Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Igor67

  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom platyny?

    • Bardzo łatwy
      0
    • Łatwy
    • Średni
    • Trudny
    • Apokalipsa
      0


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, mnóstwo błędów...

 

MULTI nie jest już tak dobre jeśli spojrzeć przez pryzmat PACIFIC RIFT.

W poprzednią część mogłem ciorlać dzień i noc. Po 20 godzinach spędzonych z Apocalypse pojawiło się znudzenie. Nawet trasy według mnie straciły na poziomie.

Oczywiście gra jest wypas, nikogo nie zniechęcam, ale do RIFTA brakuje :)

Odnośnik do komentarza

ja dzis bawilem sie na dwa pady, ale tylko po to, by wbic niektore onlineowe trofiki (mi. drift na 250 pktow czy 2x zniszczyc tego samego) i powiem szczerze, ze jesli zobaczyc ile pktow sie dostaje po takim kursie, chyba trzeba byc idiota, zeby grac na 2 pady po to, zeby dostac to trofeum. przejechalem kilkanascie razy takie wyscigi i ledwo wskoczylem na 5 poziom. awans i tak chyba wiekszy niz przy zwyklym ukladzie z jednym padem lezacym, bo w czesci wyscigow kumple brali udzial.

jak sie znajdzie ktos chetny do jezdzenia, to moze powalcze o 40 lvl, ale przy problemach z polaczeniem o ktorych slysze i ktore juz widzialem, chyba szkoda mi czasu ;)

Odnośnik do komentarza

zdecydowalem sie i gram troche na multi. przyznaje, ze zabawa jest przednia, w zasadzie to zupelnie nowa gra - znaczaco wzrastajacy poziom agresji przeciwnikow dodaje grze smaczku i wiaze sie z szalenczym pedem, ktorego pozbawiona byla kampania. fajnie sie gra z kumplami na kanapie obok, ale ogromny minus za brak splita na czterech.

dzis wpadlem na pietnasty poziom, nie wiem czy dotrwam do 40-go...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja tez ostatnimi czasy gram online, jak cos mozna wspolnie pograc i dobic do 40lv.... psn id: perezPL

 

edit. mam problem z jednym trophy mianowicie chodzi o "Where is my money?" czyli wygrac zaklad, wogole nie wpada i nie wiem czy jest jakies zbugowane badz ja cos zle robie? mial ktos tak? a co najlepsze trophy za zaklad na mnozniku x2 wpadlo bez problemu. ;/

Edytowane przez p3r3z
Odnośnik do komentarza

to chyba jakis bug; po pierwszym wygranym zakladzie ten trofik powinien wpasc; klasyczna porada w tej sytuacji: dobij reszte trofików, usun save i instalke, odpal na nowo i spróbuj jeszcze raz wbic zaklad;

 

widzialem zapro, ale nie chcialo mi sie pisac i gadac i w ogole wczoraj... ;) zobacze, moze dzis na troche wskocze do motorstorma na multi, to pocisniemy razem; ale jestem troche zaaferowany NGS2 i ciezko mi sie od niego oderwac... do tej pory w MS:A gralem tylko w pracy ;)

 

kucze killer, czemu nikt nie mówił, że sztony można wbić inaczej, niż przez granie na multi?

 

w ps store są za darmo eventy do pobrania (4 eventy, po 100kb każdy!) w ramach każdego eventu jest sześć lub siedem wyścigów, łącznie za 120 lub 140 tysięcy sztonów! są tam eliminacje, pościgi i wyścigi punktowane po 15, 20 i 25 tys; co prawda każdy trzeba kończyć na pierwszej pozycji i poziom trudności jest dość trudny w niketórych przypadkach, ale wczoraj z 21 lvl skoczyłem w godzinę na 25lvl

 

no i jeszcze cotygodniowe wyścigi specjalne za 15, 20 i 25 tys sztonów... 40k co tydzień i platyna sama się zrobi ;)

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

nie no, multi tak czy inaczej trzeba jechac do platyny, ale te eventy znacznie skracaja droge do 40lvlu; a samo granie na multi owszem, mega emocjonujace i przyjemne, ale jak liczysz na punkty, to regularnie szlag człowieka trafia, bo np. mam mnoznik 3,5 za wygrane zaklady i nagle bum - zrywa lacze w czasie inicjonwania kolejnego wyscigu;

 

medale medalami, ale zeby zarobic te 20k punktow, to trzeba jednak sie troche najezdzic; wiadomo, czasem w trzech wyscigach potrafi wpasc 50k punktow, ale czasem grasz godzine i co wyscig wpada marne 1k punktow... a tutaj za 1 wyscig wpadnie min 15k punktow ;)

 

z reszta, darmowe eventy sa 4; to razy 140k punktow to 560k punktow; zrobic to pewnie to kwestia 3-4 godzin; a ja na ten moment mam wlasnie okolo 560k punktow, a na multi juz naprawde sporo jezdziliem i odblokowalem kilak medali 3go i 4go lvlu ;) matematyki nie oszukasz ;)

Odnośnik do komentarza

Z mojego doświadczenia wynika, że dużo bardziej się opłaca dążyć do medali 5 levelu (a przecież jest wgląd, ile i czego Ci brakuje), niż liczyć na mnożnik zakładów.

 

Matematyki nie oszukasz? :)

Przez ten tydzień, kiedy będziesz czekał na DLC, platynę można zrobić kilka razy.

W moim przypadku około 200 wyścigów online.

Odnośnik do komentarza

od kilku dni bez względu czy jadę wyzwania tygodnia, czy też zaległe, najtrudniejsze pobrane zawody, to osiagam w nich zakładany cel (czas, pozycja, nie dac sie wyeliminować) a na koniec dostaje komunikat "zawody nieudane" i brak za to kasy

 

dziś z zakładów miałem jakieś 20k punktów do odebrania, może nawet więcej, może trochę mniej... sam nie wiem. wyścig zakończony, zakład wygrany, chciałem to wypłacić i j.b... jak sie pojawiła tablica wynikow to wywalilo komunikat że utracono połączenie. wszystko przepadlo

34lvl, a gra coraz bardziej sie opiera :/

Odnośnik do komentarza

od kilku dni bez względu czy jadę wyzwania tygodnia, czy też zaległe, najtrudniejsze pobrane zawody, to osiagam w nich zakładany cel (czas, pozycja, nie dac sie wyeliminować) a na koniec dostaje komunikat "zawody nieudane" i brak za to kasy

dzisiaj sprawdziłem i 2 pierwsze wyścigi były wypłacone natomiast przy trzecim dostałem komunikat, że wystapiły problemy przy połączeniu z serwerem i zawody nieudane :( i nie dostałem expa za wyścig (rzetony)

i ktos mówił, że trofeo za 40 lvl wpada 'przy okazji' :D

jak się okazjuje zaliczanie zawodów nie jest takie 'łatwe' :P

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

got platinum ;)

wpadłem na austriaka, który chciał sobie punkty nabijac "ujezdzajac" jeden pojazd, za co są punkty za zajęcie miejsca w pierwszej trójce. zacząłem go walić z poziomu siodła mojego choppera. on mnie. punkty poleciały szeroką rzeką. akurat nalozylo sie kilka medali i tak jak pisaliscie - ostatnie poziomy (jakieś 400k punktów) wpadło w około godzine :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...