Skocz do zawartości

God of War Origins Collection


Square

Dzbany w GoW Origins  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chains of Olympus

    • Mortal (łatwe)
    • Warrior (średnie)
    • Spartan (trudne)
      0
    • God (bardzo trudne)
      0
  2. 2. Ghost of Sparta

    • Mortal (łatwe)
    • Warrior (średnie)
    • Spartan (trudne)
      0
    • God (bardzo trudne)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

2 platinum.png 10 trophy_gold.png 14 trophy_silver.png 4 trophy_bronze.png

 

 

 

God+of+War+Chains+of+Olympus+logo.jpg

 

Brąz: trophy_bronze.png

 

All Beam Walks Completed – Finish all beam walks

 

Man Overboard – Defend the Shores of Attica

 

Big Spender – Upgrade any weapon

 

Srebro:trophy_silver.png

 

Eye for an Eye – Collect all Gorgon Eyes

 

For the Birds – Collect all the Phoenix Feathers

 

You Complete Me – Completely upgrade all weapons and magic

 

Hit Me Baby – Execute a 200-hit combo

 

Mutton for Punishment – Slit 50 Satyr throats

 

Rejected! – Parry 50 attacks

 

Złoto:trophy_gold.png

 

Piece of Cake – Beat the Challenge of the Gods

 

Heavy Hitter – Execute a 1000-hit combo

 

Cosplayer – Play the game with an unlocked costume

 

It’s Over Already? – Beat the game

 

Getting Your Money’s Worth – Beat the game (Hard Mode)

 

Platyna: trophy_platinum.png

 

Above and Beyond – Collect all of the trophies

 

GodOfWarGhostOfSpartaLogo.jpg

 

Brąz: trophy_bronze.png

 

The Makings of a God – Upgrade any weapon

 

Srebro:trophy_silver.png

 

Eye Can’t Believe It! – Collect all the Gorgon Eyes

 

Bird Flu – Collect all the Phoenix Feathers

 

Mess with the Bull… – Collect all the Minotaur Horns

 

Burning Sensation – Incinerate 500 enemies

 

Master of Arms – Completely upgrade all weapons and magic

 

I’d Hit That – Execute a 200-Hit Combo

 

Collisions – Throw 10 enemies into other enemies

 

Heartless – Rip out 10 Keres Wraith enemy hearts

 

Złoto:trophy_gold.png

 

God Amongst Men – Beat the Challenge of the Gods

 

Treasure Hunter – Collect all of the Godly Possessions

 

Greatest Hits – Execute a 1000-Hit Combo

 

Only One Remains – Finish the game

 

Zeus May Cry – Finish the game (Hard Mode)

 

Platyna: trophy_platinum.png

 

The Ghost with the Most – Collect all of the trophies

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ghost of Sparta - żałuję, że nie przeczytałem poradnika, zanim zabrałem się za grę; ominąłem trofik z otwieraniem złotej skrzyni i krzykiem Tery; myślałem, że tak jak z GoW3 trzeba będzie grę 2x przejść dla platyny i że braki dorobię za drugim razem, więc grałem bez stresu, nie patrząc nawet na listę trofików; skończyło się tak: very easy, infinite magic i mashowanie biczu erynie... około 3h i dotarłem do rzeki lamentu, gdzie stoi rzeczona skrzynia...

 

przy chainsach nie popełniłem tego błędu i zanim wybrałem nową grę przeczytałem poradnik ;)

 

BTW: imoho GoS jest jedną z trudniejszych części cyklu, ze względu na ciekawy sposób prowadzenia walk - praktycznie brak bossów, za to raz na jakiś czas pojawiają się tak dobrani przeciwnicy, że w kupie stanowią większy problem niż bossowie pokroju wielkiego skorpiona z trójeczki; dobrze się przy tym bawiłem :)

aha - tylko wyzwania bzdurnie łatwe... jedyne "trudności" (tak na 10-15 minut) były w zadaniach 10 sekund w powietrzu (brakowało mi pomysłu) i przejść falę wrogów bez przyjęcia hita... pozostałych 11 wyzwań pękało za 1-2 razem... :]

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A jak jest z hardem w tych czesciach? Nigdy fanem Kratosa nie bylem ale korzystajac z promki w ultimie kupilem i ta kolekcje i ta z PS2. Wiem ze tam nawet do platyny hard potrzebny nie jest. A tu jest trudny? W sensie taki jak w GOW3? W GoW3 sie wkrecilem ale platyne z glowy wybil mi trofik za hard bo zwyczajnie nie mam takich zdolnosci, no nie daje rady... Licze ze tu jest troche latwiej z tym hardem :D

Odnośnik do komentarza

Należy dodać, że na PS3 gra się znacznie łatwiej. Głównie ze względu na unik pod prawą gałą i sterowanie lewym analogiem, a nie tym megaujowym na PSP. Trofea są proste jak yebanie natomiast na niektóre ciężko wpaść. Jestem aktualnie w trakcie platynowania GoS. Przednia zabawa.

Edytowane przez Yap
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie takie samo uczucie miałem. Wczoraj odpaliłem, niby tylko tylko na chwilę, a skończyłem całą grę z wynikiem 33 pucharków, mój rekord. Dzisiaj powinna wpaść platynka w łańcuchach.

 

No i wpadła platyna. Od razu zacząłem Ghost of Sparta więc jutro powinna wpaść i w tej części platyna.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ten moment jest prosty jak świński ogon. Stajesz w lewym dolnym rogu uprzednio zwabiając cyklopa. Skaczesz i ciśniesz trójkąt. Po kilku takich próbach kolo nie ma zbroi, ty robisz to samo do skutku, wychodzi kolejny przyjemniaczek, powtarzasz procedurę i na tym koniec. Wrzeszczałki są proste więc zostawia się je na koniec.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj po dłuższej przerwie wróciłem do Ducha Sparty i wpadła platynka. Początkowo myślałem że wystarczy raz przejść grę, ale okazało się że nie. Wyzwania bardzo łatwe, te od Ateny zrobiłem w około 5 minut. Ogólnie zestaw wymaga tyle ile w każdej innej części. Na liście mam 5x 100% w Godach ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...