Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ten moździerz to strasznie paściarska broń. siedzisz i prujesz sobie celowniczkiem po minimapie. full profeska i skill ;]

Równie dobrze ty też możesz usiąść i puścić w niego nalot.Jest o tyle fajny,że właśnie jako osłona mcoma sprawdza się dobrze.Tego na otwartym terenie w 100% a tego w domu,by opóźnić wejście do niego.

Odnośnik do komentarza

M1014 słaby,tak samo jak 870,mam nadzieje że DAO się lepiej spisze.

 

To sie zdziwisz :)

Zabilem z DAO-12 ponad 100 typkow i nic sie pod tym wzgledem nie zmienia. Jedyny plus DAO to to ze ma wiekszy magazynek (wiecej plusow nie zauwazylem).

Moim zdaniem wszystkie te shotguny maja taki sam "damage".

 

Gdyby tylko jeszcze "obslugiwaloby sie" je tak samo jak w BC2 to caly czas bym z nimi biegal, a tak (przez tego wspomnianego przeze mnie pseudo laga) ciezko sie tym gra.

W takim BC2 majac SAIGE w garsci jak sie szybko klikalo na R1 to bron strzelala mega szybko. W BF3 mozna o tym tylko pomarzyc.Mozna klikac R1 w tempie kierowcy rajdowego, a bron bedzie sobie i tak strzelac po swojemu (wolno).

Cala nadzieja w automatycznym USASie (jesli nadal jest on w tej czesci automatyczny)

Odnośnik do komentarza

przecież DAO i amunicja odłamkowa plus wzmocnione przygważdżanie to przenośny granatnik. ta broń jest pier dolnięta o ile ktoś wie ocb w BF3 i jak się tu strzela. pograjcie trochę więcej i odkryjcie parę perków, nauczcie się map a potem płaczcie. gra jest za(pipi)iście zbalansowana i dzięki temu każda broń jest wyjątkowa, każdą gra się inaczej i każdy znajdzie coś dla siebie. uwielbiam ten tytuł bo te 4 klasy postaci za(pipi)iście się uzupełniają, przez co zgrany team może dosłownie gwałcić drużynę przeciwną. Nie mogę się też doczekać aż ludzie poodkrywają namierzania laserowe i rakiety P-Z a snajperzy zaczną śmigać z soflamami - będzie dym.

Odnośnik do komentarza

Chyba sie nie rozumiemy.

Ja nie placze ze bron (w tym przypadku shotgun) jest do dupy, tylko ze s(pipi)ili jej (ze sie tak wyraze) sterowanie.

 

Wytlumacz mi fakt ze strzelajac z DAO-12 "na sucho" w sciane bron strzela mega szybko, a jak juz dojdzie do walki z wrogiem to nagle magicznym sposobem dostaje spowolnienia. To nie jest tylko moj wymysl. Kilka osob tez to zauwazylo.

 

Myslalem ze moze kazda bron tak ma, ale wzialem pierwsza lepsza bron jednostrzalowa (SKS recona) i tym wali sie pociskami jak z karabinu (im szybciej klikamy R1 tym szybciej strzela). Shotguny maja "juz wbudowanego" tego pseudo laga.

 

Tak czy siak dzieki za rade.

Dzis przetestuje te amunicje odlamkowa plus powiekszone przygwozdzenie.

Do tej pory biegalem ze srutem plus kamizelka.

Edytowane przez mierniczek
Odnośnik do komentarza

Jako, że niestety ludzie co raz lepiej radzą sobie helikopterami, widzę jak bardzo irytuje ten dziwny system zdobywania. W BC 2 jak miałeś słabych inżynierów w drużynie i latał sobie heli, to ostatecznie sam mogłeś wziąć inżyniera i spróbować go strącić. Tutaj oczywiście zanim odblokujesz wszystko co potrzebne tej klasie, mija sporo czasu który mógłbyś spożytkować nadal drążąc punkty rozwiniętą klasą. Ale cóż, jak mus to mus.

Dlatego mam pytanie do was. Chciałbym sobie rozwinąć jeszcze klasę, która najbardziej będzie przydatna pod względem walki ziemia vs. powietrze . I od razu pytanie - jak ma się walka żołnierz kontra latające szmaty? Czy strącenie czegoś w powietrzu na wyższych poziomach rozwinięcia klasy inżyniera (lub recona) sprawia, że złom spada z nieba częściej, czy znowu jest tak że ten kto lata to nabija punkty a reszta myśli gdzie by się schować i przypadkiem ustrzelić pajaca? Pytam, bo nie wiem czy się opłaca mi rozwijać inną klasę tylko dla tego, czy lepiej zostać przy supporterze?

A i ci co narzekają na przeniesienie amunicji do supporta - owszem, wydaje się to głupie bo on sobie rzadko będzie rzucał pod nogi skrzynie z ammo, ale z drugiej strony właśnie o to chodzi. Assault w BC 2 myślał głównie o sobie rzucając amunicję, bo często mu się kończyła. Support za to musi myśleć głównie o innych jak wyrzuca skrzynie.

Odnośnik do komentarza

przecież DAO i amunicja odłamkowa plus wzmocnione przygważdżanie

 

właśnie - wytłumaczcie mi proszę o co chodzi z tym przygważdżaniem. są perki wzmocnione przygważdżanie oraz perk defensywny zmniejszający zdolność przygważdżania nas przez przeciwnika. na czym ten defensywny polega? że jak do mnie strzelają to mam mniej "niewyraźny" ekran czy co? przecież żeby uciec wystarczy wychylić gałkę do przodu...

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj miałem akcję aż się pochwalę ;)

 

Otóż próbowałem robić ribona za 6 zabójstw samolotem, miałem już 5 i brakowało jednego ale przeciwnikowi został już tylko jeden ticket życia, myślę że znów się nie uda :) Więc raz kozie śmierć szybko namierzam czołg przeciwnika bo żołnierzy jakoś nie widziałem :( i nawalam do niego ale to nie pomaga więc jak Japoński Kamikadze wlatuje w uja i ...rozpieprzyłem dziada :):):) i o to takim sposobem wpada mi ten nieszczęsny ribbon :)

Odnośnik do komentarza

Ten ribbon lepiej się robi heli,szczególnie "Little Birdem".Dla mnie technik to najlepsza klasa,zaraz wpadnie gwiazka za 145 tys punktów, ja na latających biorę dodatkowe ammo i może sobie rzucać race,ja przeładowuje wyrzutnie szybciej :P Jak mnie jakiś"lotnik"zestrzeli,to ja go później ściągam z ziemi :P Ostatnio w kanałach sam walczyłem z 3 heli,kolo podleciał nad lotniskowiec zrzucił kumpli i ukradli 2 "LB",no to wziąłem 9 naboi igły i skończyło się ich latanie,mimo iż jeden z nich umiał latać i strzelać(chyba ze 2 razy mnie zabił,ale tylko dlatego ze drużynie to nie przeszkadzało).Jak się odkrywa broń z co-op w multi?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co maja juz 43 level :) (jesli wogole sa juz tu tacy)

 

USAS-12 ma strzelanie w trybie auto (jak to bylo w BadCompany2) czy tez nie?

 

Wedlug Battleloga niestety jest tylko tryb pojedynczego strzalu, dlatego osmielam sie pytac czy moze to blad na stronce.

 

Info z Battleloga

 

 

Auto fire - Nie

 

Single shot fire - Tak

 

Burst fire - Nie

 

Rate of Fire - 300

 

Ammunition - 6 [kal. 12]

Edytowane przez mierniczek
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem wszystkie te shotguny maja taki sam "damage".

bo mają taki sam, 3 strony temu byla rozpiska

 

 

Wytlumacz mi fakt ze strzelajac z DAO-12 "na sucho" w sciane bron strzela mega szybko, a jak juz dojdzie do walki z wrogiem to nagle magicznym sposobem dostaje spowolnienia. To nie jest tylko moj wymysl. Kilka osob tez to zauwazylo.

moze to takie wrażenie (ktore ma wiele osob) bo w ferworze walki ten ułamek sekundy moze sie wydawac dłuższy bo wiesz ze za sekunde mozesz umrzeć ;p

 

 

 

właśnie - wytłumaczcie mi proszę o co chodzi z tym przygważdżaniem. są perki wzmocnione przygważdżanie oraz perk defensywny zmniejszający zdolność przygważdżania nas przez przeciwnika. na czym ten defensywny polega? że jak do mnie strzelają to mam mniej "niewyraźny" ekran czy co? przecież żeby uciec wystarczy wychylić gałkę do przodu...

 

mnie za to zastanawia jak perk na przygwozdzenie pomaga shotgunowi? rozmazuje bardziej czlowiekowi ekran? czy o co chodzi?

a może tutaj tez jest kwestia "wybicia z rytmu" ? bo jak postac obrywa to też niby tam ją rzuca nieco , tzn np decentruje celownik albo spowalnia bieg , bardzo czesto to widze na killkamie, jak gos ktory mnie zabil obrywa to pojawia sie u niego "animacja obrywania" i gosc caly sie trzęsie, oczywiscie to bardzo krotko trwa skoro wiekszosc broni zabija 3-4 pociskami, ale może wlasnie te perki zwiększają i zmniejszają te wybicia z rytmu?

 

 

.Jak się odkrywa broń z co-op w multi?

poprostu robisz coopa i jak nabijesz punkty coopowe to bedziesz mial daną bron w multi

 

 

 

USAS-12 ma strzelanie w trybie auto (jak to bylo w BadCompany2) czy tez nie?

wiele broni (usas chyba też) można podnieść w coopie i popróbować jak działają

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

i jeszcze jedno pytanie jak wyglądają te dopalacze w trybie Squad? Mamy specjalizacje takie:

 

Sprint boost

Flak vest

EOD EXPL vest

Suppression reduction

Marksman training

Extra grenades

Extra ammo

 

wiem, że nie można mieć kilku naraz, więc jeśli ja wybiorę extra ammo a ktoś granaty to co będziemy mieć w składzie?

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Hehe teraz zaluwazylem ze wedlug Battleloga:

 

USAS-12 to południowokoreańska strzelba automatyczna z magazynkiem na 10 nabojów, umożliwiająca prowadzenie ognia ciągłego lub pojedynczego. Jej duża waga sprawia, że odrzut nie jest aż tak dokuczliwy. Szeroki dławik daje duży rozrzut.

 

A w charakterystyce:

 

Auto fire - Nie

 

Ot ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza

Swoja droga wczoraj odblokowalem dla czolgu "skaner okolicy".

Prawdopodobnie oprocz Termowizji (do tego mi jeszcze daleko) to jeden z najlepszych dodatkow do pojazdu.

Wreszcie na radarze widac tych wstretnych, ukrywajacych sie rakietmanow :)

Skaner dziala na naprawde spory obszar - sprawdza sie niezle. Gorzej jak to ma przeciwnik, a my chcemy go ugryzc z rakiety :)

Odnośnik do komentarza

mysle ze skaner jest najlepszy na szaleńców z c4 ktory podbiegaja i przyklejaja do dupy :D sam tak czesto robie i zwykle mi sie udaje :D wczoraj to nawet rzucilem gosciowi c4 na czołg jak stał obok i go naprawiał;) mysalem ze mozna najpierw go zabije ale domyslalem sie ze gapi sie prosto w czołg i jeszcze ma przed oczami ten rozbłysk ze spawarki wiec mnie nie zauwazy, wiec przyczepilem c4 obok niego i odsunalem sie pare metrów i ładnie poszło ;D

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na turniej 4fun - http://ps3liga.pl/bo...&p=57599#p57599 :)

 

fajnie, gorzej jak nie znajdziecie w danym momencie wolnego serwera DICE

To nie realne, zawsze stoi masa pustych serwerów.

 

hmmm to dziwne, bo chciałem znaleźć pusty serwer na Podboju aby zrobić ustawkę forumową i min to jest 12/24

Odnośnik do komentarza

hehe celowanie, kombinowanie... widzę że EA zapewniło wsparcie dla klanówek jak obiecali ;)

 

daj spokój - załamka. myślałem, że sobie zrobimy od ręki ustawkę forumową (cała brać z lvl1 :D) a tu taka lipa. co więcej cholera wie kiedy będzie patch

 

Oby jak najszybciej, zagrałby człowiek jakąś sensowną ligę 12 v 12 :woot: A co do propozycji Adiego - to dawajcie składy na ps3liga, pogramy razem.

Edytowane przez Lewis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...