Skocz do zawartości

Might & Magic: Clash of Heroes


mateusz_ubisoft

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Słyszeliście może o grze Might & Magic: Clash of Heroes? Rozgrywka ma miejsce w realiach Might & Magic, więc może być fajną rozgrzewką przed premierą VI-tej części Herosów. Akcja gry ma miejsce 40 lat przed wydarzeniami z piątej części Herosów. Might & Magic: Clash of Heroes to połączenie gry cRPG, gry logicznej i strategii turowej. Do dyspozycji jest 30 godzin kampanii w trybie jednoosobowym ale możecie też zmierzyć się ze znajomymi w sieci w trybie multiplayer lub przed jednym komputerem w trybie hot seat.

Tutaj mozna obejrzeć trailer: http://www.youtube.com/watch?v=wazUuabl7Cc

 

Co myślicie o takiej wersji Herosów?

 

 

Pozdrawiam,

Mateusz Ubisoft

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Także chętnie obadam z biegiem czasu. Wiele dobrego o tej grze słyszałem, a cena na Steam nie jest jakaś odstraszająca (15€). Poczeka się na promocję 50%/75% i zakupię.

 

Martwi mnie jedno - Ubisoft. Czy można się spodziewać jakichś durnych DRMów poza Steamem, jak w większości ich produkcji? Na stronie produktu nic nie mogę znaleźć, ale mimo wszystko mam pewne obawy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
mały nius - premiera niestety przesunęła się na 14 października, ale za to można ściągnać demo Clash of Heroes ze steama, za darmo :) warto sprawdzic jak się ta gra prezentuje w wersji na PCta
Znaczy się... premiera polskiej wersji pudełkowej? Gdyż gra w cyfrowej dystrybucji jest już dostępna.

 

Jeśli komuś nie zależy na pudełku, to Green Man Gaming ma ofertę gry za 15$, zamiast 15€. A klucz tam kupiony i tak trzeba przypisać do Steam. Co więcej (pozwolę sobie, a co), jeśli ktoś nie posiada jeszcze konta na GMG, to może skorzystać z mojego referrala przy rejestracji. Wtedy jeśli nowo zarejestrowany wyda minimum 5$, to zarówno on jak i osoba z którego referrala korzystał dostaną jednorazowo po 5$. Żadnych zobowiązań, a można tak zdobyć troszkę grosza na późniejsze wydatki. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...