Skocz do zawartości

Trials Evolution


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Firma RedLynx zapowiedziała kontynuację swojego hitu z Xbox Live Arcade. Trials Evolution ma być godnym następcą Trials HD, gry która wraz z dodatkami sprzedała się w ponad 2 milionach egzemplarzy.

 

Największą innowacją twórców będzie Track Central, czyli miejsce gdzie będziemy mogli w łatwy sposób wymieniać się stworzonymi przez siebie trasami. Dodatkowo pojawi się tryb wieloosobowy, a sceneria pozwoli nam teraz pooglądać trochę słońca zamiast siedzieć cały czas po magazynach.

 

RedLynx stwierdził też, że doskonałą grę można stworzyć jedynie we współpracy z fanami, więc pilnie śledził uwagi graczy na forach i zamierza z nich skorzystać w swojej grze.

 

Trials Evolution trafi do nas na jesieni i będzie dostępny wyłącznie na Xbox Live Arcade. Poprzedniczka oczarowała fanów zręcznościowym podejściem do wyczynowej jazdy na motocyklach - czekamy na więcej.

 

http://www.youtube.com/watch?v=QucQbiBbTpg

 

kolejna świetna gra na xbla :) ciekawe kiedy premiera

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Z drugiej jednak strony stala by sie dostepna dla tych posiadaczy xpudla ktorzy nie maja livea.

Po drugie kolego gry arcade mozna upchnac kilka w jednym pudelku za pol ceny normalnej gry przez co staja sie jedszcze bardziej atrakcyjne

No i po trzecie bo i takie mozna na sile wymyslec, gra jest hitem na taka skale i stala siena tyle popularna, ze mozna by ja smialo wydac jako pelnowartosciowa gre, nie wnoszac wiele dodatkowych rzeczy.

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

http://www.youtube.com/watch?v=kQs0TwlE6js&feature=player_embedded

:woot: masakra jak to wygląda i ile ma możliwości edytor leveli przy którym chyba nawet little big planet 2 wysiada. W jednej grze wyścigi, gry logiczne, fps, 2d, 3d, gry sportowe, mini gry jak w flatout, multi dla 4...premiera na wiosne, dawać to!

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

Gra = rewelacyjny FUN!

Lecz z perspektywy wizualnej jest kilka ale, które tak nie raziło, na jaśniejszym otoczeniu widać beznadziejny AA a synchronizacja pionowa cały czas nie wyrabia, bardziej spostrzegawcze oko zobaczy że gdy gra chodzi nadto płynie, to cień naszj postaci nie wyrabia i lekko się gubi bądź traci animacje :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Bardzo ładnie wygląda, ale gra nie dla mnie. Ale jak ktoś lubi masterowanie to gra idealna i nie dziwię się, że pierwsza część ciągle jest na topie XBLA.

 

Kupiłem i masteruję :D Mam pierwszą część i jakoś się nie wciągnąłem, ale Evolution mnie zmiażdżyło już od pierwszych minut z grą. Jakby same takie gry robili na XBLA, to bym olał retail. Jest dopiero maj, ale to absolutny TOP tego roku (i generacji).

 

Jak ktoś kręci wyniki, to niech wysyła mi zaproszenie - potrzebuję większej ilości konkurencyjnych czasów w karierze :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pełny Soundrack możesz odsłuchać w edytorze gry :)

 

Daddy: Kiedy kupujesz Trialsa? Brakuje mi Twojej kropki w karierze :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Easy, jak znasz jakieś dobre dodatkowe trasy, to podeślij mi w grze info (tam chyba polecenia można wysyłać). Jak ogarnę więcej kariery, to będę cisnął czasy na dodatkach.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wszyscy tak mają, że ta winda na licencji D jest tak zyebana, że jak się jedzie do góry to podnosi motocykl i unosi go bez dotykania podłoża???

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

na poczatek zassaj wszystko z polecanych od redlynx, ja co jakis czas wchodze jeszcze w "najwyzej oceniane w tym tyg" i zasysam po kolei to co ma 5 gwiazdek (od tras, przez minigierki, po supercrossy na 4ch graczy - czesto pykam z kumplami na 4 pady). praktycznie wszystko jest na tym samym poziomie wykonania co trasy od developera (lub nawet i lepiej), w kazdym badz razie tras jest od groma a gra ledwo co sie ukazala. tak dla przykladu: jedna z minigierek polega na wybiciu sie chlopkiem z jednej strony boiska, zlapanie pilki w trakcie lotu i wrzuceniu jej do kosza po drugiej stronie boja; frajda ze slam dunka niesamowita.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.