Skocz do zawartości

Trials Evolution


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Wiem, ale bez setek restartów :P

 

Dzisiaj chyba z półtorej godziny siedziałem żeby Sewage Plant na medium zrobić na złoto na czysto :) Totalny random z tymi "gejzerami" :D "Najlepsze" było jak robiłem dobry przejazd i na samym końcu po wybiciu parę razy wpadałem w sam środek rury, eh.

 

PS. Mam średnią 3.5 restartu na minutę :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

Słyszałem, ale nie mam zamiaru szukać. Sama gra jest wystarczająco czasochłonna - 24% i 7.5h na liczniku :P

 

Sprawdzałem przez ostatnie 2 dni leaderboardsy i dziennie przybywa po 10 tys. graczy. Ze dwa miesiące i stuknie 1 mln graczy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ja sie posilkuje filmami na trueachivements, ale nawet jak wiesz gdzie sa, to czasami jest problem. Poza tym, jestem w szoku, ze trasy niektore maja 2 wariant, albo ze np mozemy skoczyc z dachu i wjechac w drzwi od hangaru, by je znalezc.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Wlasnie mozliwosci darmowego pobierania tras, ktore sciagaja sie blyskawicznie, oraz ogromne mozliwosci edytora, ktory pozwala na stworzenie przykladowo trialsowego odpowiednika Space Invaders, czy Angry Birds, robia duza robote. Ogolnie, ja odbieram Trials Evolution za Xboxowy odpowiednik Little Big Planet, wlasnie przez swietny edytor, dzieki ktoremu przy dobrym community gra bedzie wieczna.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekaw jestem jak będą prezentować się trasy od społeczności tak za pół roku. Ciekaw jestem czy w świetle tego, że wszystko można zrobić przy pomocy edytora, Redlynx będzie się porywać na jakieś DLC.

 

Miałem dzisiaj sobie kupić tą grę ale po burzy net mi tak chodzi ze od 16 pobrało mi całe 5%.

 

Jak jest z tym edytorem łatwy w ogarnięciu?

 

Nie wiem, nie mam zamiaru samemu nic robić, bo pewnie wyszedłby szajs :P ale widziałem, że jest pełny edytor i wersja lite :)

Odnośnik do komentarza

Jednak nie wytrzymałem ciśnienia i wczoraj kupiłem - właśnie dzisiaj ogarniam pierwszy gameplay, żeby sobie wszystkie trasy po prostu pozaliczać, a później wezmę się za masterowanie.

Póki co widzę, że:

1. Gra jest o wiele lepsza, ciekawsza od Trials HD (a już Trials HD był przecież genialny).

2. Jest odrobinkę łatwiej, bo jest więcej checkpointów.

3. Straciłem skilla :D

4. Jak zacznę masterować, to już wiem, że przede mną ciężkie zadanie, bo nieźle ciśniecie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

2. Jest odrobinkę łatwiej, bo jest więcej checkpointów.

 

 

Checkpointy są dla lamusów - tylko czyste przejazdy :D

 

 

4. Jak zacznę masterować, to już wiem, że przede mną ciężkie zadanie, bo nieźle ciśniecie.

 

Uzny robi jakieś kosmiczne czasy :P

Odnośnik do komentarza

To machnij mi całe Death Valley bez checkpointów :D (którego jeszcze nie odblokowałem bo mam dopiero 94 medale, ale zaraz pewnie to zrobię i powita mnie prawdziwa męka :D)

W ogóle zauważyłem, że mapy czysto trialowe zaczęły się dopiero od Harda (czysto trialowe tzn. wymagają umiejętności trialowych, a nie motocrossowych). Ach, jak ja za dzieciaka uwielbiałem oglądać trial na Eurosporcie i ZDF - szkoda, że już od dobrych kilkunastu lat tego nie pokazują.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

LIVE Activity for week of April 30th

 

Xbox 360 Top LIVE Titles (based on UU’s)

1.Call of Duty: Modern Warfare 3

2.Call of Duty: Black Ops

3.FIFA 12

4.Battlefield 3

5.Halo: Reach

6.Modern Warfare 2

7.Skyrim

8.NBA 2K12

9.Gears of War 3

10.GTA IV

11.Trials Evolution

12.Mass Effect 3

13.Forza Motorsport 4

14.NHL12

15.Madden NFL 12

16.Halo 3

17.Red Dead Redemption

18.Saints Row: The Third

19.PROTOTYPE 2

20.Call of Duty 4

 

 

Pierwszy raz widzę w tym zestawieniu grę Arcade, a śledzę je już bardzo długo. I to aż na 11 miejscu! Ciekawe czy utrzyma się w TOP20.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kolega chce kupić Trials Evolution i chciałem się dowiedzieć czy bez golda:

 

- będzie mógł ściągać dodatkowe trasy z Track Central,

- będą mu się wyświetlać moje przejazdy gdy będzie jechał na trasie, którą ja ukończyłem,

- będzie mógł oglądać przejazdy innych graczy z leaderboardsów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...