August 15, 201114 yr 2 10 14 4 Brąz: All Beam Walks Completed – Finish all beam walks Man Overboard – Defend the Shores of Attica Big Spender – Upgrade any weapon Srebro: Eye for an Eye – Collect all Gorgon Eyes For the Birds – Collect all the Phoenix Feathers You Complete Me – Completely upgrade all weapons and magic Hit Me Baby – Execute a 200-hit combo Mutton for Punishment – Slit 50 Satyr throats Rejected! – Parry 50 attacks Złoto: Piece of Cake – Beat the Challenge of the Gods Heavy Hitter – Execute a 1000-hit combo Cosplayer – Play the game with an unlocked costume It’s Over Already? – Beat the game Getting Your Money’s Worth – Beat the game (Hard Mode) Platyna: Above and Beyond – Collect all of the trophies Brąz: The Makings of a God – Upgrade any weapon Srebro: Eye Can’t Believe It! – Collect all the Gorgon Eyes Bird Flu – Collect all the Phoenix Feathers Mess with the Bull… – Collect all the Minotaur Horns Burning Sensation – Incinerate 500 enemies Master of Arms – Completely upgrade all weapons and magic I’d Hit That – Execute a 200-Hit Combo Collisions – Throw 10 enemies into other enemies Heartless – Rip out 10 Keres Wraith enemy hearts Złoto: God Amongst Men – Beat the Challenge of the Gods Treasure Hunter – Collect all of the Godly Possessions Greatest Hits – Execute a 1000-Hit Combo Only One Remains – Finish the game Zeus May Cry – Finish the game (Hard Mode) Platyna: The Ghost with the Most – Collect all of the trophies
August 15, 201114 yr Nie wiem jak wygląda Hard w GoW-ach z PsP ale trofea wydają się banalne. Zresztą jak w poprzednich częściach.
August 15, 201114 yr Author Uwierz że są banalne Standardowo najtruniejsze jest trophy za wyzwania (ale i tak łatwe).
August 18, 201114 yr trylogia pękła w platynie, a z takim panem jak Kratos chętnie spędzę jeszcze trochę czasu, przy okazji wbijając komplety;
August 19, 201114 yr Zaznaczyłem "średnie", ale po przemyśleniu sprawy jednak uważam, że są łatwe. Potrzeba tylko taktyki na każde starcie i pozamiatane. Mam wszystko zatem do zdobycia oby platyn :blum1: .
August 20, 201114 yr Author W obu tytułach są jeszcze ukryte trofea, 22 w Chains of Olympus i 21 w Ghost of Sparta. Nie oczekiwałbym czegoś trudniejszego.
August 22, 201114 yr Fajnie że obydwie platyny można wtłuc raz przechodząc daną grę, no chyba że play the game oznacza przejdź grę w przypadku Chains of Olympus. Edited August 22, 201114 yr by mashter
August 22, 201114 yr Author Cosplayer – Play the game with an unlocked costume Wystarczy odpalić grę w bonusowym stroju. Tak samo było w GoW2 tyle że z urnami.
November 14, 201114 yr Ghost of Sparta - żałuję, że nie przeczytałem poradnika, zanim zabrałem się za grę; ominąłem trofik z otwieraniem złotej skrzyni i krzykiem Tery; myślałem, że tak jak z GoW3 trzeba będzie grę 2x przejść dla platyny i że braki dorobię za drugim razem, więc grałem bez stresu, nie patrząc nawet na listę trofików; skończyło się tak: very easy, infinite magic i mashowanie biczu erynie... około 3h i dotarłem do rzeki lamentu, gdzie stoi rzeczona skrzynia... przy chainsach nie popełniłem tego błędu i zanim wybrałem nową grę przeczytałem poradnik BTW: imoho GoS jest jedną z trudniejszych części cyklu, ze względu na ciekawy sposób prowadzenia walk - praktycznie brak bossów, za to raz na jakiś czas pojawiają się tak dobrani przeciwnicy, że w kupie stanowią większy problem niż bossowie pokroju wielkiego skorpiona z trójeczki; dobrze się przy tym bawiłem aha - tylko wyzwania bzdurnie łatwe... jedyne "trudności" (tak na 10-15 minut) były w zadaniach 10 sekund w powietrzu (brakowało mi pomysłu) i przejść falę wrogów bez przyjęcia hita... pozostałych 11 wyzwań pękało za 1-2 razem... :] Edited November 14, 201114 yr by mr_pepeush
December 11, 201114 yr A jak jest z hardem w tych czesciach? Nigdy fanem Kratosa nie bylem ale korzystajac z promki w ultimie kupilem i ta kolekcje i ta z PS2. Wiem ze tam nawet do platyny hard potrzebny nie jest. A tu jest trudny? W sensie taki jak w GOW3? W GoW3 sie wkrecilem ale platyne z glowy wybil mi trofik za hard bo zwyczajnie nie mam takich zdolnosci, no nie daje rady... Licze ze tu jest troche latwiej z tym hardem
December 11, 201114 yr Hard jest prosty, używaj często bloku i będzie ok. Czasami zwykłe hordy dają tylko popalić bardziej niż bossowie.
December 11, 201114 yr Author Swego czasu przeszedłem obie części na PSP i wydaje mi się że hard jest zbliżony do tego z trójki. Najlepiej zacząć od razu na nim grać.
December 11, 201114 yr Należy dodać, że na PS3 gra się znacznie łatwiej. Głównie ze względu na unik pod prawą gałą i sterowanie lewym analogiem, a nie tym megaujowym na PSP. Trofea są proste jak yebanie natomiast na niektóre ciężko wpaść. Jestem aktualnie w trakcie platynowania GoS. Przednia zabawa. Edited December 11, 201114 yr by Yap
December 11, 201114 yr dodam tylko od siebie, ze zdobywajac platyne w chainsach czulem sie jak trophywhore...
December 25, 201114 yr Author Dokładnie takie samo uczucie miałem. Wczoraj odpaliłem, niby tylko tylko na chwilę, a skończyłem całą grę z wynikiem 33 pucharków, mój rekord. Dzisiaj powinna wpaść platynka w łańcuchach. No i wpadła platyna. Od razu zacząłem Ghost of Sparta więc jutro powinna wpaść i w tej części platyna. Edited December 25, 201114 yr by Square
January 7, 201214 yr Kto pocisnął GHOSTA? Jaki macie sposób na 4:00 minute z tego linka ??Za cholerę nie mogę przejść Dobra poszło. Przez chwilę zapomniałem, że łysolem trzeba cisnąć tych lamusów a nie czekać Edited January 7, 201214 yr by Square
January 7, 201214 yr Ten moment jest prosty jak świński ogon. Stajesz w lewym dolnym rogu uprzednio zwabiając cyklopa. Skaczesz i ciśniesz trójkąt. Po kilku takich próbach kolo nie ma zbroi, ty robisz to samo do skutku, wychodzi kolejny przyjemniaczek, powtarzasz procedurę i na tym koniec. Wrzeszczałki są proste więc zostawia się je na koniec.
February 2, 201214 yr Author Wczoraj po dłuższej przerwie wróciłem do Ducha Sparty i wpadła platynka. Początkowo myślałem że wystarczy raz przejść grę, ale okazało się że nie. Wyzwania bardzo łatwe, te od Ateny zrobiłem w około 5 minut. Ogólnie zestaw wymaga tyle ile w każdej innej części. Na liście mam 5x 100% w Godach
February 3, 201214 yr Ja też. Nie mieć kompletów tej sagi to grzech. Druga sprawa, że są niesamowicie proste.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.