Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Igor67

  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom platyny?

    • Bardzo łatwy
      0
    • Łatwy
    • Średni
    • Trudny
    • Apokalipsa
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

A tam, marudzisz Rejden. Często jest tak, że jakieś niskie lvl'e są wysoko obstawiane i wtedy nie pakuj się najwyżej jak ktoś ma >50lvl, bo znaczy, że chwilę już jeździ i ogarnia tylko bierz tych na niższym poziomie. Mi wbicie 40lvl zajęło jakiś tydzień spokojnej gry na multi, a był to czas spędzony naprawdę zacnie, że tak to określę, bo gdy nie wyrzucało z gry zabawa była przednia, najlepsza imo część Motorstorma (ciut lepsza nawet od 1, bo tam brakowało mi różnorodności).

Odnośnik do komentarza

Nie marudzę na samą grę bo ta jest świetna, tylko trochę szkoda że przepadło mi 5 lv. przez zwiechę i kolejny raz zaczynam 0d 10 lv.

Grać to mogę nawet 6 miechów byle by progres był.

Pytałem tylko jak zaradzić temu aby takie ilości lv. nie przepadały...częściej wychodzić do menu czy gasić grę aby na serverach się utrwaliło, to było sedno mojego posta.

Odnośnik do komentarza

Widzisz a u mnie to jest już jakaś klątwa, wbiłem 17 lv na eventach, a online nadal przepada mi doświadczenie przy byle okazji.

Wywaliłem instalkę, chciałem sprawdzić czy to coś zmieniło i przy pierwszym wyścigu zwiecha, w(pipi)iłem się i power.

Generalnie to strasznie rwie połączenie, i to nie m tylko mi ale tez wszystkim osobom z którymi gram.

Edytowane przez sentryandy
Odnośnik do komentarza

Większość to pewnie zauważyła, ale dla tych co jeszcze nie dotarli do około 30 lvl powiem, że później poziomy wpadają tak szybko, że człowiek nawet się nie obejrzy i ma 40, naprawdę (oczywiście jeśli tylko nie ma problemów z freezami).

 

U mnie właśnie na odwrót do 30lvl poszło szybko, a potem się ciągnęło, ciągnęło.., no ale ostatecznie się udało, zdobyłem raz jakiś medal co mnie z 36 na 38 lvl przeniósł od razu ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

got platinum ;)

Gratulacje :hi:

a teraz może mógłbyś zapodać jakieś rady do multi koledze po fachu, bo niedługo własnie sie, za nie bede zabierał ?

 

coś typu...

te 5 lvli (i duzo wiecej) zrobisz w 15 minut, jak uruchomisz te eventy, które za darmo sciagniesz z pss

no własnie.. o co chodzi z tymi eventami, jak mogę je uruchomić?

aha..

w domu mam 2x PS3 -przyspiesz to w jakims stopniu moja droge na szczyt do 40lvl'u ?

piona

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

4 mE - nie pamiętam gdzie to dokładnie jest schowane - w festiwalu czy we wrakreacji, ale masz cos takiego jak ekstra eventy; wal najpierw na psn i sciagnij sobie wszystkie dodatki do MS:A; powinienes dzieki temu zyskac kilkanascie dosc latwych wyscigow; za kazdy z nich ktory zaliczysz dostaniesz sporo expa; nieprawda, że nie warto... ja kilka poziomow na tym skoczylem, a jesli zaczniesz je na poczatku wbijania 40lvlu, to pewnie i z 10lvli na tym przeskoczysz (na poczatku awanse idą łatwo);

 

przede wszystkim, jeśli chcesz tam wbić platynę i ten 40 lvl, to nie mysl o tym jako o przykrym obowiazku... poczatkowo moze Ci sie to nudzic, ale potem zalapiesz, ze to calkiem fajna zabawa i myslalem ze nawet dluzej nad tym posiedze, ale pojawily sie inne tytuly ktore mnie pochlonely ;) (a w zasadzie pochlonelo mnie platynowanie NGS2 ;P)

 

w tej grze masz tysiąc pińcet okazji do zdobycia XP i jedna rada - zapomnij o tym, że Twoim zadaniem jest obstawianie wyników i koszenie na tym punktow... owszem, można... ale jeśli raz Ci się noga powinie, to kilkanascie/kilkadziesiat k punktow pojdzie w cholere... najwiecej punktow jest za...

 

MEDALE! masz tam szereg wyzwań, za które dostaje dużo punktów; jak jestes w lobby, to mozesz sobie je sprawdzwac i widzisz postepy; sa np punkty za zrzucenie przeciwnika z motoru... zrobisz 5 zrzutek i np dostajesz 1k punktów; po tym wchodzi Ci drugi poziom tego i masz za to już np. 3k punktów za zrzucenie 15 graczy; poziom wyzszy, np zrzuć 50 kolesi i masz 10k punktów; punkty są za wszystko: za jakas tam ilosc wygranych wyscigow danym pojazdem, za przejechane kilometry lub okrazenia danym pojazdem... wyzwania na 1 lvlu są slabo punktowane, ale jak zaliczysz pierwszy, drugi i trzeci lvl, o czwarty i paity daja juz konkretnego boosta; dlatego: warto po kolei "oblatywac" wszystkie maszyny; ja specjalizowalem sie w motocyklach i na nich zebralem najwiecej punktow; idac dalej: jak bedziesz duzo jezdzil na danym torze, to za to tez sa punkty ekstra... np ukonczysz 5 wyscigow na torze X, to masz premie punktowa; ukonczysz kolejne 10 na tym torze i znow premia...

 

obejrzyj dobrze te medale, jest ich tam na potege... czasem w jednym wyscigu mozesz zlapac kilkadziesiat tysiecy punktow, bo wpadna 3-4 medale za wyzwania, a wpadna przypadkiem, bo sie okaze, ze to byla 15sta wygrana chopperem, dwudziesty wyscig na tym torze, zrobiles ktorys tam dlugi skok moocyklem, zaliczyles 1000m driftu i cos tam jeszcze...

 

mozesz tez znalezc "sparing partnera" ;) i z nim ciorac na zasadzie takiej, ze robicie medale... fajnie mozesz sie podpompowac, kiedy zaczniecie sie prac po mordach na motocyklach... ja tak zaliczylem awans na ostatni wymagany poziom... jakis francuz kosil punkty tez i sie zgadalismy, ze sobie staty podpompujemy ;) to bylo po 3-4h gryjednego wieczora, kiedy sie scigalismy... umowilismy sie na drugi dzien i przez niecala godzine natrzepalem kolosalna ilosc punktow za zdobycie medali w czasie walenia po ryju (tu uwaga: wpadaly tez medale za wygrane wyscigi, okrazenia na danym torze, jazde danym motocyklem...);

 

tutaj punkty wpadaja w ogromnych ilosciach "za nic", tylko trzeba przejrzec te medale i znalezc sobie specjalizacje... ja z czasem wybieralem do gry ulubione tory i to tez owocowalo punktami, keidy cioralem na nich dla czystego funu;

 

na poczatku myslalem, ze to bedzie masochizm, ale dobrze wspominam wspinaczke na 40 lvl; pare dni fajnej gry wieczorkiem i bedziesz mial ;)

 

(uprzedzajac pytanie: nie, nie pomoge... w maju sfajczyla mi sie konsola i zakup planuej dopiero na wrzesien/pazdziernik :()

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Witam

W czasie wyscigu przytrafiają mi sie dziwne sytuację, a dokładnie chodi o to, że jadę na miejscu ,np 3/8 (tak pokazuje konsola) ale dojeźdzając do mety pokazuje, że jestem 5-6. Czy to normalne :unknown:

Ps. Jak zrobić trofik 

I Made it Myself
Modify your vehicle using all the available options.

Próbowałem wszystko zmieniać w pojeździe i nic  :angry2: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...