Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Posprawdzałem na YT i rzeczywiście, w takim razie olewam to w tym momencie.

 

Kody na klucze, po 5 sztuk każdy.

 

 

PC: 53WTB-CTKXF-K3S33-3BT3T-BWWK9

PS3: 5JCBB-FW6Z5-SHCKB-SJKBB-JFWF3

XBOX: KBCJ3-ZHC5J-H6SBF-56T3B-5SWRS

 

PC: CT53T-3BK6F-5TSB3-BJTBT-ZB36K

PS3: CTKJJ-K5XHW-HSKKB-HJCJB-KCR3C

XBOX: 5BCB3-6HC5T-HRHTF-WRJ3J-R6XB5

 

PC: CJKBB-ZS366-WTSJ3-JJ33J-FTFFF

PS3: 5JK33-356Z5-HHCKJ-9JKBJ-H9H9K

XBOX: 5TWBT-KH5KT-S6ZTX-KFBBJ-95JFX

 

Odnośnik do komentarza

Jak się patrzy na te filmiki na YT to smoki potrafią być jednymi z łatwiejszych, ale ja cały czas uważam, że są w uj denerwujące. Dlaczego? Bo nigdy nie zgadniesz jaki jest szablon ich lądowania. Mówi się w internetach, że pierwszy wyląduje ten, który dostanie pierwszą kulkę, ale oczywiście w moim przypadku to się nie sprawdza.

Dałem radę ubić je na OP8, ale musiałem się strasznie nagimnastykować. Vorac to jest przegięcie. Trafiać na nim criticale to istna trauma dla mojego bądź co bądź zdrowego umysłu.

 

Zacząłem nowe playthrough psycholem. Ludzie, ale ta postać jest przegięta. Hellborn, Bloodsplosion, Flame of the Firehawk i po prostu idziesz do przodu. Na razie gram na TVHM i bawię się setnie. Moim Kriegiem na OP8 rozwalam wszystko zanim mnie zauważy. Troszkę chaos przeszkadza bo przez wszystkie eksplozje ledwo co widać, ale rozpierducha rekompensuje wszystko. Pete na OP8 pada po zaledwie 15 sekundach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gunzerker latający z dwoma DPUH to istna machina wojenna :D Terramorphous jest bardzo przyjemnym bossem, Warrior pada po jednym magazynku, wersje Rabid też spoko do ogarnięcia, amunicji nigdy nie brakuje, bajka po prostu :) Aktualnie 55lvl i zaczęty UVHM i jest wręcz pewne, że dobije do 72 :teehee:

 

Już to pewnie pisałem, ale BL2 to jeden z najlepszych tytułów jaki mógł się pojawić na konsolach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gunzerker latający z dwoma DPUH to istna machina wojenna :D Terramorphous jest bardzo przyjemnym bossem, Warrior pada po jednym magazynku, wersje Rabid też spoko do ogarnięcia, amunicji nigdy nie brakuje, bajka po prostu :) Aktualnie 55lvl i zaczęty UVHM i jest wręcz pewne, że dobije do 72 :teehee:

 

Już to pewnie pisałem, ale BL2 to jeden z najlepszych tytułów jaki mógł się pojawić na konsolach.

Tylko czekam na bundle z wersją finalną i w ultra hd na ps4 :P Kupiłbym nextgena dla burdelu w full hd i 60fpsów. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra też była cudem świata dopóki się nie dowiedziałem o kopiowaniu broni. Niby gra polega na sieciowej rozwałce i tutaj jest na 10+ ale głównym elementem mechaniki jest "bazylion" broni, którym to stwierdzeniem gra jest reklamowana, a w momencie kopiowania straciła dla mnie cały urok. Jestem wychowany na grach typu Diablo II gdzie tygodniowe farmienie bossa to normalka i na to liczyłem też w B2, a okazało się, że wystarczy skopiować bronie. No sorry ale wielki minus dla Gearbox za ten bug. Mam nadzieję, że w 3 to usuną. 2kę skończyłem na 49lvlu i miałem kupić wszystkie DLC lub GOTY ale przez tego buga zrezygnowałem. Bez zbieractwa gra jest "tylko" rozwałką. Wciąż świetną ale zabrali kluczowy element - rozwałkę dla lootu.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra też była cudem świata dopóki się nie dowiedziałem o kopiowaniu broni. Niby gra polega na sieciowej rozwałce i tutaj jest na 10+ ale głównym elementem mechaniki jest "bazylion" broni, którym to stwierdzeniem gra jest reklamowana, a w momencie kopiowania straciła dla mnie cały urok. Jestem wychowany na grach typu Diablo II gdzie tygodniowe farmienie bossa to normalka i na to liczyłem też w B2, a okazało się, że wystarczy skopiować bronie. No sorry ale wielki minus dla Gearbox za ten bug. Mam nadzieję, że w 3 to usuną. 2kę skończyłem na 49lvlu i miałem kupić wszystkie DLC lub GOTY ale przez tego buga zrezygnowałem. Bez zbieractwa gra jest "tylko" rozwałką. Wciąż świetną ale zabrali kluczowy element - rozwałkę dla lootu.

Hmmm, wymiana czy kopiowanie są opcjonalne więc nie wiem po co ten hałas. Że kusi? Masz zamiar tak zdobyć cały sprzęt? Powodzenia przy farmingu the Hive, the Sham czy Tumtum Cobra. Tutaj handel bronią przydaje się jak nic.

Odnośnik do komentarza

Opcje Trade można wyłączyć na starcie w ustawieniach i nawet Cię nie będzie kusiło. Poza tym sam sobie nie skopiujesz ekwipunku, ktoś najpierw musi Ci go dać. Grając normalnie pierwszy raz, nawet nie wiesz, kto co wyrzuca i co jest dostępne. Osoby kopiujące i narzekające na grę są same sobie winne. Ja się po prostu dziwie stwierdzenia, że gra sama w sobie coś traci, bo ktoś się dowiedział o jakichś nieznaczących błędach nie wpływającyh na rozgrywke.

 

Praktycznie w każdej grze masz jakiś bug, więc najepiej nie grać w ogóle :teehee:

Odnośnik do komentarza

W Diablo też miałeś dupczone hrki, wszelkie maphacki albo nieudaczników puszczających bota. Do ciebie należy wybór, czy skorzystasz z tych "dobrodziejstw". Ja zawsze miałem na to wywalone (jak ktoś jest słaby, to niech sobie kopiuje, co mnie to obchodzi) - dzięki temu bawiłem się przednio zarówno przy D2 jaki i B2 :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O czym my tu dyskutujemy. Kopiowanie to przecież wolny wybór. To tak jak z poziomem trudności w większości gier. Nikt nie każe ci grać na łatwym. Możesz wybrać normalny albo sprawdzić się i wybrać hard. To twój wybór. Więc nie wiem o co chodzi. Od kiedy to wybór jest problemem.

Dzięki temu zrobiłem platynę. Gdyby nie relikt od Square'a to pewnie do dzisiaj bym biegał po polu ubijając robaki (co zresztą wciąga jak cholera) by znaleźć potrzebną rzecz. Ta gra sama zresztą zachęca do co-op'a i pomaganiu sobie na wzajem. Cały singiel właściwie robiłem sam. Jak sobie nie radziłem przełączyłem na online, wpadali gracze i naparzaliśmy aż miło. Jak nie maiłem odpowiedniej broni na oponenta to kolega obok podzielił się spluwą i kosiliśmy wrogów niczym ostra jak brzytwa kosa.

Gdyby nie to, to pewnie bym się wk*rwił i odstawił grę całkowicie.

Odnośnik do komentarza

Ale ja niczego nie kopiowałem, skończyłem gre na normalu, potem tvh, i zacząłem na uvh i czar prysł. Wszyscy biegają ze zdupowanymi itemami i gra polegała już tylko na rozwałce. Dla mnie głównym elementem było zbieractwo. Uwielbiam wszelkie zbieractwo czy to na PS3 czy w MMORPGi. Tydzień farmienia jakiegoś boss czy nawet więcej to sama przyjemność, a moment, w którym wydropisz  w końcu ten item to jest właśnie esencja takich gier. Jak do tego dodasz jeszcze multi to fun rośnie. Wspólne ustawki na farmienie, nerwy czy tym razem dropnie mój item czy kumpla. A tak to każdy ma zdupowane itemy, nikt nie farmi ultra bossów, a gra sprowadza się do zwykłego strzelania.

 

Jak zaczynałem BL to ta gra miała w sobie dwa elementy FPS+właśnie te zbieractwo. To było mega połączanie. Sami twórcy reklamują gre tym właśnie rozwiązaniem. To i niesamowity humor wyróżnia BL od inych gier. Właśnie ten fakt miliona broni i miliona kombinacji. A sam fakt, że niektóre trzeba wyfarmić jest in plus. W innym wypadku masz po prostu zwykłego FPSa.

 

Mógłbym to olać i nie kopiować, co z resztą robię a raczej nie robię bo po prostu nie gram ale gdzie w tym sens? Dla zwykłego FPS'a w multi to już lepiej wybrać inne gry...

Odnośnik do komentarza

~ 92K

 

Trochę się zdziwiłem, bo nie słyszałem o resetach w B2, ale dziś poczytałem i faktycznie ludziom klucze uciekały. Ponad stówka poszła w las, a ostało się ich tylko 11 :(

 

EDIT. Kuźwa, wcięło mi całą masę skinów. Wszystkie moje postacie zostały ukrócone o dziesiątki głów i strojów. Najlepsze jest to, że te unikalne, które mieli na sobie cały czas są, ale nie widnieją na listach. Zdziwiłem się kiedy w kilku momentach mój BlitzKrieg znalazł chyba 5 skinów, których nie miałem. Wszystkie z konwentów, imprez specjalnych czy po prostu rzadkie poznikały.

Posprawdzam moje backupy. Tak być nie może.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

To ja wrzucę jeszcze info odnośnie zwiększonych statystyk tarcz w ten weekend http://www.gearboxsoftware.com/community/articles/1014/borderlands-2-luck-of-the-zafords-weekend

 

During this time, those who play Borderlands 2 while connected to the internet will see a temporary increase in the drop rates and rarity of shields! Plus, Absorb shields will have a better chance to absorb enemy bullets and Booster shields will have a higher chance of dropping a shield Booster when damaged.

Czyżby The Sham było bardziej osiągalne? :ninja:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W BL2 grałem chyba jakoś po premierze, ale krótko, a teraz po powrocie na PS3 zaciągam ją sobie z plusa i widzę 40pare dodatków. Mogłby mi ktoś po krótce wyjaśnić wtf? Z czym się je te nowe postacie, co jest na topie lootu w podstawce itp rady?

Odnośnik do komentarza

Z dodatków to powinny Cię zainteresować tylko te 4 fabularne (Captain Scarlett and Her Pirate's Booty, Mr. Torgue's Campaign of Carnage, Sir Hammerlock’s Big Game Hunt i Tiny Tina's Assault on Dragon Keep). Jeżeli przeszedłeś swego czasu podstawkę, to proponuje wskoczyć na TVHM i lecieć z fabułą, albo zainwestować w dodatki i je ogrywać. Lootem ja bym się nie martwił, pewnie masz niski level więc nie trzeba farmić broni, bo co chwilę wpada coś lepszego niż posiadamy.

Co do porad to napisz jaką postacią grasz, będzie łatwiej.

Jeżeli szukasz kogoś do coop to ślij zaproszenie :)

Odnośnik do komentarza

Postać którą wtedy przeszedłem poszła w(pipi)ec (zero bodajże 34lvl), także zacząłem sobie od nowa gunzerkiem (jakieś pro tipy mile widziane ;]) i robię fabułę, jeśli się nie znudzę i przejdę to możemy później polatać, a może jakieś dlc wciągnę itd. Senks za objaśnienie.

Odnośnik do komentarza

Rozwijaj lewe i środkowe drzewa. Kiedy dojdziesz do misji gdzie trzeba uzbierać gorzałę dla Mordecai'a lub Moxxi zanieś ją do tej ladacznicy, a ona da Ci Rubi. Od tego momentu powinieneś być nieśmiertelny w fazie gunzerkowania. Skill który umożliwia trzymanie dwóch giwer w trakcie Fight for your Life również jest bardzo przydatny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...