Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Aha hah pazerne jełopy ,nie no bez kitu ,czekam aż dodadzą możliwość kupowania ratio i rang :D.

 

Ja nie wiem,bylo to w bc2 wszyscy to mieli w du.pie nagle to sie stal taki wielki problem?! no ja pie.rdole ludzie wyluzujcie troche.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie kupowanie unlocków to total nieporozumienie.

Nie po to człowiek stara się, ćwiczy, trenuje...

Później satysfakcja ogromna, że się coś osiągnęło.

Ale nie, ku*rwa wymyślili sobie, że wszystko można kupić.

Jak barany zorientowały się, że postawili poprzeczkę za wysoko w stosunku do casualowych graczy to powinni obniżyć barierę punktową za unlocki w najnowszym patchu. Ale ku*rwa po co? Przecież można siano wyciągnąć.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie, przydałby się nowy temat tylko dla Litwina który wszystko wie najlepiej.

 

Aha hah pazerne jełopy ,nie no bez kitu ,czekam aż dodadzą możliwość kupowania ratio i rang :D.

 

Ja nie wiem,bylo to w bc2 wszyscy to mieli w du.pie nagle to sie stal taki wielki problem?! no ja pie.rdole ludzie wyluzujcie troche.

Dokładnie, unlocki za 139zł to przegięcie, kto to będzie kupował?

 

Uuu ciekawe,a na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?Jedyne co pisze to to co mnie wkurza,co ciekawe zaobserwowałem i odpowiadam na pytania,ale nigdy z perspektywy omnibusa,mylisz obronę własnego zdania z byciem zbyt pewnym siebie.Za to ty i kilka osób,przy każdej okazji pokazują jak ich boli że sami nie kupili ze składki.

 

Mendrek co temat o składce w Bf3 to atak,to moja wina ze kupiłem bo można było?

***Mendrek: Nie, ale tu chodzi o to byś nie odpisywał mu w temacie publicznym tylko raportował prywatę/atak na Ciebie.

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dla mnie kupowanie unlocków to total nieporozumienie.

Nie po to człowiek stara się, ćwiczy, trenuje...

Później satysfakcja ogromna, że się coś osiągnęło.

Ale nie, ku*rwa wymyślili sobie, że wszystko można kupić.

Jak barany zorientowały się, że postawili poprzeczkę za wysoko w stosunku do casualowych graczy to powinni obniżyć barierę punktową za unlocki w najnowszym patchu. Ale ku*rwa po co? Przecież można siano wyciągnąć.

 

No i? ktos ci to karze kupowac?? nie. Bylo to samo w bc2 i bylo to po prostu kwestia czasu jak to wprowadza. Nic im te unlocki nie dadza jak nie potrafia grac.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

narazie możliwość wynajmowania serwów została wyłączona. Już się cos (pipi)i :D

 

Nie (pipi)i tylko na start dali ograniczona ilosc serwerow do wykupienia,po update serwerow ma byc wiec dostepnych serwerow.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Mi się czasami tak dzieje, to restartuje router i zwykle łączy.

 

W ogóle to zabawnie wygląda, jak nagle wywala userów tak jakby fala, i za chwilę: "za mało graczy restartowanie rundy" i zerwane połączenie, błąd a potem jak logujesz się na nowo, to serwery nieźle przetrzebione z graczy ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie kupowanie unlocków to total nieporozumienie.

Nie po to człowiek stara się, ćwiczy, trenuje...

Później satysfakcja ogromna, że się coś osiągnęło.

Ale nie, ku*rwa wymyślili sobie, że wszystko można kupić.

Jak barany zorientowały się, że postawili poprzeczkę za wysoko w stosunku do casualowych graczy to powinni obniżyć barierę punktową za unlocki w najnowszym patchu. Ale ku*rwa po co? Przecież można siano wyciągnąć.

 

No i? ktos ci to karze kupowac?? nie. Bylo to samo w bc2 i bylo to po prostu kwestia czasu jak to wprowadza. Nic im te unlocki nie dadza jak nie potrafia grac.

Nie, nikt mi nie każe. Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Myślisz, że jak zaczną się uczyć i złapią podstawy to odblokowane rakiety i radar w Jetach nic im nie dadzą? To nie jest wg Ciebie przewaga nad innymi?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Dla mnie kupowanie unlocków to total nieporozumienie.

Nie po to człowiek stara się, ćwiczy, trenuje...

Później satysfakcja ogromna, że się coś osiągnęło.

Ale nie, ku*rwa wymyślili sobie, że wszystko można kupić.

Jak barany zorientowały się, że postawili poprzeczkę za wysoko w stosunku do casualowych graczy to powinni obniżyć barierę punktową za unlocki w najnowszym patchu. Ale ku*rwa po co? Przecież można siano wyciągnąć.

 

No i? ktos ci to karze kupowac?? nie. Bylo to samo w bc2 i bylo to po prostu kwestia czasu jak to wprowadza. Nic im te unlocki nie dadza jak nie potrafia grac.

Nie, nikt mi nie każe. Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi.

Myślisz, że jak zaczną się uczyć i złapią podstawy to odblokowane rakiety i radar w Jetach nic im nie dadzą? To nie jest wg Ciebie przewaga nad innymi?

 

O ile sie naucza,bo jezeli do teraz sie nie nauczyli to jest to watpliwe.

 

Mapke zmienili na ps3 + zupelnie inny dzwiek jest np. w czolgu

 

I czy mi sie wydaje,czy za medal teraz jest 5tys a nie 10tys?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ja mam kozak patcha, moge zmieniac teraz dodatki tylko do podstawowych broni :-) Raz, ze po patchu w kazdej broni mam inny dodatek, niz przed patchem, dwa gdy probuje ustawic sobie tlumik w np AEK to po wybraniu go X automatycznie pokazuje mi M16 i zmienic nie moge nic w zadnej klasie :-D

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

ten dodatek bk na nowo trzeba ciagnac? wracam dzis pozno a tak to zonke zaprzegne do ciagniecia juz teraz;) co by trzepnac mecz jeszcze dzis..

 

(null)

 

Tak. Latarki teraz z bliska oslepiaja,a nie przez pol mapy :) Suppression Ribbon=trzeba miec teraz tylko 4.Rowniez niema juz odliczania mecz zaczyna sie od razu.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ten dodatek bk na nowo trzeba ciagnac? wracam dzis pozno a tak to zonke zaprzegne do ciagniecia juz teraz;) co by trzepnac mecz jeszcze dzis..

 

(null)

 

Tak. Latarki teraz z bliska oslepiaja,a nie przez pol mapy :) Suppression Ribbon=trzeba miec teraz tylko 4.Rowniez niema juz odliczania mecz zaczyna sie od razu.

I to jest bardzo dobra informacja, bo ten medal śmierdział trupem.

Odnośnik do komentarza
Mapke zmienili na ps3 + zupelnie inny dzwiek jest np. w czolgu

Dźwięk jest taki jak przy uderzeniu w silnik - tragiczny, aż ciary przechodzą. ;p

 

Zmienili pancerz dla LAVa? Władowałem 3 rakiety i nie doszło do unieruchomienia...

 

Można teraz wychodzić z gry prze załadowaniem mapki, ale pojawia się komunikat, że nie zapisane działania zostaną utracone, więc nie wiem czy warto...tj. nie jestem pewny czy w tym czasie gra się zapisuje.

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...