Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko w BF3 mamy ten problem że jak czołg straci trochę procent HP to czasami zamiast się sam się reperować to się sam niszczy, i trzeba naprawić go aż do 100% bo naprawa nawet do 75% nic nie daje bo jak wsiądziemy to znów HP leci. Jest to coraz częstsze i bardzo wkurzające.

I na pewno to nie jest wina robota który wjedzie w nas i nas niszczy...SPRAWDZONE !!!

w czolgach to niezbyt czeste.

glownie to mialem w wozach piechoty lub w humvee/vodniku

Odnośnik do komentarza
Tak tylko w BF3 mamy ten problem że jak czołg straci trochę procent HP to czasami zamiast się sam się reperować to się sam niszczy, i trzeba naprawić go aż do 100% bo naprawa nawet do 75% nic nie daje bo jak wsiądziemy to znów HP leci. Jest to coraz częstsze i bardzo wkurzające.

I na pewno to nie jest wina robota który wjedzie w nas i nas niszczy...SPRAWDZONE !!!

 

No bo wprowdzili te kretyńskie pożary - jak nie ugasisz ognia, to naprawa nawet na 95% nic Ci nie da, bo pojazd dalej sam traci Hp

Odnośnik do komentarza

Popykałem chwilę przedwczoraj w BC2 i nasunęło mi sie kilka refleksji porównując to do BF3:

- po pierwsze, faktycznie czerwone celowniki w pojazdach są znacznie praktyczniejsze niż żółte, lepiej widoczne. Nie obrazilbym sie, gdyby byly tez takie w BF3 (albo mozliwosc wyboru).

- polatalem tez chwile heli i moim zdaniem sterowanie w BF3 jest o niebo lepsze, bardziej naturalne i intuicyjne, choc moze to poniekad kwestia przelatanych godzin i przywyczajenia

- w BC2 pustki na serwerach uniemozliwiaja czasem rozgrywke. Mialem mecze, gdzie bylo np. 1 na 3. Gra traci wtedy zupelnie sens.

 

Podsumowujac: BF3 jest jak dla mnie konkret, najlepsze multi w fps w jakie gralem i na pewno bede wciagal kolejne dlc az do konca, ale z zainteresowaniem bede tez sledzil informacje o BC3 i jak kiedys tam sie pojawi, to tym razem raczej bankowo preorder bedzie ;)

Odnośnik do komentarza

Dice przegięło z tym robbonem za obronę m-comów,dzisiaj wpadł mi dopiero 2 a trzeba ich zdobyć aż 50 na medal,o dziwo podkładanie wymaga tylko 30 i 3 na mecz,co jest dla mnie o wiele łatwiejsze,nie wiem jak Dice uznało że kampienie cały mecz przy m-comie jest łatwe.

firestorm, zawal budynek kolo mcomu i schowaj sie tam, na hc powinien co mecz wpadaj 1 ribbon

Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest zbugowana,nie dość ze nie liczy A-10(mnie jak i innym lotnikom,jednym w ogóle innym co trzeci mecz)to teraz jeszcze obron m-comów,raz myślałem że się pomyliłem i że za mało zabiłem(swoja drogą jakie to głupie,że liczy tylko podczas podkładania a nie jak np. podłoży i ucieka i go dopadniemy)ale w drugim meczu miałem 5 killi w obronie i też nie zaliczyło.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio też nie mam motywacji do grania bo nawet nie można porozmawiać podczas gry :( Nie to co w BC2 tam można było prowadzić rozmowy normalnie i świetnie się bawić

tego mi najbardziej brakuje. skład pełen ziomków i siedzę cicho jak ta p.izda, bo jak mówię to i tak mnie nie słychać. :(

generalnie wolę powoli coś z jakąś fabułą, jakiegoś dobrego singla, ciupanie w pojedynkę mnie trochę nudzi. dziwne, bardzo dziwne

Odnośnik do komentarza

Ostatnio też nie mam motywacji do grania bo nawet nie można porozmawiać podczas gry :( Nie to co w BC2 tam można było prowadzić rozmowy normalnie i świetnie się bawić

tego mi najbardziej brakuje. skład pełen ziomków i siedzę cicho jak ta p.izda, bo jak mówię to i tak mnie nie słychać. :(

generalnie wolę powoli coś z jakąś fabułą, jakiegoś dobrego singla, ciupanie w pojedynkę mnie trochę nudzi. dziwne, bardzo dziwne

 

To naprawdę nic dziwnego... DICE z(pipi)ało najważniejszy aspekt sieciowej strzelanki nastawionej na współpracę - komunikacje głosową...

W moim przypadku wygląda to następująco: uruchamiam BF3, sprawdzam listę znajomych - o 6 gra podbój! (oczywiście KAŻDY inna mapkę), chwila zastanowienia - "o Gęsior gra ulubiona mapkę!", chwila zadumy - "no i co z tego jak i tak nie pogadamy, pieprzę włączę TDM", gram kilka mapek ale do mózgu zakrada się poczucie straty czasu i refleksja - "kurna! przecież BF3 nie jest od grania w TDM, ten tryb jest 100 x lepszy w innych grach - np Uncharted 3!!!", wyłączam BF3 myśląc - (pipi)E DICE!... uruchamiam U3 i cieszę się niczym nieskrępowaną rzeźnią, podczas której - o dziwo!!! - można pogadać z absolutnie każdym!!! wooow!!!

 

Danielskii!!! kiedy kończymy tego chlernego co-opa i misję snajperską? :)

 

edit: te moje marudzenie moze wydać się naprawdę dziwne w obliczu faktu, że spędziłem w multi BF3 juz ponad 100h ale właśnie dlatego mogę śmiało stwierdzić - BF3 jest rozczarowaniem roku wg imć Kaczora! Howgh! (to ide pograć partuje TDM w kanałach :) )

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza

Kaczorr - jak tylko będę wieczorkiem to dam znać. Co do braku chęci to niestety mam tak samo. Nawet żona wieczorami pyta się czemu nie ciupie w te "szczelanki". Za bc2 pamietam ze czlek leciał jak na skrzydłach żeby tylko zagrać z ekipa. Nie ma co się oszukiwać brak tu tej magii która była w bc2 i już sam nie jestem pewien czy to tylko z powodu popsutej komunikacji głosowej.

 

(null)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...