Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

no Panowie dzisja wielki come back do BF3 w koncu:) browce zakupione, chrupki tez. beda leciec kur.wy, psalmy i inne wynalazki dextera:D tak na szybko zdarze jeszcze dzisiaj ponapier*dalac z U(P)SAS(ASA) w rytm lambady czy juz go chu*jki oslabily?

Danielskii czekałem na ta wiekopomną chwilę bardzo długo. Stęskniłem się łajzo za Tobą, ku.rwy będą lecieć srogo, wino obalone, jestem nastrojony...

Do boju żołnierze ku.rwa!!! :)

 

Edit: co daje wbicie 1000 killi z danej broni oprócz podjary co poniektórych, że się to zrobiło?

Bo chyba blacha wpada po 500 killach, nie? Sam mam chyba dwie giwery ponad tysiaka, ale sam nie wiem po co :)

Edytowane przez Gęsior
Odnośnik do komentarza

no Panowie dzisja wielki come back do BF3 w koncu:) browce zakupione, chrupki tez. beda leciec kur.wy, psalmy i inne wynalazki dextera:D tak na szybko zdarze jeszcze dzisiaj ponapier*dalac z U(P)SAS(ASA) w rytm lambady czy juz go chu*jki oslabily?

Danielskii czekałem na ta wiekopomną chwilę bardzo długo. Stęskniłem się łajzo za Tobą, ku.rwy będą lecieć srogo, wino obalone, jestem nastrojony...

Do boju żołnierze ku.rwa!!! :)

 

Edit: co daje wbicie 1000 killi z danej broni oprócz podjary co poniektórych, że się to zrobiło?

Bo chyba blacha wpada po 500 killach, nie? Sam mam chyba dwie giwery ponad tysiaka, ale sam nie wiem po co :)

Nic nie daje. Nawyk z bc2. Tam za 1000 była platyna. W bf3 wystarczy 500 do dogtaga.

Do wytrawnego chyba mnie nie przekonasz. Mam prostackie podniebienie i lubię słodko ;)

Odnośnik do komentarza

to ja jestem neutralny bo półsłodkie, żona różane a wytrawne tylko do posiłku :). A co do 1000 killi to ja nie mogę odżałować że wzięto nam platynkę tylko gwiazdki x10, dupa bo mieć platynę w BC2 za broń była duma

No właśnie. W "dwójeczce" to było coś a tera to po kiego grzyba mi 10 gwiazdek.

Odnośnik do komentarza

Życiówka w LAV AD:

 

http://battlelog.bat...58/4/179749130/

 

Ciężko było dzisiaj się wbić,udało się dopiero za 7 meczem.Nie wiem jak to się stało ale dzisiaj po zatoce jeździły dwa BTR-y.

 

 

Jednak zbyt szybko pochwaliłem dzień,tutaj była prawdziwa rzeźnia :P

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/battlereport/show/37407485/4/179749130/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Mam problem z ustawieniami mikrofonu: jak wchodze w ustawienia-> Ustawienia urzadzen audio-> Czulosc mikrofonu, to mam domyslnie ustawione 3 i nie da sie tego zmienic, tzn. pozostale ustawienia od 1 do 5 sa szare i nie da sie ich aktywowac- tylko 3 akceptuje. Mam tak w obu headsetach, ktorych uzywam. Ktos ma czy mial tez ten problem i wie jak to rozwiazac?

 

PS: F2000 zacna broń- jak dla mnie spokojnie porownywalna z Famasem, no i mam wrazenie, ze pestki odczuwalnie wolniej wypluwa (w sensie z magazynku sie az tak szybko nie wyproznia), mimo w sumie bardzo podobnej szybkostrzelnosci.

 

Z kolei ten caly BTR-90 to chyba najwieksze (pipi) wsrod pojazdow lądowych! Jako strzelec ok., ale u kierowcy to celownik przy widoku ze srodka lata jak po(pipi)any po calym ekranie, tak ze w czasie jazdy ubicie kogokolwiek tym to wylacznie kwestia szczescia i przypadku... Juz sie nie dziwie, dlaczego wlasnie to wrzucili do zadania...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...er/TheCodeRed1/

 

Gościu ma 100 gwiazdek Jetem. Wczoraj z nimi grałem, to co on robił na mapce to masakra. Brak mi słów. Z bazy nie mogliśmy wyjechać, namierzyć także bo miał ECM, stringerami tak samo.

 

PS: F2000 zacna broń- jak dla mnie spokojnie porownywalna z Famasem, no i mam wrazenie, ze pestki odczuwalnie wolniej wypluwa (w sensie z magazynku sie az tak szybko nie wyproznia), mimo w sumie bardzo podobnej szybkostrzelnosci.

+krótszy czas przeładowania. Także polecam!

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.bat...er/TheCodeRed1/

 

Gościu ma 100 gwiazdek Jetem. Wczoraj z nimi grałem, to co on robił na mapce to masakra. Brak mi słów. Z bazy nie mogliśmy wyjechać, namierzyć także bo miał ECM, stringerami tak samo.

 

jak ktoś ma więcej niż 10% quitów z meczu (a ten latacz ma 21%) to dla mnie lamer - i milion killi Jetem tego nie zmienia :)

PS. Fajnie się wczoraj pykało tylko biedny tommi nie mógł się przebić swym cichym głosikiem przez wrzaski Gesiora i kościelnego Daniela (patologia Panie dziejku!) :D ...

Odnośnik do komentarza
jak ktoś ma więcej niż 10% quitów z meczu (a ten latacz ma 21%) to dla mnie lamer

Ten temat to istna skarbnica złotych myśli. Nie bierzesz pod uwagę kwestii, że niektórzy nie mogą sobie pozwolić na taki luksus jak granie do upadłego? Z ciekawości sprawdziłem swój profil i zobaczyłem, że mam 16% wyjść co mnie zdziwiło, bo nigdy nie robię rage quita ale później uświadomiłem sobie, że często odruchowo zamykam aplikację jak dzwoni telefon.

 

 

Jak za często będziesz wchodził i oglądał mecze,to wywali ciebie z listy,do tego dużo ucieka z meczy więc nie można ocenić go na sucho,bo przegranych ma mało
Widać nigdy nie grałeś z nikim z czołówki i nie wiesz jak wygląda taki mecz. Połowa z jego teamu słodzi mu na shoutboksie a przeciwnicy lecą jak lemingi aby tylko zdobyć dogtaga. Grałem ostatnio z jednym znanym YT casterem i cały shout był zawalony cukrem.

Nie dziwię się, że gość się irytuje - chce sobie pograć i podnieść umiejętności a tutaj albo nikt nie lata albo wszyscy biegają ze stingerami aby tylko mieć szansę na zestrzelenie numeru jeden na światowej liście.

Odnośnik do komentarza
jak ktoś ma więcej niż 10% quitów z meczu (a ten latacz ma 21%) to dla mnie lamer - i milion killi Jetem tego nie zmienia

No chyba żartujesz. Sam mam 18 %, to jestem lamer? Sporo jest z disconnect'ów i przez zespół, który kompletnie nie zdobywa obiektów Co będę się denerwował, więc wychodzę... Zresztą nie masz podglądu dlaczego wychodził z gry, więc ciężko powiedzieć...

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Widać nigdy nie grałeś z nikim z czołówki i nie wiesz jak wygląda taki mecz. Połowa z jego teamu słodzi mu na shoutboksie a przeciwnicy lecą jak lemingi aby tylko zdobyć dogtaga. Grałem ostatnio z jednym znanym YT casterem i cały shout był zawalony cukrem.

Nie dziwię się, że gość się irytuje - chce sobie pograć i podnieść umiejętności a tutaj albo nikt nie lata albo wszyscy biegają ze stingerami aby tylko mieć szansę na zestrzelenie numeru jeden na światowej liście.

 

Masz rację gram z 1 lvl tak jak on.

Odnośnik do komentarza
jak ktoś ma więcej niż 10% quitów z meczu (a ten latacz ma 21%) to dla mnie lamer

Ten temat to istna skarbnica złotych myśli. Nie bierzesz pod uwagę kwestii, że niektórzy nie mogą sobie pozwolić na taki luksus jak granie do upadłego? Z ciekawości sprawdziłem swój profil i zobaczyłem, że mam 16% wyjść co mnie zdziwiło, bo nigdy nie robię rage quita ale później uświadomiłem sobie, że często odruchowo zamykam aplikację jak dzwoni telefon.

 

 

Jak za często będziesz wchodził i oglądał mecze,to wywali ciebie z listy,do tego dużo ucieka z meczy więc nie można ocenić go na sucho,bo przegranych ma mało
Widać nigdy nie grałeś z nikim z czołówki i nie wiesz jak wygląda taki mecz. Połowa z jego teamu słodzi mu na shoutboksie a przeciwnicy lecą jak lemingi aby tylko zdobyć dogtaga. Grałem ostatnio z jednym znanym YT casterem i cały shout był zawalony cukrem.

Nie dziwię się, że gość się irytuje - chce sobie pograć i podnieść umiejętności a tutaj albo nikt nie lata albo wszyscy biegają ze stingerami aby tylko mieć szansę na zestrzelenie numeru jeden na światowej liście.

 

Może tak jest na PC-tach, ale koleś gra na ps3. Tu nie da się wyłączyć gry jednym kliknięciem i żadnego shouta nie ma. Nigdy nie widziałem takich akcji na ps3.

 

@Kuba0101 - ja mam 2% quitów, więc jakoś się da ;)

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...