Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko dodam, ze właśnie przez techniczne niedoróbki porzucilem BC2. Nie po to mam 250h na liczniku aby mi zerowali level i dali podstawowe bronie (i wtedy dostajesz w d.upe o levelu 15 bo koles ma abakana a Ty biegasz z jakimś szitem)

 

Ta sama firma, ta sama strategia, to samo działanie. Ale ja BF3 kupuje.

 

@Adi, @Ukarzyciel ma racje - nie raz w powietrzu zginąłem od PECH...

Odnośnik do komentarza

nie kumam jak mozna supportem biegać z jakimis pistolecikami na wode typu ump , jasne jak nie ma nic innego to znośna broń, ale przeciez LMGy suppporta to istne kosiarki, wiekszy dmg, o wiele wiekszy zasieg, o wiele wiekszy magazynek

 

rozumiem uzywac ump inzynierem ktorego bronie maja podobne statsy, albo tym bardziej snajperem gdy sie chce pobiegać bez snajperki, ale supportem to juz nie rozumiem :P

Odnośnik do komentarza

nie kumam jak mozna supportem biegać z jakimis pistolecikami na wode typu ump , jasne jak nie ma nic innego to znośna broń, ale przeciez LMGy suppporta to istne kosiarki, wiekszy dmg, o wiele wiekszy zasieg, o wiele wiekszy magazynek

 

rozumiem uzywac ump inzynierem ktorego bronie maja podobne statsy, albo tym bardziej snajperem gdy sie chce pobiegać bez snajperki, ale supportem to juz nie rozumiem :P

 

Jak się umie strzelać to UMP nie jest pistolecikiem na wodę :blum2: Moim zdaniem te LGMy nie są takimi kosiarkami za jakie je uważasz, a człowiek samym dmg nie żyje (trzeba znaleźć broń która Ci pasuje). Co do inżyniera to ma on o wiele lepsze bronie niż UMP, np. SCAR.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem te LGMy nie są takimi kosiarkami za jakie je uważasz, a człowiek samym dmg nie żyje (trzeba znaleźć broń która Ci pasuje).

samym dmg nie ale dmg z wielkim magazynkiem to już może ;>

powiedz czy ump zabijesz 3-4 gosci bez zmiany magazynka? raczej rzadko bo bys musial idealnie trafiac

za to LMG mozna zabic i grupe 5-7 ludzi, niekoniecznie stojących obok siebie bo zykle w takiej sytuacji ktorys sie skapnie jak sie zabija pozostalych, ale np wyskakujać na nich jeden za drugim w metrze jak sie chowaja na schodach, mozna walic bez obawy o ammo, a innymi broniami w trakcie rpzeładowania albo zmiany na pistolet nie poszalejesz :P

 

nie mowie ze ump jest złe tylko ze akurat suppor swoimi broniami sieje wieksze zniszczenie niz broniami poza-klasowymi

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info , jeszcze jedna sprawa.Gwiazdki dla broni dostaje sie za kazde 100kills , a za co dostaje sie gwiazdki funkcji? i czy tez daja 2k punktow.?

 

Jeśli chodzi o dodatki do broni to za nie gwiazdek się nie dostaję jak i punkty. No chyba że chodzi Ci o funkcje np. inżyniera to za to są gwiazdki i za to jest 10 tyś punktów ;)

Tak chodzi mi o funkcje , co trzeba zrobic zeby wpadla gwiazdka?

Odnośnik do komentarza

Kurcze, odkryłem wczoraj wreszcie termowizje w czołgu i powiem tylko: MOC!!! :D

Kocham tą maszynę! :) Na kombo "termowizja + skaner okolicy + ckm + kumaty strzelec inżynier" nie ma bata :) Jezeli przeciwnicy nie sa naprawde dobrze zorganizowani (np. atak RPG z kilku stron jednoczesnie) lub nie maja dobrego pilota z przypakowanym mysliwcem, to można naprawde jeździć i siać niesamowitą pożogę :)

 

Z innej beczki: naprawde nie rozumiem ludzi narzekających bez przerwy na bugi. Ok., mi tez raz na 5 czy 10 h zdarzy sie zginac w dziwny sposob, gra sie czasem zawiesi albo zniknie cały hud, ale na litość- to jest naprawdę nic w porownaniu z calymi pokladami miodności, ktore są udziałem przez caly pozostaly czas!! Jezeli az tak Wam to przeszkadza, to grajcie po prostu w cos innego i finał... Jak dla mnie osobiście ani troche nie wplywa to na odbior gry, zresztą pokażcie mi grę zupełnie wolną od błędów. Na razie przekroczylem 30h i im dalej, tym bardziej uwielbiam tego BF :) Dodam, ze jakies 2 tyg. temu mialem krotki i jedyny jak dotad kontakt z BC2 i osobiscie za nic nie zamienilbym BF3 na BC2. Acha, rozwalają mnie też glosy, ze BF3 wyglada beznadziejnie- nawet nie chce mi sie tego komentowac. Ludzie, ktorzy tak twierdza, powinni wlaczyc sobie dla przypomnienia inne gry, ktore niby wygladaja lepiej.

 

PS: Odwołuję to, co pisalem o kampieniu po pierwszych godzinach z grą- z czasem stwierdzam, ze faktycznie nie jest z tym wcale tak zle. Po prostu to ja chyba na poczatku zbyt wolny bylem i zbieralem kulki z dystansu co chwile :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Ja tam i tak najbardziej lubię wychodzić przed czołg przeciwnika i biegać jakbym miał ADHD wokół niego z rakietami. Bezcenne jest zniszczyć tak czołg z bliskiej odległości. Choć przy unieruchomieniach dużo graczy wyskakuje z czołgu prosto pod lufę.

No, to dobry numer jest ...pod warunkiem, że ten czolg nie ma termo/skanera :P

 

Heli szturmowe i termowizja to jest dopiero moc,do tego namierzanie laserowe i te wasze czołgi nic ni mogą :P Dzisiaj kolejny rekord-7 killi z Thunderbolta :P

No, wierzę, wierzę- heli też są za(pipi)ste (moje drugie ulubione sprzęty :] ) i już się nie mogę doczekać, kiedy też to odblokuję, ale tutaj jeszcze długa droga przede mną :) Póki co jak będzie okazja, to chętnie sie przewiozę z Tobą jako strzelec na próbę ;)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

To dla mnie bronie Supporta to najwieksza zenada.Jedynie RPK daja rade reszta (pipi) jakich malo,na bliskie dystanse do dupy,duzy recoil,na srednie celnosc slaba i dmg.Jedynie jesli rozstawimy bron wtedy suppresing fire i strzelanie na oslep daje rade,ale bez ogarnietego teamu szybko dostaniemy kose :verymad: .Sam gram supportem z Ump i jest to najlepsza bron na bliski dystans z 10mertow jestem w stanie oddac 2 strzaly w glowe(zerowy recoil).Powinni znerfic medyka.Bronie szturmowca to istne kosiary na bliski i sredni dystans + latarka,leczenie i reanimowanie,jeszcze perk na amunicje.Tylko c4 mu braukuje :no:

Bardziej podobal mi sie medyk w BC2.

Odnośnik do komentarza

To dla mnie bronie Supporta to najwieksza zenada.Jedynie RPK daja rade reszta (pipi) jakich malo,na bliskie dystanse do dupy,duzy recoil,na srednie celnosc slaba i dmg.Jedynie jesli rozstawimy bron wtedy suppresing fire i strzelanie na oslep daje rade,ale bez ogarnietego teamu szybko dostaniemy kose :verymad: .Sam gram supportem z Ump i jest to najlepsza bron na bliski dystans z 10mertow jestem w stanie oddac 2 strzaly w glowe(zerowy recoil).Powinni znerfic medyka.Bronie szturmowca to istne kosiary na bliski i sredni dystans + latarka,leczenie i reanimowanie,jeszcze perk na amunicje.Tylko c4 mu braukuje :no:

Bardziej podobal mi sie medyk w BC2.

Dziwne,dla mnie M240B z rękojeścią jest prze kozacki i na małą i średnią odległość.

 

Tommi no strzelec ma najlepiej,termowizja,auto przeładowanie w gunie i rakieta na pojazdy naziemne i można nawalać do punktów na mapie.Osłabiasz czołg z guna i dobijasz rakietą.

Odnośnik do komentarza

To dla mnie bronie Supporta to najwieksza zenada.Jedynie RPK daja rade reszta (pipi) jakich malo,na bliskie dystanse do dupy,duzy recoil,na srednie celnosc slaba i dmg.Jedynie jesli rozstawimy bron wtedy suppresing fire i strzelanie na oslep daje rade,ale bez ogarnietego teamu szybko dostaniemy kose

learn 2 play

 

normalnie nie pisze takich rzeczy ale tutaj musze - to co piszesz poprostu swiadczy o tym ze nie umiesz używac broni supporta a nie o tym że są one słabe , jakoś inni potrafią nimi kosić lepiej niz wszystkimi innymi broniami (mowie o m249 i m240)

 

to prawda że niektore bronie sa lepsze inne grosze, ale i tak wiekszość zależy od skilla, i naprawde niewiele broni tak marnych żeby nawet ktoś z dobrym skillem nie miał szans przeicwko innym

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...