Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Musze przyznać że wreszcie w jakieś grze dali opcję gdzie miny pozostają nawet jak zginiemy. Tak powinno byc wszędzie i zawsze. Jak miło zobaczyc jak po jakimś czasie mamy kille z powodu min o których juz zapomniałem :)

no tak najlepiej jak dolaczylem, odpalilem termoniwzje i nagle widze miny rozlozone na polowie drogi. paru gosci chyba rozlozyli z 50 min, ale tak jak mówił fenix niech robia za kazde 2 miny wpada 240pkt

Odnośnik do komentarza

pograłem, próbowałem dać grze kilka szans, ale.. jestem niesamowicie sfrustrowany. jak można było zje.bać coś co było prawie doskonałe? w BF: BC2 grało się znakomicie, a tu potwierdziło się to co było widać w becie, kompletnie zero taktyki i skilla, kto pierwszy zauważy ten wygrywa. jak dla mnie to chyba gniot roku bo czuję się jakbym dostał od DICE plaskacza w twarz..

Odnośnik do komentarza

Jak jest z tymi minami, podłoże wszystkie z ekwpinku, ginę, to wtedy gdy położe następną znika ta pierwsza podłozona przed zgonem czy jak?

 

Stare miny pozostają nawet po podłożeniu nowych. moim zdaniem spoko patent. A co do tej termowizji to zawsze jest RPG lub można położyć miny na czołg :P

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza

Poczekamy do BC3. Grajac. BF3 to jednak inna bajka.

Tez mi brakuje destrukcji (prostej bo prostej ale skutecznej) gdzie rozwalasz caly dom (i co z tego, ze co drugi jest identyczny) z ludzmi w srodku. Gdzie torujesz sobie droge granatnikiem przez sciany domow.

To co niby bylo nienaturalne (brak czolgania) okazalo sie po czasie wlasnie plusem dla samej gry. COD niby zawsze jest taki sam co mialo byc niby zarzutem. Wolalbym aby BF3 byl bardziej podobny do BC2 i byloby super. Ale tak nie jest.

Tutaj jest wszystko ladniej opakowane, bardziej zroznicowane itp. ale przeciez nie po to gramy. Gra sie dla przyjemnosci a ta niestety byla wieksza w BC2.

Ok, gra sie w miare przyjemnie ale jak dla mnie przekombinowali. Do tego problemy z serwerami (wrzuca mnie na wybrana mape kilka sekund przed koncem meczu.. i musze czekac z 40 sekund aby wyjsc i znowy wybrac te ktore chce), konsola ktora zawiesila mi sie juz tyle razy ze trudno zliczyc. Jakies inne problemy.... Szkoda. Zagryzam zeby i gram dalej.

Odnośnik do komentarza

Lewis jaki typ gracza jest z Ciebie kolego ze masz ratio 3.0?

 

Szukający przeciwnika i przejmujący flagi@ Kalinho Chciałbyś , mam ok 500 pkt/ min myślisz że zrobisz to samymi killami ? DM grałem łącznie 2 min

do Ciebie nic nie mam, mówiłem ogólnie. Jednak nie zaprzeczysz, że w Rushu trudniej o Ratio niż w Podboju?

 

Niestety zaprzeczę, na flagach najtrudniej wyjść po meczu z dobrym ratio. Tam jest okropna kampa. Paradoksalnie najlepsze wyniki robi się podczas ataku w rushu. Wiesz gdzie jest przeciwnik, nikt ci pleców nie robi. Generalnie statyczna gra w bf3 nie daje dobrych wyników - albo ja nie umię tak grać ? Co do trybów, to gram tak pół na pół - flagi & ładunki. A DM  omijam szerokim łukiem - poważnie grałem ok 2 min i to przez pomyłkę, wbiłem do kumpla :(  A wiesz czego mi brakuje w bf3 ? Warzone z KZ - wtedy kampa na serwerach spadła by o połowę, nie mówiąc o fragujących dupkach. Sorry, ale nie trafiłeś. Pozdr

Odnośnik do komentarza

albo ja nie umię tak grać ?

 

umiesz spoko grać za co szacun, ale powinieneś też czasem do szkoły chodzić a nie tylko grać bo pisze sie "umiem" a nie "umię" :P

 

 

 

btw serio sie dostaje ponad 200 za te miny? ja pare rozwaliłem jadac czołgiem to chyba dostawalem 20 za sztuke, a wy tu mowicie ze jest 100 , o co chodzi?

rozwalanie innych sprzetów też jest 20

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

albo ja nie umię tak grać ?

 

umiesz spoko grać za co szacun, ale powinieneś też czasem do szkoły chodzić a nie tylko grać bo pisze sie "umiem" a nie "umię" :P

 

 

 

btw serio sie dostaje ponad 200 za te miny? ja pare rozwaliłem jadac czołgiem to chyba dostawalem 20 za sztuke, a wy tu mowicie ze jest 100 , o co chodzi?

rozwalanie innych sprzetów też jest 20

jest ribbon za 200 za rozwalenie 2 min lub c4

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poczekajcie do pierwszego patcha(pewnie będzie ważył z 1Giga) i do premiery MW3. A czemu bo odejdą ludzie którzy leżą pod flagami, za murkami, na dachach, ci co nie dają amunicji, apteczek oraz nie przyzwyczajeni do gry grupowej. I wtedy zostaną ci którzy grali w Poprzednie części BF3. I wtedy będzie grało się miodnie.

Edytowane przez maxelm
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

albo ja nie umię tak grać ?

 

umiesz spoko grać za co szacun, ale powinieneś też czasem do szkoły chodzić a nie tylko grać bo pisze sie "umiem" a nie "umię" :P

 

 

 

btw serio sie dostaje ponad 200 za te miny? ja pare rozwaliłem jadac czołgiem to chyba dostawalem 20 za sztuke, a wy tu mowicie ze jest 100 , o co chodzi?

rozwalanie innych sprzetów też jest 20

 

Zacznij może od siebie dokształcanie ? Poznasz co to znaki interpunkcyjne, oraz to , że w języku polskim jest coś takiego jak ą ę ? Patrząc na Twojego posta, przyda Ci się.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

1 claymore maksymalnie można 2 postawić by 1 nie znikał?

2 ile min mogę postawić (na kliku życiach) by zaczęła znikać 1sza?

3 czy po zgonie zostaje i działa pierwszy skaner snajpera?

4 czy z moździerzy może może korzystać tylko jedna osoba czy każdy w teamie?

5 czy muszę być dowódcą drużyny by działały perki typu 'ALL'?

6 jaki jest maksymalny lvl i czy są jakieś prestiże?

 

btw - ja najlepsze ratio mam właśnie w podboju (za(pipi)isty refleks vs masa leszczy) gdyż w szturmie zazwyczaj trafiam na debili i wszystko chce robić sam( a kamperzy czekają). ciśnieniowanie się w tej grze oznacza częste zgony

Odnośnik do komentarza

Myślałem ze nigdy nie zdobędę ribbona za 6 killi maszynami powietrznymi a tu pyk,podbój na szczycie i latając tylko "Little birdem" wpadło mi 2515 pkt i 9 killi z heli i jeszcze 1 z miny w często uczęszczanych tunelach :P Teraz zostało tylko obronić 4 przekaźniki i zabić 2 ze stacjonarki.

Wczoraj udało mi się baretkę za "przygwożdżenia" uzyskać - najgłupsza nagroda w grze - musiałem strzelać ludziom pod nogi (żeby przypadkiem nie zabić) i liczyć na to, że moi ziomale sprzątną wroga, heh.

Dostawałem też bonusy za obronę M-coma - jak zabiłem typa podkładającego bombę, albo typa, który podłożył bombę i uciekał. Jak zabijałem np. claymorem gości, którzy byli blisko mcoma, ale jeszcze nie uzbroili go, to nie było bonusu - trochę lipa. Ciekawe swoją drogą czy do tej baretki wystarczy dostać ten bonus 4 razy, czy przy 4 różnych mcomach?

 

Próbowałem wczoraj grać na team deathmatch - ale rzeźnia - strasznie mała mapa, trzeba mieć oczy dookoła głowy i biegać jak potłuczony, bo inaczej wroga wyspawnuje nam na plecach :)

 

Przy okazji chciałbym nabluzgać na pomysł dice z wyborem kamuflażu - kompletny bezsens, wolałbym żeby automatycznie zmieniał mi maskowanie na mapach np. na fire storm - pustynne, caspain - woodland, teheran - czarne. Zupełnie przekombinowali, przez co gram cały czas w domyślnych kombinezonach.

 

edit:

1 claymore maksymalnie można 2 postawić by 1 nie znikał?

Stawiasz maksymalnie 2 claymory. Claymory znikają chwilę po zgonie, albo w momencie respawnu (zdarzyło mi się, że mój claymore zabił gościa, który mnie zabił)

2 ile min mogę postawić (na kliku życiach) by zaczęła znikać 1sza?

6 - tyle ile masz min nosząc perka na zwiększoną ilość explosive'ów

3 czy po zgonie zostaje i działa pierwszy skaner snajpera?

Z mojego doświadczenia - nie zostaje. Jak postawisz skaner i wejdziesz na paczkę z amunicją to dostaniesz do ręki nowy skaner - w momencie jego postawienia znika ten pierwszy.

4 czy z moździerzy może może korzystać tylko jedna osoba czy każdy w teamie?

W battlefieldzie nie ma ograniczeń ilości danej klasy czy broni na drużynę, więc raczej każda osoba z odblokowanym moździerzem może go używać bez względu na innych

5 czy muszę być dowódcą drużyny by działały perki typu 'ALL'?

Nie

6 jaki jest maksymalny lvl i czy są jakieś prestiże?

Nie wiem :) Gdzieś czytałem że max lvl to 150, pewności nie mam.

 

edit 2:

Z innej beczki - pojazdy p-lot to niezła kosiarka na piechotę :)

Edytowane przez oTOMo
Odnośnik do komentarza

1 claymore maksymalnie można 2 postawić by 1 nie znikał?

2 ile min mogę postawić (na kliku życiach) by zaczęła znikać 1sza?

3 czy po zgonie zostaje i działa pierwszy skaner snajpera?

4 czy z moździerzy może może korzystać tylko jedna osoba czy każdy w teamie?

5 czy muszę być dowódcą drużyny by działały perki typu 'ALL'?

6 jaki jest maksymalny lvl i czy są jakieś prestiże?

 

btw - ja najlepsze ratio mam właśnie w podboju (za(pipi)isty refleks vs masa leszczy) gdyż w szturmie zazwyczaj trafiam na debili i wszystko chce robić sam( a kamperzy czekają). ciśnieniowanie się w tej grze oznacza częste zgony

 

1. Tak 2 można postawić

2. 6

3. tak

4. tylko jedna osoba

5. musisz odblokować

6. do 45 zmieniają ci sie odznaki a wyżej tylko liczba lvl i masz orzełka, a leveli wszystkich jest 145.

Odnośnik do komentarza

Mi za to BC2 lepiej pasuje jak BF3, w BC2 właśnie było zaje,biste to że gdy byłeś ostrzeliwany mogłeś od tego ostrzału uciec i przeżyć skacząc i poruszając sie przy tam jak dziecko z adhd :D Feeling był mistrzowski przy tej grze, szkoda że w BF3 postawili na zupełną zmianę z tak zwanego "arcade" w bardziej realistyczne poruszanie sie postaci :\

 

@oTOMo bo pewnie 2 kolesi rozłożyło sobie po moździerzy i spamowali grantami :)

Edytowane przez mersi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

4. tylko jedna osoba

Serio? bo widziałem kiedyś na minimapie 2 rozłożone moździerze wroga?

tu raczej o co innego chodziło

 

pewnie nawet 24 osoby mogly by rozłożyć mozdzieże jak by grali supportami

 

ale chyba w pytaniu chodizlo o to czy jak support zostawi mortar na ziemi i sobie pójdzie to czy ktoś inny może go użyć, osobiscie nie znam odpowiedzi, ale chyba sie nie da uzywać czyjegoś mortara, zwlaszcza inną klasą, nie wiem jak supportem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...