Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak na serio na pewno nie miałby tak spiętych zadów jak Peszko,więc może by chociaż jedną strzelił?

Widzę, że proroka mamy na forum? Idąc Twoim tropem można powiedzieć, że tak na serio miałby jeszcze bardziej spięte poślady. Bo przecież nowy by był i chciał by się pokazać publice. A co by w tym bardziej pomogło jak strzelenie bramki niemcom ?

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli, to przecież i tak sportowe zwycięstwo odniesione dzięki golom strzelonym przez żyda byłoby równe moralnej porażce, co nie?

 

 

Czekaj, bo czegoś nie ogarniam. Co ma wspólnego religia którą wyznaje Melikson z tym, że chciał się przefarbować i zagrać w "naszej" reprezentacji?

 

Można zarzucić żartem że Żyd wyczuł biznes nosem, ale pytam poważnie.

Odnośnik do komentarza

A tak na serio na pewno nie miałby tak spiętych zadów jak Peszko,więc może by chociaż jedną strzelił?

Widzę, że proroka mamy na forum? Idąc Twoim tropem można powiedzieć, że tak na serio miałby jeszcze bardziej spięte poślady. Bo przecież nowy by był i chciał by się pokazać publice. A co by w tym bardziej pomogło jak strzelenie bramki niemcom ?

Nie ja jedyny ;)

 

Ciągle gadacie o utożsamianiu się z drużyną itp . Powiedz mi czy przez większość swojego życia utożsamiałeś się z Lechem i jego graczami?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli, to przecież i tak sportowe zwycięstwo odniesione dzięki golom strzelonym przez żyda byłoby równe moralnej porażce, co nie?

 

 

Czekaj, bo czegoś nie ogarniam. Co ma wspólnego religia którą wyznaje Melikson z tym, że chciał się przefarbować i zagrać w "naszej" reprezentacji?

 

Można zarzucić żartem że Żyd wyczuł biznes nosem, ale pytam poważnie.

Proszę cię, wystarczy rzucić okiem na komentarze byle jakiego artykułu o Meliksonie np. na onecie, gdzie 70% piszącym wylewa swoje żale wypominając mu żydostwo. Wiadomo, że większość 'prawdziwych Polaków' raczej z żydami (i Żydami) nie sympatyzuje, poza Maryją i Jezusem oczywiście, i lubi dawać temu wyraz zawsze i wszędzie. Ot, cytując E. Dziewońskiego: Taka gmina.

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

A tak na serio na pewno nie miałby tak spiętych zadów jak Peszko,więc może by chociaż jedną strzelił?

Widzę, że proroka mamy na forum? Idąc Twoim tropem można powiedzieć, że tak na serio miałby jeszcze bardziej spięte poślady. Bo przecież nowy by był i chciał by się pokazać publice. A co by w tym bardziej pomogło jak strzelenie bramki niemcom ?

Nie ja jedyny ;)

 

Ciągle gadacie o utożsamianiu się z drużyną itp . Powiedz mi czy przez większość swojego życia utożsamiałeś się z Lechem i jego graczami?

Odkąd pierwszy raz poszedłem samodzielnie na stadion - tak. Było to w coś koło 2002 roku. Wcześniej jeszcze byłem parę razy z ojcem. A samą piłką nożną interesuję się odkąd pamiętam.

 

I nie tyle co z piłkarzami ale z klubem, historią, barwami, herbem.

Odnośnik do komentarza

Nawet jeśli, to przecież i tak sportowe zwycięstwo odniesione dzięki golom strzelonym przez żyda byłoby równe moralnej porażce, co nie?

 

 

Czekaj, bo czegoś nie ogarniam. Co ma wspólnego religia którą wyznaje Melikson z tym, że chciał się przefarbować i zagrać w "naszej" reprezentacji?

 

Można zarzucić żartem że Żyd wyczuł biznes nosem, ale pytam poważnie.

Proszę cię, wystarczy rzucić okiem na komentarze byle jakiego artykułu o Meliksonie np. na onecie, gdzie 70% piszącym wylewa swoje żale wypominając mu żydostwo. Wiadomo, że większość 'prawdziwych Polaków' raczej z żydami (i Żydami) nie sympatyzuje, poza Maryją i Jezusem oczywiście, i lubi dawać temu wyraz zawsze i wszędzie. Ot, cytując E. Dziewońskiego: Taka gmina.

 

 

No wiadomo, ale My nie jesteśmy na onecie tylko na forumku :)

W swoich postach odnosisz się do Nas, więc pytam na jakiej podstawie snujesz Swoje przypuszczenia?

Odnośnik do komentarza

A tak na serio na pewno nie miałby tak spiętych zadów jak Peszko,więc może by chociaż jedną strzelił?

Widzę, że proroka mamy na forum? Idąc Twoim tropem można powiedzieć, że tak na serio miałby jeszcze bardziej spięte poślady. Bo przecież nowy by był i chciał by się pokazać publice. A co by w tym bardziej pomogło jak strzelenie bramki niemcom ?

Nie ja jedyny ;)

 

Ciągle gadacie o utożsamianiu się z drużyną itp . Powiedz mi czy przez większość swojego życia utożsamiałeś się z Lechem i jego graczami?

Odkąd pierwszy raz poszedłem samodzielnie na stadion - tak. Było to w coś koło 2002 roku. Wcześniej jeszcze byłem parę razy z ojcem. A samą piłką nożną interesuję się odkąd pamiętam.

 

I nie tyle co z piłkarzami ale z klubem, historią, barwami, herbem.

I chwała Ci za to,ale skoro uważacie Piszczka za sprzedawczyka to co sądzicie o piłkarzu który co by nie było był ikoną tego klubu czyli o Piotrze Reissie? Z kimś takim trudno się chyba utożsamiać.

Odnośnik do komentarza

I chwała Ci za to,ale skoro uważacie Piszczka za sprzedawczyka to co sądzicie o piłkarzu który co by nie było był ikoną tego klubu czyli o Piotrze Reissie? Z kimś takim trudno się chyba utożsamiać.

 

Reissowi jeszcze nic nie udowodniono. Media wydały wyrok szybciej niż sąd. A Piszczek z tego co się orientuje, to sam się przyznał, że brał w tym udział. Reiss dostanie wyrok, to pogadamy.

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Pytanie rzucam w eter, bez wskazywania konkretnego adresata, Panie Stona. W zasadzie sam nie jestem fanem polityki, którą stosuje PZPN, a która właściwie nie ma odpowiednika w Europie, bo czym innym jest gra w reprezentacji piłkarzy obcokrajowców, ale wychowanych i nauczonych kopania piłki w danym kraju (vide- Niemcy, czy u nas kiedyś Wan Geworian- pamięta ktoś?), a czym innym to co widzimy obecnie u nas, czyli chaotyczna łapanka robiona na szybko i pod wyraźną presją chęci uniknięcia kompromitacji na Euro.

 

Aczkolwiek nie jest to dla mnie jakiś bulwersujący temat, a już na pewno nie na tyle, żebym np. gwizdał na Gienka Polańskiego, wywieszał transparenty obrażające Perejro, życzył Maorowi kontuzji, czy rozdzierał szaty w inny sposób- auslanderzy chcą u nas grać? oki, niech grają i robią to jak najlepiej, na pewno trochę nauki zachodniego profesjonalizmu naszym Peszkom, Warzyniakom itp. nie zaszkodzi...

Edytowane przez Wielki K
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...