Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wyjątkowo słaby jest MP7,1 magazynek ledwo starcza na 2 osoby(z bliska,z daleka to porażka na maska) i to na hc.

 

HC to juz lekkie przegiecie. Mozna zaliczyc rekordowe k/d jednym magazynkiem bronia supporta. Ogladalem na YT ja koles jednym strzalem z RPG skosil 7 ludzi. Oczywiscie kto co lubi, ale jak dla mnie, nawet normal ma duzy dmg broni. Ja mam nieodparte wrazenie, ze to uklon w strone CoD'owych graczy. :negative:

Odnośnik do komentarza

Dla wyjątkowo słaby jest MP7,1 magazynek ledwo starcza na 2 osoby(z bliska,z daleka to porażka na maska) i to na hc.

 

HC to juz lekkie przegiecie. Mozna zaliczyc rekordowe k/d jednym magazynkiem bronia supporta. Ogladalem na YT ja koles jednym strzalem z RPG skosil 7 ludzi. Oczywiscie kto co lubi, ale jak dla mnie, nawet normal ma duzy dmg broni. Ja mam nieodparte wrazenie, ze to uklon w strone CoD'owych graczy. :negative:

 

Dokładnie . Lecz pomimo, iż mam niskie mniemanie o tym trybie, to dobrze że jest. Dla każdego coś miłego - czyli wszystko ok, jak jest wybór   :)

Odnośnik do komentarza

Dla wyjątkowo słaby jest MP7,1 magazynek ledwo starcza na 2 osoby(z bliska,z daleka to porażka na maska) i to na hc.

 

HC to juz lekkie przegiecie. Mozna zaliczyc rekordowe k/d jednym magazynkiem bronia supporta. Ogladalem na YT ja koles jednym strzalem z RPG skosil 7 ludzi. Oczywiscie kto co lubi, ale jak dla mnie, nawet normal ma duzy dmg broni. Ja mam nieodparte wrazenie, ze to uklon w strone CoD'owych graczy. :negative:

No jasne,za to na normalu RPG trzeba centralnie w klatę by zabiło.Co do latania idzie się przyzwyczaić,jak ma się radar odkryty to jest trochę łatwiej,tylko w błąd wprowadza bo pozostawione na mapie moździerze też pokazuje.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jedna rzecz dotyczaca śmigłowców szturmowych:

mamy tam osobno odblokowania/ulepszenia dla pilota oraz strzelca. Z pilotem sprawa jest jasna, ale co do strzelca- czy to sa ulepszenia, z ktorych korzysta moj strzelec kiedy ja pilotuję, czy tez sa dla mnie, kiedy ja zajmuje pozycje strzelca, a pilotuje ktos inny?

 

Druga sprawa:

jak Waszym zdaniem poza stingerami najskuteczniej zdejmowac odrzutowce? Czołg, zdaje sie, nie ma zadnych rakiet na cele latające wiec jest w praktyce bezbronny, heli mają jako jedno z pierwszych ulepszen rakiety kierowane, ale jak gosciu dobrze uzywa flar, to ciezko go ubic (zwlaszcza, ze szybko wychodzi z zasięgu namierzania). Ktores z dalszych ulepszen śmigłowców nadaje sie lepiej do tego? Javelinem tez sie da moze?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

 

Druga sprawa:

jak Waszym zdaniem poza stingerami najskuteczniej zdejmowac odrzutowce? Czołg, zdaje sie, nie ma zadnych rakiet na cele latające wiec jest w praktyce bezbronny, heli mają jako jedno z pierwszych ulepszen rakiety kierowane, ale jak gosciu dobrze uzywa flar, to ciezko go ubic (zwlaszcza, ze szybko wychodzi z zasięgu namierzania). Ktores z dalszych ulepszen śmigłowców nadaje sie lepiej do tego? Javelinem tez sie da moze?

javelinem sie da, ale ktos musi go najpierw zaznaczyc np soflamem.

co do niszczenia z heli to mozna np wystrzelic po namierzeniu 1 rakiete, Jak gosc odpali flary to zdolasz go namierzyc 2 raz i wystrzelic zanim zaladuja mu sie flary ( jesli nie wyleci poza zasieg ) i wpadna pkt za unieruchomienie + zniszczenie ( lepszy rydz niz nic)

co do z stingera to mozna namierzyc kogos i niech mu pika w kokpicie, duzo osob w tym momencie panikuje i wyrzuca flary w tym momencie sobie go szybko nacelujesz i wystrzelisz na marsa ;)

Odnośnik do komentarza

javelinem sie da, ale ktos musi go najpierw zaznaczyc np soflamem.

Hmm, teoretycznie więc i tym trzecim stanowiskiem w czołgu tez sie powinno dac- w takim razie optymalnie dla czołgu byloby miec trzecie stanowisko i inżyniera z Javelinem na pokładzie, wtedy skutecznie przed wszystkim sie obronisz :)

 

co do z stingera to mozna namierzyc kogos i niech mu pika w kokpicie, duzo osob w tym momencie panikuje i wyrzuca flary w tym momencie sobie go szybko nacelujesz i wystrzelisz na marsa ;)

No, dokadnie, też to stosuję ;)

Odnośnik do komentarza

javelinem sie da, ale ktos musi go najpierw zaznaczyc np soflamem.

Hmm, teoretycznie więc i tym trzecim stanowiskiem w czołgu tez sie powinno dac- w takim razie optymalnie dla czołgu byloby miec trzecie stanowisko i inżyniera z Javelinem na pokładzie, wtedy skutecznie przed wszystkim sie obronisz :)

 

w czołgu sa tez guided shells, ktore mogą sie nacelować tak jak javelin na cele naziemne, ale podejrzewam że mogą też namierzać cele latające jeśli ktoś je zaznaczy soflamem, i/lub jeśli 3 osoba w czołgu namierzy je tym swoim namierzaczem

 

i jesli juz chcesz mieć inzyniera na pokładzie to chyba jednak lepiej ze stingerem, bo javelin wymaga zaznaczenia najpierw, i podejzewam ze 3 człowiek w czołgu tak samo jak soflam ma dosyć ograniczony zasięg namierzania latających (soflam potrafi z ogromnych odległosci zaznaczac czołgi, ale samoloty musza byc blisko, a zwykle jednak nie są)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

w czołgu sa tez guided shells, ktore mogą sie nacelować tak jak javelin na cele naziemne, ale podejrzewam że mogą też namierzać cele latające jeśli ktoś je zaznaczy soflamem, i/lub jeśli 3 osoba w czołgu namierzy je tym swoim namierzaczem

Jak dobrze pojdzie, to za jakis tydzien powinienem miec trzecie stanowisko odblokowane, więc wypróbuję i dam znać oczywiście, ale wg opisu tych guided shells one służą do "lock on to and track enemy land vehicles"- stąd też moje wątpliwości...

...a swoją drogą również, właśnie mi się przypomniało- z tych pocisków korzstałem do zwalczania innych czołgów i nie musialem niczym specjalnym ich namierzać- wyglądało to identycznie jak z naprowadzanymi rakietami w heli, musisz nakierowac na cel i przytrzymać aż się zalokuje. Próbowałem tak właśnie tez heli nimi namierzać, ale nic sie nie działo...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

no wlasnie o to chodzi bo one tak jak javelin wymagaja soflamu (albo 2 stanowiska w czołgu) ktore najpierw zaznaczy samolot/heli żeby mogły go namierzyć *(jestem prawie pewny)

 

tutaj dowód, akcja z soflamem i guided shells jest dopiero na koncu jako final kill

http://www.youtube.com/watch?v=rgsQ6WCI4Sc

 

jak widac guided shells nie namierzaja heli same z siebie, ale jak najpierw soflam je zaznaczy (rąb) to moga namierzać i jak widac zabić odrazu, czyli skuteczniejsze są niż na czołgi ktore ledwo co uszkadzają

w dodatku nie zmylą ich flary bo laserowo namierzane rakiety nie są podatne na flary

 

tutaj akcje guided shells + 3 stanowisko

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

I się rozczarujesz jak Ja ;)

Już parę postów wcześniej stwierdziłem że jest to bezużyteczny badziewie.

Wiadomo, warunek konieczny to dobra załoga, o co czasem ciezko z randomami, ale mysle, ze majac kumpla na headsecie mozna z tego bedzie zrobic uzytek- zwlaszcza w meczach, w ktorych przeciwnicy maja wiecej ogarnietych i sprawiajacych problemy pilotow niz piechoty :) No i pewnie to za(pipi)iste jest jak masz w ogole wieksza zgrana ekipe, tak ze namierzasz nie tylko dla działa czołgu, ale tez dla Javelinow, heli itd., choc pewnie rzadko sie zdarza taka sytuacja...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałem z typem BadWolf34,kolo najpierw zabijał swoich na Charku z Centuriona,wywaliło go i wrzuciło z powrotem do tego samego meczu ale jako rywala i znowu wbił sie na centuriona,w końcu go wysadziłem i nauczyłem się obchodzić barierki,Dice powinno tam ustawić strefę śmierci,po co rywale mają tam kampić.

Odnośnik do komentarza

grałem przed chwilą squad rush i po skończeniu rundy na całym ekranie pojawił mi się zielono biały pas rozdzielony pionowo czyli tzn od lewej strony do połowy telewizora ekran był zielony a od tej połowy do prawej strony biały, pierwszy raz mi sie takie coś zdarzyło O_o

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

grałem przed chwilą squad rush i po skończeniu rundy na całym ekranie pojawił mi się zielono biały pas rozdzielony pionowo czyli tzn od lewej strony do połowy telewizora ekran był zielony a od tej połowy do prawej strony biały, pierwszy raz mi sie takie coś zdarzyło O_o

 

Pada Ci Telewizor... wymień ;) Ta gra zmusza często do takich wniosków

Odnośnik do komentarza

Żadna frajda mieć dobre ratio dzięki maszynom,dla mnie największa frajda to masterowanie broni

Litwin, Ty masz skilla żeby piechotą ratio nabijać- ja póki co nie, a z maszynami za to idzie mi świetnie, więc dla mnie frajda tu jednak jest większa ;) ...choć M249 udało się wymasterować, ale to taka kosiara jest, że nawet nie wiesz kiedy, a masz już wszystko odblokowane... :D

Odnośnik do komentarza

Żadna frajda mieć dobre ratio dzięki maszynom,dla mnie największa frajda to masterowanie broni,ale nawet nie wiecie jaki fart że już MP7 mam na 100%,takie (pipi) że pad latał po pokoju,jakbym ze śrutówką biegał,zerowy damage.

Jakie znowuż (pipi)? Mi się bardzo przyjemnie strzelało z tej broni. Na ciasnych mapkach (Sekwana, czy Metro) nikt nie miał szans 1 na 1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...