Skocz do zawartości

Gravity Rush


Fenikz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Fajnie wygląda, ale gameplay, który widziałem z GC nie robi żadnego wrażenia. Z tego co widziałem to przemieszczanie się po mieście w "zero gravity" to praktycznie QTE, a potyczki to też samoróbki - wciśnij jeden guzik i przeciwnik padnie. Może wybrali jakiś gorszy fragment, na pewno będę czekał na jakiś szerszy bardziej zróżnicowany gameplay.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dzięki! Działa trik... gram właśnie w demo Gravity Rush z JP Store.... chciałem z HK, ale cholera zapomniałem hasła :D

 

EDIT:

Super gra! nie rozumiem polityki Sony, dlaczego kur@! nie wydali tego na starcie i dlaczego nie będzie na karcie, tylko digital only ffs.....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Niemożliwe, o format pyta się tylko przy resetowaniu VITA.

 

2. On your Vita, go into Settings > Format > Restore the PS Vita System. Follow the prompts, and say YES to deactivate account, and NO to format memory card. The Vita will now self reset.

Tylko w tym miejscu się pyta o format karty, dajesz najpierw TAK chcę dezaktywować konto i NIE nie chcę formatować karty.

 

Po restarcie robisz dokładnie tak jak za pierwszym razem, logujesz się potem od razu do sklepu, ściągasz i powrót do punktu 2, aby załadować Polskie konto.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Z tą premierą ich p....... :/

Uncharted zaliczone. Dobije Escape Plan i niemam w co grać :/

 

Innych konsol nie masz ? :) fajny jest ten A-men . Jeżeli kojażysz Lost Vikings z Amigi to tu jest coś mocno podobnego.

 

Edit: ciekawe czy będzie to pl. Sony twierdziło, że każda gra wydana przez nich będzie zlokalizowana.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...