Skocz do zawartości

Child of Eden


Oldboy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiązałem nadzieje że gra będzie wręcz stworzona do kontrolera MS ale widocznie nie jest tak różowo :/

I tak odnośnie sterowania chłopaki z N+ niestety nie są zadowoleni, narzekają na opóźnienia gdzie szybkość reakcji ma duże znaczenie i co ważne wyższy poziom trudności zniechęca do korzystania z Kinecta.Czyli pad najlepiej się sprawdza <_<

 

Za to co do gry nie ma wątpliwości i przytoczę krótki cytat :)

 

"To co urzeka w Child of Eden to design.Niesamowicie prezentuje się cała oprawa audiowizualna.Każda z pięciu plansz zwanych archiwami to prawdziwe arcydzieło..."

 

Na plus: świetny design,oprawa wizualna,klimat,muzyka

Na minus: obsługa kinecta i liczenie na więcej poziomów

Odnośnik do komentarza

Coś w tym jest ale świadomi chyba są tego.Ja mam nowego LEDa Samsung i granie na CRT w GoW jest nieporównywalnie lepsze a na LED przez te koorewskie opóźnienia obrywają nieźle staty.Ale nie każdy tv sobie równy, podobno SHARP wiedzie prym w bez lagach.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie wiem co za błazen pisał recenzje w N+ ale kinect sprawdza się świetnie w tej grze i zgadza się to ze słowami kolesia z gamersyde.

 

Wystarczy poświęcić kilkanaście sekund na kalibracje w opcjach, można sobie ustawić szybkość kursora, inny styl sterowania, itd. Lewa dłoń to strzelanie, prawa zaznaczania celów, machnięcie - aktywacja celów, ręce do góry bomba.

Po 30 minutach jak odpaliłem grę na padzie dla porównania to szybko wróciłem do kinecta, znacznie większa frajda z gry i bardzo dobre sterowanie, jak ktoś ma kamerkę MS to dla niego dodatkowy duży plus.. Można grać na siedząco/stojąco.

 

Sama gra, główny tryb jest długości REZa czyli grę można ukończyć w

2godziny

, mamy 3 poziomy trudności, dodatkowy tryb challenge po przejściu gry i bonusy (obrazki, filmy, efekty, itd.).

 

Gra świetnie wygląda, wizualizacje są bajeczne, muzyka dobra, nie jestem fanem REZa żeby to jakoś porównać. Dla mnie mocne 8/10.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...