Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Przy sabocie zostaje standardowy shotgunowy, okrągły celownik.

 

A od dwóch dni miałem ochotę pograć z shotgunem i testowałem, testowałem aż wpadłem na USASa - normalnie magia, ale broń tylko dla supporta bo ammo nie ma po dwóch starciach. No i draństwo sprawdza się przy większych odległościach, bo można śmiało wpakować cały magazynek w kolesia i padnie, a szybkostrzelność pozwala przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Przy sabocie zostaje standardowy shotgunowy, okrągły celownik.

 

A od dwóch dni miałem ochotę pograć z shotgunem i testowałem, testowałem aż wpadłem na USASa - normalnie magia, ale broń tylko dla supporta bo ammo nie ma po dwóch starciach. No i draństwo sprawdza się przy większych odległościach, bo można śmiało wpakować cały magazynek w kolesia i padnie, a szybkostrzelność pozwala przeżyć.

 

Wieksze odleglosci ze srutem?

Odnośnik do komentarza

OuJtE.gif

 

kopiuję to z działu PC bo pasuje u nas też idealnie. Przypomina mi się gra z @Wiekuistym - Tunguska rulez.

 

Airplane? Nope, Tunguska.

Attack chopper? Nope, Tunguska.

Transport chopper? Nope, Tunguska x4.

Scout chopper? Nope, Tung- it's dead already?

Jeep? Nope, Tunguska.

Armored car? Nope, Tunguska.

Infantry? ... not sure if serious.

MBT? Nope, gtfo and fire your rockets, fool. Then Tunguska. Maybe rinse, repeat. Still, Tunguska.

 

Proponuję wziąć Tunguskę na Noshahar Canals ustawić się na skraju w stronę lotniskowca i staty 25-0 wpadają jak nic

Odnośnik do komentarza

Przy sabocie zostaje standardowy shotgunowy, okrągły celownik.

 

A od dwóch dni miałem ochotę pograć z shotgunem i testowałem, testowałem aż wpadłem na USASa - normalnie magia, ale broń tylko dla supporta bo ammo nie ma po dwóch starciach. No i draństwo sprawdza się przy większych odległościach, bo można śmiało wpakować cały magazynek w kolesia i padnie, a szybkostrzelność pozwala przeżyć.

 

Wieksze odleglosci ze srutem?

 

Tak. Oczywiście mówię o większych odległościach w kategorii shotgunów. W BF3 shotguna na więcej niż 5m jest niemal bezużyteczny a USAS sprawdza się na dwa, a nawet trzy razy większą odległość - przy wziętym przygwożdżaniu i większym magazynku.

 

OuJtE.gif

 

kopiuję to z działu PC bo pasuje u nas też idealnie. Przypomina mi się gra z @Wiekuistym - Tunguska rulez.

 

Airplane? Nope, Tunguska.

Attack chopper? Nope, Tunguska.

Transport chopper? Nope, Tunguska x4.

Scout chopper? Nope, Tung- it's dead already?

Jeep? Nope, Tunguska.

Armored car? Nope, Tunguska.

Infantry? ... not sure if serious.

MBT? Nope, gtfo and fire your rockets, fool. Then Tunguska. Maybe rinse, repeat. Still, Tunguska.

 

Proponuję wziąć Tunguskę na Noshahar Canals ustawić się na skraju w stronę lotniskowca i staty 25-0 wpadają jak nic

 

Na kanale wsadzenie tunguski to porażka. Jak trafi się jakiś bardziej rozgarnięty koleś mecz zawsze kończy się 25-0 i wyjściem połowy składu podkładającego.

Odnośnik do komentarza

heheeh to też moj ulubiony pojazd, pięknie kosi wszystko co sie da :D jedyny problem to naziemne pojazdy z dużej odległosci bo wtedy nie wszystkie pociski trafiają i jednak wolno idzie, ale ogolnie robi masakre :D o wiele bardziej ją wole nawet niż czołgi

 

w rushu jest chyba tylko na jednej mapie, co nie? szkoda

 

 

Na kanale wsadzenie tunguski to porażka. Jak trafi się jakiś bardziej rozgarnięty koleś mecz zawsze kończy się 25-0 i wyjściem połowy składu podkładającego.

niekoniecznie, pare razy mialem takiego typa na molo co nie pozwalał nawet wyjśc z lotniskowca, ale udalo mi sie przekraść za niego z c4 i posłać do piachu :D

w ogole ostatnio jak widze pojazd to nie biore inzyniera tylko supporta i lece z C4, rzadko zdycham podczas takiej akcji, a jeśli już to razem z pojazdem wiec i tak sie oplaca. jakos walenie 3-5 rakiet inzynierem mnie mniej podnieca :P

 

mysle też że ogarniety team inzyniera z javelinem i snajpera z soflamem spokojnie rozwalą tunguske z lotniskowca (bo chyba javelin moze na wieksze odległosci namierzac gdy ma wsparcie soflamu, co nie?)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

heheeh to też moj ulubiony pojazd, pięknie kosi wszystko co sie da :D jedyny problem to naziemne pojazdy z dużej odległosci bo wtedy nie wszystkie pociski trafiają i jednak wolno idzie, ale ogolnie robi masakre :D o wiele bardziej ją wole nawet niż czołgi

 

w rushu jest chyba tylko na jednej mapie, co nie? szkoda

 

dokładnie - ale strzelając do łodzi/heli żadko kto kiedy dobiega/dopływa do brzegu, więc jak już dojedzie ten drugi pojazd to reszta ekipy, wygłodniała od fragów rzuca się na niego z 25 rakietami naraz, toną C4 i granatami, więc żadko kolesie są w stanie do zakrętu dojechać...

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanko odnośnie broni dodatkowej do czołgu, do czego do cholery służy kierowana P-Z za nic w cholerę nie moge tym nic namierzyć.

Rakieta w czołgu przydaje się podczas przeładunku.Trafiasz pociskiem,przełączasz się na rakietę i ona na ogół dobija pojazd.Javeliny działają,niestety tzreba być blisko.

 

Rakieta jest ciekawa ale zanim sie przeladuje (bo jak inaczej to nazwac, ze czekam i czekam na druga rakiete) to miesiac mija. Do tego musisz miec goscia "w kadrze" wiec sam jestes tez czesciowo odsloniety. No ale zaczynasz namierzanie, walisz rakieta, przelaczasz sie na dzialo i dobijasz goscia (lub bijesz ile wejdzie jesli stoi z przodu). P-Z to raczej bajer ale w sumie lepsze to niz zamontowany karabin. Nawet ten ciezszy. Na piechote i tak najlepsze jest dzialo glowne. Do tego termowizja i praktycznie panujesz na mapie. Widac to u mnie w ostatnich meczach na battlelogu. Rewelacyjnie spisuje sie do tego Damavand Peak. Miny to nie problem a sposob na dodatkowe pynkty. Jesli jeszcze masz inzyniera ze spawarka w kabinie to praktycznie jestes niesmiertelny.

 

btw.. jaka jest rola trzeciego goscia w czolgu? celownik jest, termowizja jest tylko cos strzelac nie moze. Czy to przypadkiem nie jest odbsluga P-Z ?

Odnośnik do komentarza

btw.. jaka jest rola trzeciego goscia w czolgu? celownik jest, termowizja jest tylko cos strzelac nie moze. Czy to przypadkiem nie jest odbsluga P-Z ?

 

http://battlefield.wikia.com/wiki/CITV_Station

 

"The player can enter a tank already occupied by two teammates (the regular seating limit). He benefits from the tank's mobility and armor, and can assist the crew with day and night optics and laser designation but is not provided a weapon. Other players cannot use the CITV until they have unlocked it."
Odnośnik do komentarza

Akcje w tej grze są nieziemskie. Na tej pustynnej mapie udało mi się czołgiem zestrzelic hmwwv w czasie lotu :D Jak się rozpędził to poleciał z 15-20 metrów i mniej więcej w połowie lotu dostał z działka czołgu i padł.

Na granicy kaspijskiej za to koleś w czołgu zestrzelił mnie w samolocie. Zrobiłem nalot ze zwykłym lkm-em, unieruchomiłem go, a jak już byłem kilka metrów od niego zasadził mi z lufy prosto w kokpit.

Odnośnik do komentarza
btw.. jaka jest rola trzeciego goscia w czolgu? celownik jest, termowizja jest tylko cos strzelac nie moze. Czy to przypadkiem nie jest odbsluga P-Z ?

według opisu na battlelogu to on może namierzać laserowo jak soflam, pewnie nie tylko dla własnego czołgu ale dla wszystkich ktorzy maja broń kierowaną laserem. pozatym może uzywać proximity scan (pewnie chodzi o to że mimo że siedzi jako 3 to dorzuca nowego perka do czołgu, wiec kierowca moze miec coś innego zamiast skanera)

Odnośnik do komentarza

btw.. jaka jest rola trzeciego goscia w czolgu? celownik jest, termowizja jest tylko cos strzelac nie moze. Czy to przypadkiem nie jest odbsluga P-Z ?

 

http://battlefield.w...ki/CITV_Station

 

"The player can enter a tank already occupied by two teammates (the regular seating limit). He benefits from the tank's mobility and armor, and can assist the crew with day and night optics and laser designation but is not provided a weapon. Other players cannot use the CITV until they have unlocked it."

 

Dzieki. Od razu jasniej... ale.. czy w takim razie moze mi namierzyc cel do rakiety P-Z? Chyba tak.

Odnośnik do komentarza

Powinni dodac jakies strefy zakazu lotów....

bo to sie dzieje na kanalach to (pipi) srogie przegiecie.

urodzilem sie -> nie zdazylem nawet oderwac sie od ziemi juz lecialo we mnie 4 rakiety.

Zmiana stron -> nie zdazylem sie nawet urodzic bo jakis gosc sobie rozjezdzal nas helikopterem ....

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj kuriozalna sytuacja,przeładowuje broń w domu a komputer zrespawnował wroga tuż przede mną :P

Nic w tym kuriozalnego. Na Wielikim Bazarze jak idziesz od A do C. zaraz za B jest slepy tunel w prawo. Skamp sie tam a co chwile beda rodzic sie goscie tuz przed toba, zwróceni plecami do Ciebie.

Widac zapomnieli dodac sprawdzania czy rodzisz sie w bezpiecznym miejscu itp. Mozna rodzic sie na granatach/na trasie pocisku z czolgu itp...

Odnośnik do komentarza

nie mowiac juz o tym ze jak sie rodzi komus na plecach to też można sie pojawić w momencie jego smierci i samemu też umrzeć sekunde potem

 

 

 

a ja dziś mialem ciekawa partyjke na firestormie - jezdzilem czołgiem i wjeżdzałem do hangarów, puszczałem dym, wyskakiwałem i podkładałem mcoma, wracalem do czołgu i bronilem, udalo mi sie tak zrobic 3 mcomy w ekspresowym tempie :D

Odnośnik do komentarza

Ale dzisiaj kuriozalna sytuacja,przeładowuje broń w domu a komputer zrespawnował wroga tuż przede mną :P

Nic w tym kuriozalnego. Na Wielikim Bazarze jak idziesz od A do C. zaraz za B jest slepy tunel w prawo. Skamp sie tam a co chwile beda rodzic sie goscie tuz przed toba, zwróceni plecami do Ciebie.

Widac zapomnieli dodac sprawdzania czy rodzisz sie w bezpiecznym miejscu itp. Mozna rodzic sie na granatach/na trasie pocisku z czolgu itp...

Dla mnie kuriozalna,bo to był sguad dm i zaminowałem schody by uzupełnić amunicję,a kolo cyk i koło mnie,kiedyś w takich samych okolicznościach kose dostałem,teraz już wiem skąd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...