Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Te kody to o dupe rozbić skoro najlepsze co może 'wypaść' ze skrzynki to fioletowy przedmiot.

 

Czy ktoś z obecnych tu wymiataczy posiada może True Neutral Monk COM (+6 Money Shot, + magazine size) w levelu 61 ?

Farmuje go od kilku dni bezskutecznie :(

 

EDIT: Gram na PS3.

Edytowane przez Bob1
Odnośnik do komentarza

Wątpie aby ktoś posiadał. Widzę, że napisałeś już na forum gearboxa, posprawdzaj jeszcze tematy czy ktoś nie ma na zbyciu. Jak dostaniesz to daj znać :) Polecam Ci też zainteresować się dlc do 72 levelu, bardziej rozwiniesz sobie Gunzerkera. Zapodaj drzewko skilli tak swoją drogą.

 

Po zdobyciu tarczy The Rough Rider (narazie tylko 72lvl), farmienie midgetów i JJ, a także robienie triku na 4 graczy jest o wiele przyjemniejsze niż dotychczas :D Jak jeszcze skombinuje klasę z +5 do Fleet'a to w ogóle będzie bajka (narazie przy bieganiu posiłkuje się Legendary Siren).

Zrobiłem 100% u Hammerlocka i w końcu mogę się zabrać za osławione AoDK. Ciekawe czy rzeczywiście jest takie ekstra ;)

Odnośnik do komentarza

Releasing February 11, 2014

General
Added an “Expansion” sort option to the mission log, which allows you to sort missions by the DLC that contains them.
Added a ColorBlind mode (the option can be found in Main Menu > Options > Video).
Addressed an issue when scrolling through player inventory in vending machines before it finishes loading.
Addressed an issue where Golden Keys would reset to zero if the user attempted to redeem more than 255.
Addressed an issue with The Bee shield applying incorrect damage when using explosive weapons.
Addressed an issue where clients would be unable to pick up some items.
Addressed an issue where enemies could be healed by rockets if they were near a Siren using Restoration.
Addressed an issue where Deathmark and Thoughtlock FX would display incorrectly on some enemies.
Addressed an issue where Zer0’s “Execute” skill will flash on screen when entering Deception without having Execute trained.
Addressed an issue where Zer0’s Deception HUD would occasionally persist after Deception had ended.
Addressed an issue where the camera could sometimes become stuck in a third-person view when entering a vehicle.
Addressed an issue where Gaige failed to emote when summoning DeathTrap.
Addressed an issue where Gaige’s “One Two Boom” orb could not be exploded by E-Tech weapons.
Addressed an issue where Raving Retribution projectiles would sometimes cause damage to Krieg. Flame Flare made this issue more likely to occur.
Addressed an issue where Buzzaxe Rampage would not reset from Release the Beast during fast travel.
(Bloody Harvest DLC) Addressed an issue where projectiles would pass through Pumpling’s head without causing damage.
(Bloody Harvest DLC) Addressed an issue which caused Sully the Blacksmith to only throw hammers and not use his other attacks.
(Mr. Torgue/ Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 DLC) Addressed an issue where an overpowered Hoplite shield would drop player health to zero.
(Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 1 DLC) Addressed an issue where the Butcher shotgun reload would go out of sync for clients.
(Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 DLC) Addressed the opening which allowed players to grenade jump over the walls in Digistruct Peak.
(Tiny Tina DLC) Addressed a minor texture issue on Salvador’s Dragon Keep skin.

Permanent Hot Fixes:
Addressed an issue where the Psycho’s Blood Blister class mod modified the Boiling Blood skill, instead of Blood Bath.
(Mercenary Day DLC) Addressed an issue where Timothy would fail to emote on clients.
(Tiny Tina DLC) Added Dragon Keep head customizations to Dice chests.
Made Loot Hunt item changes permanent.

o Increased Explosion Size for Flakker

o Increased Damage and Grenade Explosion Size for Kerblaster

o Increased Explosion Size for Cobra

o Increased Explosion Size for Boom Puppy

o Increased Damage, Explosion Size, and Control for Sky Rocket

o Vladof Rocket Launchers have increased Damage and Faster Reloads

o Dahl SMGs have increased Stability

o Increased number of shots fired for Boneshredder

o Bandit SMGs have increased Magazine Size and Damage

o Increased Number and Damage of Bunny Bombs for Bunny

o Increased Damage and Radius of Secondary Explosions for Logan's Gun

o Increased Explosive Power at Bite for The Teeth of Terramorphous

o Increased Damage and Baby Gun Power for Baby Maker

o Secret Bonus for Morningstar Upgraded

o Increased effectiveness of Twister

o Bandit Assault rifles have increased Clip Size

o Tediore pistols have increased Magazine Size

o Increased Critical Damage for Lady Fist

o Maliwan Rocket Launchers have increased Reload Speed and Status Effect Chance

o Increased Damage and Explosive Radius for Landscaper

o Increased Magazine Size, Damage, and Reduced Self Damage for Gunerang

o Increased Damage for Octo

o Increased Damage and Projectile Radius for Fastball

o Increased Damage and Ricochets for Tidal Wave

o Hyperion pistols have increased Magazine Size and Accuracy Recovery

o Increased Damage for Madhous

o Increased Skill Recharge Time and Damage for Little Evie

o Increased Damage and Accuracy for Veruc

o Increased Damage and Magazine Size for Gub

o Bandit pistols have increased Magazine Size

o Increased Damage and higher Elemental Effect Chance for Longbow

o Increased Accuracy and Critical Hit Bonus for Fremington's Edge

o Increased Damage and Magazine Size for The Emperor

o Bandit shotguns have a Faster Reload and an additional shot in the Magazine

o Increased Explosion Size and an Extra Shot in Burst Fire for the Hornet

o Dahl pistols have increased Stability and larger Magazine
hłehłe :D

Odnośnik do komentarza

Wątpie aby ktoś posiadał. Widzę, że napisałeś już na forum gearboxa, posprawdzaj jeszcze tematy czy ktoś nie ma na zbyciu. Jak dostaniesz to daj znać :) Polecam Ci też zainteresować się dlc do 72 levelu, bardziej rozwiniesz sobie Gunzerkera. Zapodaj drzewko skilli tak swoją drogą.

 

Po zdobyciu tarczy The Rough Rider (narazie tylko 72lvl), farmienie midgetów i JJ, a także robienie triku na 4 graczy jest o wiele przyjemniejsze niż dotychczas :D Jak jeszcze skombinuje klasę z +5 do Fleet'a to w ogóle będzie bajka (narazie przy bieganiu posiłkuje się Legendary Siren).

Zrobiłem 100% u Hammerlocka i w końcu mogę się zabrać za osławione AoDK. Ciekawe czy rzeczywiście jest takie ekstra ;)

 

Nie inwestuje w drugi upgrade pack bo GB polecieli w kulki z tym. Za szybko wydali ten dlc. Zresztą, fun z grania jest taki sam. 

Zostało mi tylko kilka pucharków z TT i będzie 100%.

 

Drzewko mam takie:

 

http://goo.gl/b0ilJB

 

Oczywiscie DPUH + Grog Noozle.

Chaotic Evil Monk COM.

Edytowane przez Bob1
Odnośnik do komentarza

@banzai

No proszę szykuje się dużo zmian. Ciekawe czy zwiększenie dmg będzie w locie czy też będzie trzeba farmić na nowo bronie. Niby opisane jako hot fix, ale kto ich tam wie (pewnie się skończy tylko na braku łatki).

 

@Bob

Czemu uważasz, że polecieli w kulki? Co do fun'u to mi jakoś lepiej się gra jak zdobywam expa. Gdyby dodali teraz kolejne poziomy to od razu bym kupił :D

Odnośnik do komentarza

 

Wątpie aby ktoś posiadał. Widzę, że napisałeś już na forum gearboxa, posprawdzaj jeszcze tematy czy ktoś nie ma na zbyciu. Jak dostaniesz to daj znać :) Polecam Ci też zainteresować się dlc do 72 levelu, bardziej rozwiniesz sobie Gunzerkera. Zapodaj drzewko skilli tak swoją drogą.

 

Po zdobyciu tarczy The Rough Rider (narazie tylko 72lvl), farmienie midgetów i JJ, a także robienie triku na 4 graczy jest o wiele przyjemniejsze niż dotychczas :D Jak jeszcze skombinuje klasę z +5 do Fleet'a to w ogóle będzie bajka (narazie przy bieganiu posiłkuje się Legendary Siren).

Zrobiłem 100% u Hammerlocka i w końcu mogę się zabrać za osławione AoDK. Ciekawe czy rzeczywiście jest takie ekstra ;)

 

Nie inwestuje w drugi upgrade pack bo GB polecieli w kulki z tym. Za szybko wydali ten dlc. Zresztą, fun z grania jest taki sam.

Czyli nie posmakowałeś Digistruct Peak. Sal na lvl 72 to istna bestia. Po jego przeciwnikach nie ma co zbierać, a sama gra na OP8 (głównie Gunzerker'em i Zer0) to dopiero wyższa szkoła jazdy.

Odnośnik do komentarza

Dorobiłem się w końcu Suki na OP8 (trade na forum Gearboxa) :D Wersja ognista więc idealna dla Syrenki szybko zajęła miejsce pod lewą strzałką ;) Trafiem też swoją pierwszą legende w automacie, Rolling Thunder lvl 29 :ninja:

 

@Bob

Jakby co to mogę Ci pomóc farmić Interfacera i The Sham, jeżeli nikt Ci nie zaoferuje wymiany. Sam na tym skorzystam, jak dobije Salvadorem levele to sprzęt już będzie czekał. Jakby co to pisz na psn.

Odnośnik do komentarza

@Square

 

- dzięki za propozyjcę, ale farmienia mam dość :)

 

Interfacera już mam, co prawda wersja non-element, ale jest OK.

 

Sham potrzebuje do triku sham-fleet i farmienia misji Tier 3 Battle Bar w poszukiwaniu (pipi)ch obrazków Moxxxi.

 

Ps. odpaliłem BL2 na niezłym kompie. Kurde ta gra potrafi ładnie wygładąć. Maksymalne ustawienia, natywne 1080p i cały czas 60 klatek. Miodzio.

Do tego pad od X360 i można ciupać :)

Edytowane przez Bob1
Odnośnik do komentarza

Nom wersja na PC deklasuje tą na konsole, na której nie ma nawet gods rayi :(

 

Nie wiem czy to już monotonia i zmęczenie grą, ale jakoś nie chce mi się robić Gunzerkera na maxa. Ba, gdyby nie często logujący się znajomi to dalej bym miał ~30 level :D Syrenką gra mi się o wiele lepiej. Może pora odstawić Bordersy na jakiś czas.

 

5 złotych kluczy

 

PC: CJKB3-B6T6R-5TS3J-3TBBJ-HJRBZ

PS3: CJK3T-WZ595-99WWB-STCBB-JHRFH

XBOX: CBKJT-R5K5T-ZRZJR-K63T3-BK6TS

 

Odnośnik do komentarza

Czy łatwiej to nie wiem, bo grając coop padam dość często, co Syrenką nie miało miejsca. Narazie Salvadorem mam 47lvl, ale może to być wina tarczy z którą latam (Flame of the Firehawk 37lvl) i zbyt dużego szarżowania :D Chyba wykorzystam dzisiaj jakieś złote klucze, bo mam ponad 120 :ninja:

Chyba mam też już jakieś skrzywienie, bo nie bardzo chce latać z broniami innymi niż legendarne. I dlaczego ten bank jest tak mały, mogli by dodać kilka rozmiarów, przynajmniej Eridium by się na coś przydało.

Odnośnik do komentarza

Bank powinien być większy, to fakt. Sam biegam z takim bagażem na każdej postaci, że nie powinni odrywać się od ziemi. Również mm skrzywienie pod legendy. Jeśli nie one to przynajmniej unikalne giwery bądź gadżety muszą znajdować się w moim plecaku.

 

Ostatnio zliczyłem czasy i wyszło ~ 730 godzin. Sorry, ale power levelling zrobił swoje. Z pięcioma postaciami nie chciało mi się przebijać do lvl 72.

 

Najwięcej czasu spędziłem właśnie z Sal'em. Mój build pod Legendary Gunzerker'a jest przech.uj na polu walki. Później jest Maya, którą rozwaliłem OP solo, następnie Krieg z buildem pod Bloodsplosion i w końcu Gaige ze respec'owaną pod Anarchy postacią. Ominęło mnie farmienie całej kupy stuffu bo mój szwedzki znajomek nie odmawia mi niczego...a ma wszystko. Obecnie gram znowu Gunzerkerem (inny build), świetnie się bawię, a jeszcze dodatki przede mną. Bawię się zestawem Two Fer Maggie/Unforgiven choć najlepiej sprawdzają się na Mayi. Do tego 2xNorfleet + The Sham, zestaw Beehawk i nie ma co zbierać z przeciwników. W plecaku są również Thunder Fists, Dva Infinity z trzech elementach, Suka, Flying Sandhawk w trzech elementach, Gentleman's Pimpernel w wersji fire, tarcza Antagonist z max statami, całe multum reliktów na każdą okazję, a na koniec nieodzowna kobinacja - DPUH + Binary Grog Nozzle. Broni mam więcej, ale jest ich tak dużo, że nie pamiętam wszystkich. Nie wspomnę o tym co mam w banku.

 

Nagrałem kompanów na dwa kolejne playthrough, więc dobiję do dwunastu charów, z każdego po dwa.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Naprawdę imponujący wynik, i szacun za masterowanie każdej postaci. Ja postaram się dzisiaj pozliczać moje 5 szt. i dam znać ile mam łącznie. Syrenką mam coś ok 480h :D

 

Co do ekwipunku, to wczoraj robiłem Mayą porządki w plecaku i zostawiłem tylko to czego używam. Na ręce noszę DPUH, Fire Critical CC, Ognistą Sukę i Grog Nozzle. W plecaku mam Maggie i Unforgiven, elektryczny Critical CC, Sandhawki (3 żywioły, Shock tylko na 72lvl), Norfleet i Badaboom oraz Storm. Tarcze to w zależności co robię: The Rough Rider, The Sham, Antagonist i dwie Bee. No i obowiązkowy sprzęt u każdej Syreny czyli Bone of the Ancient we wszystkich rodzajach. Klasy postaci też do wyboru w zależności od sytuacji, Legendary Siren, Nurse bądź Cat :) Z granatów to używam Magic Missile, cała reszta rzucajek leży w banku.

 

No i powoli zabieram się za AoDK.

Odnośnik do komentarza

No tak, zapomniałem o Rough Rider i Magic Missile. Absolutnie podstawowy sprzęt jeśli chodzi o wyższe poziomy trudności. Mam tego tyle, że nie sposób spamiętać. Ostatnio dorwałem Tunder Fists i w łapach Gaige to wściekła bestia. Musiałem tylko respecnąć lekko build'a. Świetna postać.

 

AoTK to świetny dodatek. Cała masa jajcarskich smaczków plus jak zwykle konkretna rozwałka.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w Raid on Digistruckt Peak i znowu muszę ponarzekać na GB.

IMHO ten cały overpower to zabawa dla masochistów. 

Co z tego, że mam najlepszy możliwy sprzęt, najlepszy możliwy build jak i tak każdy moob (nie mówiąc o bossach) zabija mnie kilkoma atakami? Nonsens.

Co to za zabawa caly czas kryć się za osłonami i modlić się aby nikt w ciebie nie trafił?

A gdzieś w połowie powinni umieścić stację New U, bo zaczynanie za każdym razem od nowa jest mało zabawne.

Edytowane przez Bob1
Odnośnik do komentarza

Digi jest dokładnie tym co lubię - porąbaną jazdą z wysokim poziomem trudności. Zawsze się na takowy rzucam w grach (chyba, że są nudne) i nie inaczej jest w B2. Recpec jest tutaj niesłychanie ważny. Polecałbym Axton'a bo jego turrety to świetna zmyłka dla przeciwników.

 

Dla mnie największą bolączką było przechodzenie DP Assassin'em. Nie kumam mechaniki melee i cały czas opierałem się na singularity/b0re. Skrzyknąłem ekipę i oni po prostu przeszli OP8 za mnie. Rozwałkę Gunzerkerem uważam za najłatwiejszą.

Odnośnik do komentarza

No DP to zdecydowanie najcięższe wyzwaniem w całym BL2. Częste powtarzanie jest niestety udręką, bo całą mapę trzeba powtarzać od początku co po kilku razach jest strasznie nużące. Najlepszym orężem jest na pewno komplet korozyjny Sandhawk + elementalne The Bee + Grog Nozzle. Nie pomaga też fakt, że na każdym OP przydałby się nowy sprzęt :D Sama mapa mi się nie podoba (o czym już pisałem), ale jak ktoś lubi wyzwania to Digistruct Peak będzie dla niego idealne.

 

Sprawdziłem czas gry na dwóch moich głównych postaciach i z Borderlands 2 spędziłem ponad 600h. Salvadorem wczoraj miałem ok 110h, a wynik Syreną oscyluje w okolicach 490h :ninja: Do tego trzeba doliczyć trochę godzin Axtonem, Zero i Gaige. Myslę, że coś ok 650h będzie łącznie.

 

Kody na jakiś walentynkowy strój:

 

PC: 5T53B-6K9KT-Z5B65-BTJJ3-655CZ

PS3: CTWTB-X3TFH-WBWZ5-H3KTJ-3JK9H

XBOX: CTWTB-X3TBC-THXX9-C6JTJ-3JKZW

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj Assault on Dragon Keep i się zawiodłem :( Nie chodzi mi to, że dodatek jest słaby, bo jest chyba najlepszy z wszystkich czterech, ale po wpisach w tym temacie spodziewałem się czegoś więcej :P Zostały mi do wykonania misje poboczne dostępne po przejściu fabuły i będzie 100%.

 

Ograł ktoś dodatki Headhunter? Warto inwestować w to teraz czy poczekać na jakiś bundle ze wszystkimi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...