Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie zauważam tego laga,tak samo jak mi nie przeszkadzał ten z K2.Dzisiaj miałem genialny mecz medykiem,wpadło mi 5 baretek z wskrzeszanie,mój rekord :P HC ma czasami plusy,wysiadam z Tunguski naprawić ją a gnida z drużyny mi ją kradnie,no to 2 RPG w tył i kolo ucieka z czołgu,kulka w plecy na pamiątkę by tego nie robił,2 razy gnoje tak chcieli zrobić,na normalu raczej nic by się nie wskórało.

Odnośnik do komentarza

Tiaa....skąd ja to znam. Dwa razy dzisiaj miałem taką sytuację. Wyskakuje z czołgu żeby go naprawić a jakaś piz..a nim odjeżdża.

W drugim przypadku wpierniczyłem się pod niezły ostrzał z RPG. Serie killsów miałem bardzo fajną i nie chciałem tego zmarnować. Więc wycofuje się, wyskakuje i naprawiam a ten (pipi)any kretyn kradnie mi czołg i wpieprza się wprost znów pod ostrzał RPG z kilku stron. Nie muszę mówić, że zdechł po 2 sekundach a ja zarobiłem kulke i nici z masterowania dobrego wyniku.

KIj w dupe takim baranom.

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj mialem podobnie - wyskoczylem zeby naprawić, a gość na karabinie przesiadł sie na miejsce kierowcy i zaczął odjeżdżać, wskoczyłem na karabin i nieco w(pipi)iony ale jade. po kilkunastu metrach widze na mapce że przed nami leży z 10 min , a typek bez żenady jedzie prosto na nie, aż zacząłem krzyczeć do wyłączonego headsetu "uważaj! jedziesz na miny!!!", ale okazalo sie że mnie nie slyszy przy wyłączonym hedsecie, wiec wyskoczylem w osateniej chwili a ten idiota z(pipi)ał czołg

a co lepsze to był czołg przeciwnika ktory ukradłem jak zobaczyłem ze sie gdzies skitrał za kamieniami i go naprawia, posłałem mu kulke i pojechalem ;) niestety nie na długo jak widać z powyższej opowiesci

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tak samo wpieniają kretyni, ktorzy na poczatku gry stoją najblizej pojazdow, wiec wsiadaja i spieprzaja sami (jakby ktos za chwilę mial ich z nich wywalic siłą), nie czekajac, az reszta ekipy pozostale miejsca pozajmuje :verymad: Ci idioci nie rozumieja, ze po pierwsze trzeba pozniej z buta zasuwac kawal drogi, a po drugie ze jadac w pojedynke maja znacznie mniejsze szanse niz z kims jeszcze na pokladzie...

 

Akcje z czolgiem i minami tez mialem identyczna- w ostatniej chwili sie zmyłem, ale czolg poszedl sie walic...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Czy Dice nie widzi problemu ze sterowaniem? Aiming lag jest niemilosiernie wkurzajacy. Nie wiem, moze wy sie przyzwyczailiscie na juz do tego, ale granie na X360 jest o wiele wygodniejsze, jesli chodzo o ten aspekt... Stara milosc nie rdzewieje, i PC BF3 to dla nich oczko w glowie. Niech sie w koncu obudza, to konsolowy BFBC2 spopularyzowal ich marke, to dzieki niej moga komercyjnie rywalizowac z CoD. Niech wypuszcza patcha naprawiajacego laga, bo to dla mnie to obecnie gamebreaker.

Juz myslalem,ze to mi odwalilo i widze Aiming lag cholery mozna z tym dostac. autoaim tez mnie wkurza,biegne sobie ktos siedzi za sciana i celownik na niego przyciaga,a jak wylaczysz autoaim to sie niema szans z reszta.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie i tak fakt, że trzeba dwa razy kogoś stingerem/striełą pocisnąć żeby spadł helikopterem jest grubą przesadą. Praktycznie to mało kiedy helikopter przeżywa starcie z RPG, i to przy założeniu że ot trafi w jakąś mało ważną strefę. Ale Stinger i Strieła lecą do źródła ciepła, czyli w wirniki. Nie ma ch... żeby nawet jak trafił nieco obok, żeby to coś latało. Powinno być przynajmniej po jednym strzale unieruchomienie, albo niech zrobią hitboxy różne w tych helikopterach. Nie może być tak, że po trafieniu rakietą pilot bezkarnie lata sobie dalej i nawet w zemście szuka strzelca, bo wie że g.ówno mu się stało, za chwile się zregeneruje a przy okazji może wystrzelić znowu flary. Flary powinny być też ograniczone liczebnie, bo spamowanie nimi jest dziwne. Normalnie po jednej zmylonej rakiecie Stingera/Strieły powinien spie.rdalać z pola walki, żeby nie oberwać śmiertelną drugą.

 

Polecam obczaić od 1:43:

 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z przedmówcą. Wczoraj na Capianie poświęciłem jedną grę tylko na strzelanie do heli i jetów. W pojedynkę praktycznie nie da się rozwalić bo flary się szybciej regenerują niż ja mogę kolejny raz namierzyć. Rozwaliłem tylko dwa helikoptery i to używając przy tym jedynie 16 stingerów (parodia). W jety to już wogóle nie ma co strzelać ponieważ typ nawet nie musi flar wyrzucać, bo rakieta i tak nie doleci (jeżeli cudem trafisz to i tak nic z tego nie masz bo jet się zregeneruje).

 

PS

Najlepsze jest to że po patchu nagle pełno osób ma dog tagi za jety i heli. Nagle mnóstwo mistrzów latania się znalazło :blum2:

Edytowane przez Loko_PL
Odnośnik do komentarza

Ja też nie widzę problemu ze sterowaniem, ale może rzeczywiście on jest i po patchu będę jeszcze lepszy ;)

Ja teraz tylko chce by naprawili problem ze znikającym dźwiękiem i największe cholerstwo taranowanie heli przez samolot przecież to już parodia co się dzieję

 

Dla mnie VoiP to priorytet. Tak jak kaczor mowi, slabi sie gra jak widze zecaly sklad to moja ekipa i jak otwieram gebe to jikt nie odpowiada, bo zapewme nie slyszy (chyba ze mnie nie lubicie).

 

Ps. Wlasnie trwaja Mistrzowstwa Polski na PC. Kiedy konsole?

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to że po patchu nagle pełno osób ma dog tagi za jety i heli. Nagle mnóstwo mistrzów latania się znalazło :blum2:

ja miałem wszystko odblokowane w jetach.. before it was cool xD

 

bf3cool1.jpg

 

 

 

 

Wlasnie trwaja Mistrzowstwa Polski na PC. Kiedy konsole?

poczekajmy jednak na mozliwosc rozmowy bo tak to beda mistrzostwa niepełnosprawnych ;p

ja bym z toba pogadal, ale ostatnio wolales mnie zabijac a nie gadać xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ps. Wlasnie trwaja Mistrzowstwa Polski na PC. Kiedy konsole?

Póki co niestety można grać tylko 4v4 squad rush, jak już dostaniemy możliwość tworzenia prywatnych gier to ps3liga zadba o jakąś oficjalną lige BF3, mam nadzieje że z patronatem i sponsoringiem EA tak jak było z Sony w przypadku rozgrywek w KZ2. Póki co trzeba czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Wlasnie trwaja Mistrzowstwa Polski na PC. Kiedy konsole?

poczekajmy jednak na mozliwosc rozmowy bo tak to beda mistrzostwa niepełnosprawnych ;p

ja bym z toba pogadal, ale ostatnio wolales mnie zabijac a nie gadać xD

 

Spoko spoko nadrobimy. Dla mnie tez komunikacja jest najwazniejsza glownie dlatego, ze nie mam jak sie Wam chwalic ze w tym roku swietna malinówka mi wyszła.... Nawet gdybym chcial Ci to powiedziec to i tak uslyszalbys: "ale mi w ku ista owka wysz" wiec chyba bez sensu.

 

Co do mistrzowstw polski - organizowane sa po Lanie, nie przez neta. Wierze ze na ps3liga bedzie pomysl, pytanie czy znowu klotnie o pi.erdo.ly 13latkow nie zepsuja atmosfery (my rezygnujemy! O nie jak oni rezygnuja to my zostajemy, o nie jak oni zostaja to my jednak nie rezygnujemy i tak milion klotni o to czy TDM ma trwać 5 czy 7 minut :D) z reszta i tak narazie czekamy na te prywatne serwery chyba, ze bedzie jak z KZ3 - zanim naprawia bledy, ludzie sprzedadza gry

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie i tak fakt, że trzeba dwa razy kogoś stingerem/striełą pocisnąć żeby spadł helikopterem jest grubą przesadą. Praktycznie to mało kiedy helikopter przeżywa starcie z RPG, i to przy założeniu że ot trafi w jakąś mało ważną strefę. Ale Stinger i Strieła lecą do źródła ciepła, czyli w wirniki. Nie ma ch... żeby nawet jak trafił nieco obok, żeby to coś latało. Powinno być przynajmniej po jednym strzale unieruchomienie, albo niech zrobią hitboxy różne w tych helikopterach. Nie może być tak, że po trafieniu rakietą pilot bezkarnie lata sobie dalej i nawet w zemście szuka strzelca, bo wie że g.ówno mu się stało, za chwile się zregeneruje a przy okazji może wystrzelić znowu flary. Flary powinny być też ograniczone liczebnie, bo spamowanie nimi jest dziwne. Normalnie po jednej zmylonej rakiecie Stingera/Strieły powinien spie.rdalać z pola walki, żeby nie oberwać śmiertelną drugą.

 

Polecam obczaić od 1:43:

 

http://www.youtube.com/watch?v=8SPkXcWjUaY

To jest beka,bo dzisiaj zginąłem jako pilot Vipera,a strzelec przeżył,heli na kamerze nawet się nie dymił(grałem na normal)czyli co?Leciało do mojej głowy bo się zastanawiałem jak wbić baretkę na walkę pojazdami? :P Na hc przynajmniej pojazdy się nie naprawiają,na normalu to możesz strzelać do śmierci lub liczyć że ktoś już uszkodził maszynę a ty dobijesz.Druga sprawa,znowu mi nie naliczyło 3 killi z samolotu,Bogu dzięki z Vipera udało mi się ubić naddatek i wpadły mi 2 baretki za walkę.

 

Nie rozumiem czepiania się nowej noktowizji. Teraz jest to zrobione po ludzku i nie podświetla na czerwono sylwetek w każdych warunkach świetlnych.

Gorzej że nic nie pokazuje,nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Ja też nie widzę problemu ze sterowaniem, ale może rzeczywiście on jest i po patchu będę jeszcze lepszy ;)

Ja teraz tylko chce by naprawili problem ze znikającym dźwiękiem i największe cholerstwo taranowanie heli przez samolot przecież to już parodia co się dzieję

 

Dla mnie VoiP to priorytet. Tak jak kaczor mowi, slabi sie gra jak widze zecaly sklad to moja ekipa i jak otwieram gebe to jikt nie odpowiada, bo zapewme nie slyszy (chyba ze mnie nie lubicie).

 

Ps. Wlasnie trwaja Mistrzowstwa Polski na PC. Kiedy konsole?

jak beda prywatne mecze na konsolach xD

 

 

edit.

e.5 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cFvo0TbhYp8

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza

Odkryłem dziś radar w heli szturmowym- piękna rzecz! :) Można go porównać do skanera okolicy w czołgu- dla pilota chyba nie ma nic lepszego. Praktycznie z miejsca skończylo sie zbieranie zgonów od niewidocznych myśliwców atakujących z każdej możliwej strony, a zamiast tego zaczęło się wykańczanie ich jednego po drugim :) Od razu padł moj najlepszy wynik w heli: 1640 pkt :) Nawet jednoczesny atak dwoch jetow naraz mozna dzieki niemu odeprzec (no, chyba, ze trafilem akurat na gości z takim a nie innym skillem- okaze sie przy nastepnej grze :) )

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Hmm, czy ma to strzelec, to nie pamietam (a wylaczylem juz konsole, wiec nie sprawdze), ale bankowo ma to pilot- sam caly czas dzis z tym radarem latałem i zdejmowalem rakietami naprowadzanymi.

 

PS: Do ustawienia na pierwszym slocie (zamiast zdaje sie np. autoładowania, maskowania albo lasera). W ogole a propo's lasera- pisales o nim, ze daje rade, ale jak rozumiem miales na mysli pomoc reszcie zespolu, bo samemu z lasera zadnego pozytku w heli nie ma. Pilot moze go miec, ale nie ma rakiet naprowadzanych laserowo, z kolei strzelec ma rakiety (jak odblokuje), ale nie ma lasera (musi miec go pilot) :confused: Dlatego jak nie masz zgranego zespolu korzystajacego z broni naprowadzanej laserowo, to duzo wiekszy pozytek jest moim zdaniem z radaru, niz z lasera.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

taki laser na heli bylby przydatny dla ludzi z javelinami, z góry jest lepszy widok, soflam na przyklad w sumie daje dupy bo jego zasięg jest dosyc maly jednak (np postawiony na wieży na caspianie gdy ma widok na cala mape jest poza zasiegiem :/) za to jak jest postawiony blisko okacji to zasłaniają mu drzewa i budynki i tez niewiele może zrobić

 

pare razy probowalem ze zgranymi ludzmi uzywac połaczenia soflam + javelin/jet i efekty nie były oszałamiające, chyba nikogo nie zabiliśmy... potencjał jest, ale praktyczna skuteczność znikoma :(

 

 

 

a pozatym ja nadal zaluje ze snajper nie ma nic przeciw pojazdom, doslownie nic, moze sie zesrać.. soflam wymaga innego ogarniętego gracza. sam snajper widzac pojazd moze tylko umrzeć :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...