Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

A ostatnio jakoś mi zaczeły wchodzić c4 na czołgi i kille jihad truck'ami ;p Teraz zwykle czekam aż czołg z "widzę wszystko termowizją" zajmie się kimś i wtedy podbiegam nim zdąży przeładować ;) Zwykle potem po kilku razach nieźle mnie gonią po planszy w imię zemsty ;p

Dziś pograłem trochę z Seto w przeciwnej drużynie, mógł się wkurzyć za te c4, a akurat w tym meczu dwa fajnie mi weszły jak puściłem wybuchową ciężarówkę przed siebie i akurat pojechała z czołgiem na jednej linii obok siebie :P Fajnie to wyglądałoby na filmiku ;) Dlatego cieszę się że DLC dostarczy możliwości nagrywania ;)

 

A co do tłumika, to z tego co tam czytam do M249 nie działa, co jest dziwne akurat bo bardziej egzotyczne są tłumiki do M240B, o M60 nie wspominając, a akurat SEAL'si biegają z taką przenośną wersją wyciszonego Minimi (czyli M249), ale co tam i tak broń wymiata bez tłumika ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Mnie nie tyle co błędy, a pół-produkt względem wersji PC

Xbox niema juz mocy a ps3 jest za ciezkie do programowania dla developerow z poza sony. Miejmy nadziejej,ze sony przy ps4 bedzie pracowac z developerami jak ea,ubi a nie tylko z wlasnymi.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

A co do tłumika, to z tego co tam czytam do M249 nie działa, co jest dziwne akurat bo bardziej egzotyczne są tłumiki do M240B, o M60 nie wspominając, a akurat SEAL'si biegają z taką przenośną wersją wyciszonego Minimi (czyli M249), ale co tam i tak broń wymiata bez tłumika ;)

Ja jestem pewien, ze w M249 działa. Raz sie np. na metrze ruskim pod C przyczailem (przyparlismy ich do respy) i zdejmowalem kolesiow jednego po drugim kompletnie niezauwazany. Bez tlumika na bank by mnie ktorys zaatakowal po chwili.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A co do tłumika, to z tego co tam czytam do M249 nie działa, co jest dziwne akurat bo bardziej egzotyczne są tłumiki do M240B, o M60 nie wspominając, a akurat SEAL'si biegają z taką przenośną wersją wyciszonego Minimi (czyli M249), ale co tam i tak broń wymiata bez tłumika ;)

Ja jestem pewien, ze w M249 działa. Raz sie np. na metrze ruskim pod C przyczailem (przyparlismy ich do respy) i zdejmowalem kolesiow jednego po drugim kompletnie niezauwazany. Bez tlumika na bank by mnie ktorys zaatakowal po chwili.

 

Tlumiki w grze nie dzialaja,pewnie patch to po prawi. Po za tym w prawdziwym,zyciu tlumik ma za zadanie przypominac dzwiek otoczenia,a nie jak to w filmach wmawiaja wyciszac bron.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Działają, ale nie w kazdej broni. W AKS-74 i FAMAS-ie tez przetestowane. Najlepiej zauwazylem roznice wlasnie w FAMAS-ie, gdzie po zalozeniu tlumika wchodzac na dach budynku na schodach po wymianie ognia ubilem kolesia, wszedlem na gore, tam byl jak sie okazalo jeszcze jeden, ktory nie zdawal sobie zupelnie sprawy z mojej obecnosci- az do otrzymania headshota :)

Przykłady możnaby mnożyć.

Oto lista, ktore bronie sie pojawiaja, a ktore nie:

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Ag42gMGK9WrwdHRfa0JhdW9TR1E0bjBueWVSQjc0V0E&f=true&noheader=true&gid=15

Odnośnik do komentarza

No wiesz, ciezko powiedziec czy nie zdawal sobie sprawy. Znam kilka osob, ktore nie patrza na mini-mapke. ;) Dla mnie tlumik obnizna DMG i zmniejsza celnosc. Takie sa moje spotrzezenia.

 

Oto lista, ktore bronie sie pojawiaja, a ktore nie:

https://docs.google....der=true&gid=15

IMO ta lista to jakis smiech na sali, albo jest nie kompletna. Potezna "krowa" jest nie widoczna na mapie, a taki As Val juz tak?

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

No wiesz, ciezko powiedziec czy nie zdawal sobie sprawy. Znam kilka osob, ktore nie patrza na mini-mapke. ;) Dla mnie tlumik obnizna DMG i zmniejsza celnosc. Takie sa moje spotrzezenia.

 

Oto lista, ktore bronie sie pojawiaja, a ktore nie:

https://docs.google....der=true&gid=15

IMO ta lista to jakis smiech na sali, albo jest nie kompletna. Potezna "krowa" jest nie widoczna na mapie, a taki As Val juz tak?

To jest blad gry,a nie ze dice zrobilo to specjalnie..zrozumiecie to wkoncu ?!

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Znowu zaczyna się dziac ten sam syf co w BC2 czyli brak rangi podczas wchodzenia do meczu. Wczoraj w końcu udało mi się odblokować flary w samolocie (cieszylem sie jak dziecko bo marny ze mnie pilot). Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że moja broń nie ma celownika ani na fakt, że odblokowałem nagle 870MCS :lol: Po meczu dostałem Rank 1 i (pipi) a nie flary :/

 

Trzeba lukać na to czy w tabeli są podane rangi. Dwa razy mi się to zdarzyło na wyspie wake. heh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...