Skocz do zawartości

X-Men Cinematic Universe


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ryan Reynolds i cała ekipa odpowiadająca za film Deadpool wie, jak zaskoczyć fanów. Wczoraj odbyły się specjalne wydarzenia w Los Angeles i w Nowym Jorku. Zebrani tam fani mieli zobaczyć nowe fragmenty oraz posłuchać, jak Ryan Reynolds i inni opowiadają o filmie. Oni jednak puścili im cały film! Zebrani szybko opublikowali swoje krótkie recenzje na Twitterze. Czytamy w nich, że twórcy zrobili to, na co czekali fani i więcej. Film jest przede wszystkim zabawny i ma świetne sceny akcji. Zwracają uwagę, że fabułę ma standardową, ale pozostałe zalety bez problemu to równoważą. Wygląda na to, że stworzono świetną rozrywkę dla dorosłego widza, na jaką film się zapowiadał. Potwierdzają także, że jest scena po napisach!

 

Na wydarzeniu był też dziennikarz z portalu comicbook.com, który opublikował pełną recenzję filmu. Przyznaje w niej, że zwiastuny umiarkowanie zbudowały jego optymizm, ale film bardzo go zaskoczył. Przede wszystkim potwierdza, że sceny akcji są fenomenalne, choreografia walk jest imponująca, ale także to wszystko jest ekstremalnie brutalne. Nie brak także nagości, seksu i ogromnej dawki humoru, który go pozytywnie zaskakuje, bo film bawi bardziej niż można było spodziewać się po zwiastunach. Uważa nawet, że będzie on zyskiwać z każdym seansem, gdy widz będzie wyłapywać kolejne gagi, które pojawiają się na ekranie bardzo szybko. Łamanie czwartej ściany, czyli mówienie Deadpoola do widza sprawdza się dobrze i przeważnie jest wykorzystywane jako taki dodatkowy komentarz wydarzeń. Chwali też interakcje postaci Colossusa i Negasonic Teenage Warhead z Deadpoolem. Średnio wychodzą czarnego charaktery.

Dziennikarz dochodzi do wniosku, że ten film to jedna z najwierniejszych adaptacji komiksu, gdyż twórcy nieprawdopodobnie dobrze przenieśli postać na kinowy ekran. Zrobili to w taki sposób, że Deadpool nie tylko powinien spodobać się hardcore’owym fanom postaci i komiksów, ale także zwykłym widzom lubiących komiksowe filmy. Według niego ten film ma serce, bo czuć, że został zrobiony przez hardcore’owych fanów tej postaci.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/pierwsze-recenzje-filmu-deadpool-770058

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

T.J. Miller podczas tego wydarzenia w Londynie potwierdził, że jesienią 2016 roku zostanie wypuszczona pozbawiona cenzury wersja reżyserska. Ma być ona brutalnie bezpośrednia i o wiele mocniejsza niż to, co będzie w kinach. Nie wiadomo do końca, czy ta wersja opierać się będzie na bardziej dosadnych gagach czy zostanie też wielokrotnie zwiększona dawka przemocy. Wiemy, że ekipa na planie bardzo dużo improwizowała w tworzeniu prześmiewczych dialogów, więc mają masę materiału, z którego mogą korzystać.

http://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-wersja-rezyserska-deadpoola-772094

 

 

Czyli kinowa wersja to taka wersja Demo :Coolface:

 

Jeszcze niecałe dwa tygodnie :fsg:

Odnośnik do komentarza

Normalnie nie oglądam filmów na podstawie amerykańskich komiksów ale te trailery z Deadpoola wprost ociekają beką i dystansem do tego co ma film oferować więc może się wybiorę na seans i zmarnuję tych 16zł na bilet.

Gdzie ty masz kina w których bilety są za 16zł :yao:

Odnośnik do komentarza

mi nic nie przeszkadza nosie, tylko lekko śmieszkowo napisalem, że gdzie są takie kina a wy wyjeżdzacie z jakimiś ku,rwa 13.30 albo poniedziałek kiedy ludzie pracują :pawel: no smiech na sali, chciałem iść ostatnio na creed'a a tam tylko cinema city za 26 zł to beka wnusiu

Odnośnik do komentarza

 

Normalnie nie oglądam filmów na podstawie amerykańskich komiksów ale te trailery z Deadpoola wprost ociekają beką i dystansem do tego co ma film oferować więc może się wybiorę na seans i zmarnuję tych 16zł na bilet.

Gdzie ty masz kina w których bilety są za 16zł :yao:

 

Teatr Elektryczny w Skoczowie. 16zł normalny bilet,seans 26lutego o 19:00.

Kino może nie jest jakimś molochem ale byłem tam na najnowszym Bondzie i byłem zadowolony z seansu. Tym bardziej,że pierwszy raz odwiedziłem to kino od czasu jak go wyremontowali. Przynajmniej nie muszę przepłacać za bilet i paliwo by jechać 20km do Bielsko-Biała by obejrzeć coś w CinemaCity.

A w CC też są chyba tanie wtorki bo zdarzyło mi się być na SW w tym dniu i bilet wyszedł też chyba koło 15zł.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Spoko u mnie najtańszy normalny to 18zł a na premiery 20zł w kinie studyjnym i to nie jest źle. Bardziej mi chodziło o to, że nie wiem kiedy ale zauważalnie ceny kina wzrosły czy mi sie tylko tak wydaje? Bo te 26zł czy nawet 30 w weekend to jest dość spora suma a jak się chodzi jak ostatnio z 4-5 razy w miesiącu do kina to robi z tego całkiem duży wydatek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...