Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

FExPE i Fates w dopasionej wersji - obie gry trzeba brać day zero bo pewnie będzie problem z dostępnością. Czekam na preordery.

 

Na WiiU do lata FExPE + Pokken.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

@Dobos

Święte (pipi) słowa, jakby wydali ten tytuł bez Japonskiego dubba to bym ich wszystkich za jajca powiesił. USA dostanie Tokyo Mirage coś tam coś tam 24 Czerwca więc obstawiam podobną datę dla nas. Boniu ale będzie grane, kto się piszę w dzień premiery na MH Generations? XD NIe wierzę że nie będziemy czekać teraz dwóch lub trzech lat na nowego Mon Hun'a i to jeszcze tak wy.(pipi)anego w kosmos.  :banderas: Swoją  drogą Tanabe powieszę i tak za jajca bo j.ebany kitajec zrobił sobie z Metroida swoje własne lelum polelum i myśli że teraz każdy będzie jego zachcianki łykał, no kolejny Nomura i Kitase jak się patrzy. A Yoshio Sakamoto co wody w usta nabrał i wygrzane? 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Święte (pipi) słowa, jakby wydali ten tytuł bez Japonskiego dubba to bym ich wszystkich za jajca powiesił. USA dostanie Tokyo Mirage coś tam coś tam 24 Czerwca więc obstawiam podobną datę dla nas. Boniu ale będzie grane, kto się piszę w dzień premiery na MH Generations? XD NIe wierzę że nie będziemy czekać teraz dwóch lub trzech lat na nowego Mon Hun'a i to jeszcze tak wy.(pipi)anego w kosmos.  :banderas: Swoją  drogą Tanabe powieszę i tak za jajca bo j.ebany kitajec zrobił sobie z Metroida swoje własne lelum polelum i myśli że teraz każdy będzie jego zachcianki łykał, no kolejny Nomura i Kitase jak się patrzy. A Yoshio Sakamoto co wody w usta nabrał i wygrzane? 

 

Sakamoto ostatnie co mówił, to że na konkretnego Metroida musimy poczekać do NX.

Odnośnik do komentarza

#Fig

Wiem ślędzę każdy news odnośnie nowego pełnoprawnego Metroida. Zniszczyło mnie to iż nad Federation Shit pracują blisko 7lat!!!! A i jak widać jak nic tytuł będzie ex'em na New 3DS'a bo za bardzo chrzanił o wersji XL więc obstawiam że kolejny pstryczek w nos dla starych użytkowników. A i Rayos wisisz mi 100 rupisiów bo jednak gry ze SNESa w postaci VC wyjdą na N3DS'a xD tylko jak zwykle pewnie nie przerzucę tych za(pipi)istych produkcji z Wii U na 3DS'a więc mogą mnie cmoknąć bo dwa razy tego samego nie kupię. Tak czy siak, bardzo dobry Direct, szkoda mi najbardziej nowego Paper Mario bo szczerze liczyłem na powrót do korzeni a oni dalej cisną w podobieństwo do Sticker Star a wielka szkoda.....

Odnośnik do komentarza

No dobra, czas na trochę stetryczałego marudzenia. Nic nie przykuło specjalnie mojej uwagi. Nowy Paper Mario z pokazanego materiału wygląda na zrobioną na odwał płytką grę. Wiadomo: pierwsze wrażenie z dosyć krótkiego filmu, więc będę z pewnością obserwował kolejne materiały. Miejmy nadzieję, że odszczekam złe słowo. Federation Force: "były powody, dla których zdecydowaliśmy się na taki design, ale nie będziemy tutaj o nich mówić. ALE TO Z PEWNOŚCIĄ PRAWDZIWY METROID"  :bad:

 

Fantastycznie, że pojawią się SNESowe rzeczy na 3DS'ie. Cieszy wydanie Rhythm Heaven, mimo, że mam wersję JP. Ciekawe czy będzie do wyboru japońskie audio.

 

No kur.wa zestarzałem się  :[ Już nawet nowe Nintendo mnie za bardzo nie kręci, mam wrażenie, że przestali przykuwać tak dużą wagę do jakości i dopracowania każdego tytułu jak kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

A to są faktycznie dwa osobne scenariusze czy jakieś kosmetyczne różnice?

 

całkowicie 2 różne (a z revelations 3) scenariusze, praktycznie 3 różne, pełnoprawne gry

 

 

To kupię osobno, więcej pięknych pudełek i bez tego paskudnego USK na okładce co pewnie będzie w limitce na Europę, heh.

Odnośnik do komentarza

 

No kur.wa zestarzałem się  :[ Już nawet nowe Nintendo mnie za bardzo nie kręci, mam wrażenie, że przestali przykuwać tak dużą wagę do jakości i dopracowania każdego tytułu jak kiedyś.

 

Ja bym poczekał na to, jakie gry zaprezentują na E3 dla NX. Pewnie podniosą Ci ciśnienie.

Odnośnik do komentarza

 

 

A to są faktycznie dwa osobne scenariusze czy jakieś kosmetyczne różnice?

 

całkowicie 2 różne (a z revelations 3) scenariusze, praktycznie 3 różne, pełnoprawne gry

 

 

To kupię osobno, więcej pięknych pudełek i bez tego paskudnego USK na okładce co pewnie będzie w limitce na Europę, heh.

 

 

revelations tylko w cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nigdy nie rozumiałem tej manii steelbooków :P

 

Co z nowości na ten rok dla mnie?

 

- Bravely Second

- 2x Fire Emblem Fates,

- Yo-Kai Watch,

- Pokemon Sun/Moon,

- Pokken,

- FExPE,

- może Monster Hunter X 

 

A to chyba nie koniec na ten rok, Nintendo miej litość.

Odnośnik do komentarza

Same here, takie ślicznego bundlusia to dawno nie widziałem. Łykam pre-orderka (zresztą na to liczyłem). 

 

@Chmurqab 

Po części się z Tobą zgodzę, widać iż gry na Wii U są trochę przyśpieszane aby gracze mieli w co grać i aby wszystko nie wyszło na zimę gdy wyjdzie Zelda i NX ale nie będę oceniał Paper Mario i Star Foxa po marnych trailerach. Sam je sprawdzę a jak mi się nie spodoba to podobnie jak Splatoon i Yoshi polecą do Alledrogo. A 3DS w formie to będzie do końca swoich dni, palców człowiekowi brakuje ile tytułów chce zakupić a kolejne dochodzą. Zresztą NInny zawsze dbało o swoje handheldy i to widać po dziś dzień iż jakość przede wszystkim. Co do Wii U to jeszcze mogą nas czymś zaskoczyć ale ogólnie i tak zdążę nadrobić zaległości + parę nowych pozycji i zleci czas do premiery Zeldy Wii U / NX'a. Swoją drogą ten Direct pozamiatał nawet Nintendo Digital Event z zeszłego roku. Konkret za konkretem bez zbędnego p.ierdolenia.

 

Moja lista na ten rok:

 

Wii U

- Zelda TP (jutro limitka przybywa!)

- Paper Mario

- Star Fox

- Tokyo Mirage Masters

- Zelda Wii U

- Parę indyczków

- Ogranie zaległości

 

3DS

- Legend of Legacy

- Bravely Second (limitka już w domku)

- FE Fates limitka

- DQVII

- 2x Gunvolt

- Monster Hunter G

- MOŻE MP: Federations 

- Masa zaległych pozycji

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

 

 

No kur.wa zestarzałem się  :[ Już nawet nowe Nintendo mnie za bardzo nie kręci, mam wrażenie, że przestali przykuwać tak dużą wagę do jakości i dopracowania każdego tytułu jak kiedyś.

 

Ja bym poczekał na to, jakie gry zaprezentują na E3 dla NX. Pewnie podniosą Ci ciśnienie.

 

 

Na to liczę, chociaż już dawno przestałem liczyć na spełnienie moich nostalgicznych fantazji: Nintendo nie ogląda się za siebie i IMO stwierdzenia przecież to znowu to samo Mario są dość dalekie od prawdy. Cholernie mnie cieszą takie produkcje jak Captain Toad, Splatoon. Z drugiej strony bardzo mnie boli, że nie dostanę już klasycznego Wario Landa, dwuwymiarowego Metroida, F-Zero czy też wspomnianego przez Ciebie ATYD2. To byłyby dla mnie tytuły-wehikuły czasu, wydobywające ze mnie dzieciaka, który od rana z wypiekami na twarzy siedział przed konsolą, tylko z przerwą na obiad.

 

Dragon Questy, MonHuny, to zupełnie nie moje klimaty - w przeciwnym wypadku z pewnością byłbym bardziej zadowolony.

Odnośnik do komentarza

 

Co do Wii U to jeszcze mogą nas czymś zaskoczyć 

 

Nope, nie sądzę. Myślę że Paper Mario to ostatnia zapowiedź gry na Wii U.

 

 

To Nintendo o Captain Toad czy Paper Mario też nikt nie wiedział a na razie mieliśmy zapowiedzi do końca czerwca/ początek lipca. Została druga połówka i zawsze mogą zrobić taki np. Metroid Prime Trilogy HD lub inne remastery. Zresztą się okażę na E3.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli za to wzięłoby się samo Big N lub byłby to BluePoint/Hexa Drive to o jakość całości byłbym spokojny ale tak jak w przypadku Zeldy TP wzięli no name'owe studio z Australii i się dziwić że graficznie tytuł odstaje na kilometr od takiego Wind Waker'a HD. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...