Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chce sie nożem działać, to jednak specjalizacja bieg nieodzowna jest. Wczoraj latalem z gosciem ze skladu (pozdro :) ) jako strzelec w heli, w ferworze walki wypadlem z maszyny, wyladowalem (ognista burza albo chark- te skaliste tereny z boku mapy w poblizu respy amerykanow). Chwile potem w poblizu wyladowal tez ze spadochronem pilot, z ktorym walczylismy. Gosc mnie nie widzial i zaczal biec przelajem w kierunku najblizszej flagi, wiec zaczalem go ścigać :) gonilem za nim chyba z minute przez te wertepy, nie mogac go dopasc, w miedzyczasie moj pilot tez go probowal caly czas dobic z gory, wiec zeby nie biec na darmo, wpakowalem mu w koncu kulke w plecy jak przegraczal drogę (chyba jedna wystarczyla :) )... Gosc z heli na szczescie sie nie obrazil (i tak zgarnal pewnie z 90 pkt. za asyste :) )- wyladowal, zgarnal mnie z nowu i dalej polecielismy :D Swoja droga musial miec niezly ubaw patrzac z góry na te wyścigi :D

 

Drugi raz na ktorejs mapie z BtK tez dwoch gosci w uliczce wyczaiłem- jednego dziabnąłem, drugi sie co prawda nie zorientowal, ale zaczal biec załatwiać swoje sprawy- znow za nim gonilem i znow bezskutecznie, w koncu sie odwrocil i trzeba bylo strzelac... Ale i tak nie ma to jak biegi przełajowe/parkour ze scyzorykiem w ręce :D

 

W ogole wczoraj pierwszy raz od nie wiem kiedy dobry dzien mialem- co prawda bez headseta gra byla, ale wpadla druga gwiazdka FAMAS-em, pozytywne ratio i mecze wreszcie, 9 dziabnietych, 20 ubitych heli bojowymi, w koncu udalo sie tez USAS-a odblokowac, ale tylko chwile nim pogralem. Zobaczymy jak sie bedzie spisywal- na mapy w zwarciu, masterowanie recona i na kolesiow tez z nim biegajacych warto na pewno miec go w zanadrzu :)

 

@Yakubu Ehehe, latadłem pływaka- nieźle :D Litwin, zeby to pobic to musisz teraz amfibią/łodzią roadkilla na spadochroniarzu zrobic :rofl:

 

PS: Niewiele rzeczy w tej grze daje taka satysfakcje, jak zanożowanie kolesia, ktory ciebie zanożował :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem amfibią road killa ale w BF1943(co zresztą jest tam nagradzane) :P Dzisiaj miałem mocny mecz,7 killi-1 kosa i 6 z M98B,tyle że 5 z tych strzałów było ponad 800 metrowych i mój nowy rekord odległości 870,28 m.Dałbym radę chyba więcej,ale ammo się skończyło,musiałem z góry na ognistej zbiec na dół po ammo i wrócić :P i tak 2 razy,przy tym drugim wpadła kosa.

Odnośnik do komentarza

W ogole ktoras snajperka potrafi zabic jednym strzalem w korpus, czy też każdą potrzeba min. 2 kulek, a jednej wyłącznie w głowę?

Do 50 metrów 1 kula,powyżej nawet na HC 2 muszą być,mam notoryczne 98 pkt za asyste po 1 strzale :P bo tyle zabiera.Ten rekord to zrobiłem na normalu :P Bo nie udało mi się wsiąść do froga.Jeżeli ktoś strzela na większe odległości to normal niczym się nie różni od HC.

Ze snajpy strzelasz do snajperów, czy ruchome cele też udaje ci się ściągnąc?

Ruchome tylko"napoczynam" :P no chyba że są już lekko trafieni to wpadają kille,ale sporadycznie.

 

W tym raporcie loko to lałem z typa,250 pkt. i top jet :P

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...79/4/228194572/

 

Ponad 10tys. w jednej grze.

 

E taamm, zelastwem mozna nastukac wiele punktow. :blum1: Ja piechurem ostatnio zdobylem 9633 pkt, posylajac do piachu 78 ludzikow (na metrze gralem). Alez to byl mecz, oponenci jak wsciekle osy nadlatywaly, ale padali jak muchy. :) Mimo wszystko ich upor zaprocentowal wygrana rudny. A ja pobilem rekord wszech czasow. :blum1:

 

a25fb9e38fd6974cmed.jpg

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Przed chwila sprawdzilem jeden z tych serwerow, i mi zadzialal.

 

Ta runda trwala 27 min. Famas plus granatnik oraz styl rambo z ADHD (plus 3 browary :D), to byla recepeta na ten mecz. Poza tym widze coraz bardziej, jaka mam przewage w postaci zerowego aiming lag'a (mam rozdzialke 567p). Wklepuje L1, i od razu mam red dot'ke, i zadnych opoznien w sterowaniu. Mysle, ze bez tego nie zaliczylbym tyle fragow. Ta gra mi sie coraz bardziej podoba. :D

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Tyle pisaliscie o USASie. Z ciekawosci zabrale pukawke w teren. Lojjeee... oni nie maja testerow? Nic to... poki nie oslabia nabije kilka killi choc to takie... bezplciowe.

Dokladnie. Chociaz sama giwera nie jest taka potezna, a te wybuchajace naboje. Ja tam z tego strzelac nie potrafie. :P

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

a ktoś popełnił MAV'em samobójstwo ? :D oczywiście mowa o przypadkowym samobójstwie :P (drużyna nie zawsze jest oznaczona, a nad resztą zespołu są te niebieskie trójkąciki) :D

a że sabo idzie mi zabijanie mav'em to nie mogłem ominąć okazji zabicia nieruchomego celu :P

 

wiem, że nie ma się czym chwalić ;) , ale to jest na przestrogę, że łatwy cel to nie oznacza dobry cel :)

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

To zobaczymy co napiszesz Fenix jak odkryjesz MK3A1 :P

 

moze ja sie nie znam, ale jak dla mnie strzela tak samo.

no wlasnie one sa bardzo podobne, usas troszke szybciej strzela nawet, ale jackhammer ma odrobine wiekszą prędkosc wylotową pocisku (co może miec znaczenie bo fragi wolno lecą. ale jednak znikome znaczenie)

Odnośnik do komentarza

ja dzis wprowadzilem w zycie swoj chytry plan.

Zostalem trolem serwerowym, wchodze utrudniam gre, kradne pojazdy i niszczeje/oddaje wrogowi. Zabijam swoich na SC xD niszcze pojazdy w bazie

moze wtedy ludzie sie w(pipi)ia i oleja tą gre i nikt nie bedzie gral w tego szita :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...