Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wysypało złotymi kluczami, 3x 5szt :)

 

 

Release Date: Apr 10

Expire Date: Unknown

PC: 5B5BT-WF566-KJ6KJ-JTBT3-XHSSK

PS3: KBCJB-X35BS-6SRWT-935BJ-3XZJ9

XBOX: C3KJB-JK5R6-BKK5X-C6J3J-R3BFX

 

Release Date: Apr 12, 2014

Expire Date: Apr 14, 2014

PC: WJW3B-5HBR6-5BXCT-33TJ3-WXT53

PS3: WJ5BJ-Z5TB9-XHF5T-ZBCTT-XBTT5

XBOX: WJKBB-KF3FF-TK5K6-WFBBT-56FW5

 

Release Date: Apr 12, 2014

Expire Date: Apr 14

PC: CT5JB-FSTFX-5TF5T-3JJTT-6CF6T

PS3: KTWBJ-36BTH-X9XCT-935JJ-FJR3Z

XBOX: 53WJ3-6RBFR-3WWCF-KRJ33-FX99C

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też dostaliście maila od Gearbox w sprawie Heartbleeda na Amazonie/ShiftCodes i ewentualnej zmianie hasła?

 

Btw. klucze 5 szt.

 

Release Date: 2014:04:16

Expire Date: Limited Quantities

PC: 5BC3T-RF5X6-C3RCT-TT3BJ-BSFTK

PS3: 5J53T-ZB5J9-6HFCJ-STWTT-X9JZJ

XBOX: KBWBJ-W55FX-B5KCR-5XJBT-9KZBB

 

Odnośnik do komentarza

Hmm, ja tylko taki dostałem, zarzuć tym drugim jeżeli się różni. Po kliknięciu linka "reset psw" przychodzi mi nowy mail z odnośnikiem do zmiany, więc teoretycznie działa.

 

Dear SHiFT user,

 

At Gearbox, we value our community and strive to protect the information provided to us by our fans.

 

Recently, a security issue known as Heartbleed was discovered. This issue impacted Amazon Web Services, the service that powers Gearbox’s SHiFT system. Gearbox has taken steps to correct systems exposed to the issue by patching affected software and rotating potentially compromised SSL certificates.

 

As a result of Heartbleed, many of our fans have already changed their passwords. If you have not already done so, please continue reading.

 

While it doesn’t appear that any user passwords were compromised, we nonetheless recommend that all community members reset their SHiFT account passwords as a precautionary measure. You can do so by opening this link

 

Reset Password

 

You can find more information about Heartbleed and how it affects Amazon Web Services on Amazon on this page. If you have any trouble resetting your password, please visit support.gearboxsoftware.com.

 

Thanks for helping us protect the information of our community. Keep an eye on our Forums and the rest of the Gearbox community as we prepare for Borderlands: The Pre-Sequel later this year.

 

Gearbox Software

 

Odnośnik do komentarza

Podepnę się pod pytanie, wkrótce powrót z urlopu i już zaplanowałem, że wciągam dodatki ze store'a :] Postać mam na 50lvlu więc dodatki rozumiem na TVHM odpalać by to miało sens? Co do dodatków pod kątem miodności, jak klasyfikujecie?

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć, bo w DLC na TVHM też jest ustalony poziom trudności w misjach. Podstawowe pytanie to czy skończyło się wątek główny, bo po jego ukończeniu wszystkie pozostałe misje skalują się do levelu hosta (te z dodatków też).

 

Co do miodności, to wszystkie dodatki są fajne, niektórzy na pierwszym miejscu stawiają AoDK, potem przepaść i inne dodatki. Jak dla mnie dodatek Tiny jest minimalnie lepszy od pozostałych. Polowanie Hammerlocka jest bardzo fajne, ale niestety najkrótsze. Kampania Torgue'a jest znowu długa, ale miejscówki wg mnie są średnie. Piraci są gdzieś po środku, fajne miejscówki i średnia długość. Nudzić się nie powinieneś ;)

 

E:

Mały update :) Wczoraj przechodziłem AoDK na TVHM z użytkownikiem Voytec, postacie mieliśmy na lvl 40 (główny wątek ledwo co zaczęty). Misje miały lvl ok 37 (dziwne), ale postacie były zbliżone do nas. więc możliwe, że się skaluje w jakiś sposób. Sprawdzę to jeszcze.

 

Klucze, 2x 3 szt. :)

 

Release Date: Apr 17, 2014

Expire Date: Apr 21, 2014

PC: WT5BB-C56FJ-S5TR5-T3JBB-WSFXH

PS3: 5JC3T-XR3XZ-CJ5Z5-ZJKTT-FSKC5

XBOX: 5JC3T-XR3TW-BS6X9-WRJTT-FSKBX

---------------------------------------------

Release Date: Apr 17, 2014

Expire Date: Apr 21, 2014

PC: 5TCTB-TCFR3-SC3RC-TB3TT-Z6TZ3

PS3: WTCJJ-5RT69-CTWSW-ZBWJJ-T5R6F

XBOX: WTCJJ-5RT35-BZXRZ-WFTJJ-T5R6K

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dodatki wciągnięte, upgrade pack 2 też, jeszcze tylko wpisze kody na klucze i mogę powrócić na pogranicze po 2 tygodniach odwyku :] Podjarka jak 150, jeszcze tyle borderlandsa do pogrania. Sprawdzę te dodatki gunzerkerem 50lvl, jak to jest z tym skalowaniem poziomów.

Odnośnik do komentarza

Trafiłem dzisiaj na ten jakże za(pipi)isty pomysł ubicia Pyro Pete'a :D Niesamowicie silna broń.

 

 

 

Edytka: klucze sztuk 5

 

 

Release Date: Apr 20

Expire Date: Limited Quantities

PC: 53WBJ-ZXK6X-K3RKB-3JTJ3-TCZKB

PS3: KTC3T-T5KJH-X96W3-ZB5T3-6BZ36

XBOX: KB5TJ-FK5F6-JCKKX-KFJTB-33F65

 

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Japier.... nie ogarniam tej gry. Zacząłem DLC Tiny Tina's, wszystko ok przeciwnicy są na moim poziomie (lvl 50), dostaję questa w tym lesie, zabijam sobie wesoło orków a tu nagle wyskakuje mi jeden ork na 55lvl... WTF?? Na TVHM? Myślałem, że na tym poziomie normalnie da się grać w te DLC bo na normalu to pewnie wszystko jest na strzała :confused:

 

Dobra jakoś ubiłem ścierwo, ale to chyba lekkie przegięcie dawać moby +5lvl w quescie na 50lvl. Nawet na YT jak widziałem jak jakiś gościu grał też na TVHM to ten sam mob miał 53 lvl.

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

Warlord Turge ma możliwość levelowania, dlatego jeżeli go nie ubijemy dość szybko, jego poziom może podskoczyć aż 5 razy.

 

Warlord Turge has the ability to level himself and others around them by one level. He can do this five times, at which he turns into the Duke of Ork.

http://borderlands.wikia.com/wiki/Warlord_Turge

 

 

Yap, bawiłeś się kiedyś w rocket jumpy? Wydaje się na fajną zabawę :D Polecam filmiki tego kolesia, bo jest przekozak.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom, sporo ciekawych miejsc się znajdzie, jak np platforma z Lilith podczas jednej z misji :)

 

Rozwalił mnie motyw z dostaniem się do księgi rekordów Guinnessa. Co za debile to wybierają to nie wiem. Dla zainteresowanych

 

 

 

No i standardowo złote klucze, 2x 3szt.

 

 

Release Date: Apr 22

Expire Date: Apr 28

PC: CJKJJ-9KFF3-9K36K-JTBTB-RRBTK

PS3: 53CJ3-JHJ6Z-KBWH5-ZJKBB-3FRCZ

XBOX: 53CJ3-JHJ3W-JHXF9-WRJBB-3FRTZ

 

Release Date: Apr 22, 2014

Expire Date: Apr 28, 2014

PC: 5353T-6K6F3-9KTX5-3TTBJ-6TXX6

PS3: CBKTT-SFJ3K-3ZXRS-56JBB-SCCZX

XBOX: CBKTT-SFJ6S-5TWSK-93KBB-SCCJR

 

Odnośnik do komentarza

Skopałem zadek Terra, dostał na normalu, a zaraz potem na TVHM. Jeśli ktoś potrzebuje mam żółtego moda z Terra dla Syreny. Również pierwszy z dodatków (piraci) za mną na TVHM i tak jak było pisane levele przeciwników się skalują, jednak opór stawia mi tylko Hyperius, a całe przejście to tylko dla fabuły bo exp żaden, loot tak samo. Pewnie na UVHM byłoby ciekawiej, a co do tego ostatniego poziomu trudności to dotarłem w podstawce do Sanktuarium i dalej się wstrzymam, chyba, że w coopie bo solo teraz na dodatkach się skupiam, także możemy Square pocisnąć w UVHM jakby co, może ktoś jeszcze by dołączył? Gunzerker 52.

 

Mam pytanie odnośnie UVHM i farmienia sprzętu, a mianowicie jak wygląda sprawa z bossami "fabularnymi", którzy mają wtedy dużą szansę wydropić coś wartościowego? I wartoby/jest możliwość zastosowania patentu jak przy Warriorze i np Conference Call z wychodzeniem z gry bez save'a.

 

I jeszcze jedna sprawa, jeśli na UVHM level przeciwników się skaluje to gdybym teoretycznie dotarł do Warriora na 72lvlu to wydropiony przez niego sprzęt byłby na tym lvlu i miał lepsze parametry niż gdybym załatwił go np na 60tym?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Coop na UVHM ze mną na chwilę obecną byłby dla Ciebie za ciężki :P Nie mam postaci na twój lvl, a na tym poziomie trudności poziom wrogów zawsze skaluje się do gracza z najwyższym levelem. Jeżeli host by nie miał dodatków to wtedy jest max 50 lvl (odpowiednio 61 przy posiadaniu jednego Upgrade Packa). Rozwiązania są dwa, albo dobijesz do ok 58 poziomu, bo na tym mam Gunzerkera, albo ja dobije Komandosem do twojego (tylko 43 na chwilę obecną, przydałby się drugi pad to wpadło by w jeden wieczór :D).

 

Nie ma takiej zasady, że bossowie podczas fabuły mogą częściej wyrzucić swoje legendy. Jedynie Warrior ma zwiększony drop rate przy przechodzeniu gry. Jak pisałem większość legend wartych farmienia mam, w tym Legendarną klasę dla Salvadora więc jak Ci się znudzi farmienie to pisz ;) Slayer of Terramorphous ma 100% drop, losowe jest tylko dla jakiej postaci wypadnie ;)

 

Oczywiste, że sprzęt na 72 lvl będzie lepszy od 61 i to sporo. Jeżeli chodzi Ci o Conference Call to na 61 (posiadam) ma on ok 20k dmg, a na 72 pięć razy tyle.

Odnośnik do komentarza

Komandosem grywam z Voytciem (ma podobny level, Messer też ma chyba 40+), więc wolałbym abyś Ty dobił te kilka poziomów ;) Ale spoko, się zobaczy. Jak masz lvl 52+ to lepiej grać na UVHM (można go resetować) bo jest jakieś wyzwanie, a nie leci się przez misje jak czołg.

 

The Bee za czwartym razem mówisz? Ja wczoraj poleciałem po wersje Alkaline OP8, to Hunter wyrzucił za pierwszym razem zwykłą Pszczołę :D Doc Mercy dwa razy dropnął Infinity, w skrzyni był Gunerang, wpadła Legendary COM dla Gaige i coś tam jeszcze złapałem :ninja:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...