Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie ponieważ zepsuli patch do bf3 trzeba ponownie pobrać dlc back to karkand ...

w tym problem iż chcę udostępnić back to karkand dla mojego znajomego ale potrzebna będzie mi 1 aktywacja na pózniej ....jeśli mój znajomy pobierze odemnie back to karkand i deaktywuje moje konto na swojej konsoli to będzie mu działał btk ??

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

witam

mam pytanie ponieważ zepsuli patch do bf3 trzeba ponownie pobrać dlc back to karkand ...

w tym problem iż chcę udostępnić back to karkand dla mojego znajomego ale potrzebna będzie mi 1 aktywacja na pózniej ....jeśli mój znajomy pobierze odemnie back to karkand i deaktywuje moje konto na swojej konsoli to będzie mu działał btk ??

 

Nic nie zepsuli,tylko b2k mial jakies luki w kodzie+naprwili animacje broni,a poniewaz jakiegos dzwinego powodu nie mogli tego dac w update z wtorku to trzeba to pobrac na nowo. A co do twojego pytanie sa tylko 2 aktywacje,jak gosc deaktywuje konto z konsoli to wszystko co pobral z twojego konta przestaje dzialac.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie od początkujacego fana B3. Da się jakoś filtrować mecze pod względem wielkości tych ticketów? Wczoraj jeden mecz grałem 1,5h, myślałem, że mi pęcherz rozerwie. Jeszcze jedno. grając (chyba) podbój, jest ze mną 3 znajomych, po zgonie mogę wybrać obok którego mogę się zrespić, ale czasami jest to 2 a czasami 3 z nich, do tego od tej wartości zależy też czy ich slyszę czy też nie (rozumiem, że nie mogę słyszeć ludków nie z mojego mini oddziału?), wiec zakładam, że to kwestia ustawień na mapce i czy pod tym względem też da się filtrować mecze.

Tak po pierwszych paru godzinach online, muszę przyznać, że gera się genialnie, ale do tego "genialnie" potrzebna jest zgrana paczka, bez tego gra traci praktycznie wszystkie atuty.

Odnośnik do komentarza

Co do filtrowania wg. ticketów to nie wiem.

Czasem nie możesz się zrespawnować w Szturmie gdy przeciwnik kampi na zniszczonych M-Comach lub gdy jest martwy.

Możesz sobie ustawić by słyszeć cały zespół: Start > Drużyna i Zespół i tam na dole jest.

Odnośnik do komentarza

ok, dzięki, tylko jak by ktoś jeszcze dał znać co z tymi ticketami, jak unikać meczów z limitem 2000 itp.? A i jeszcze, czy kontrola heli/samolotów specjalnie jest tak mało intuicyjna? Gdzieś tutaj czytałem, żeby przed grą online najpierw odpalić co-opa, chodzi tylko o obsługę broni/maszyn?

Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie od początkujacego fana B3. Da się jakoś filtrować mecze pod względem wielkości tych ticketów? Wczoraj jeden mecz grałem 1,5h, myślałem, że mi pęcherz rozerwie.

Niestety nie widać ile ticketów jest w grze, ewentualnie w opisie serwera.

 

Jeszcze jedno. grając (chyba) podbój, jest ze mną 3 znajomych, po zgonie mogę wybrać obok którego mogę się zrespić, ale czasami jest to 2 a czasami 3 z nich, do tego od tej wartości zależy też czy ich slyszę czy też nie (rozumiem, że nie mogę słyszeć ludków nie z mojego mini oddziału?), wiec zakładam, że to kwestia ustawień na mapce i czy pod tym względem też da się filtrować mecze.

Może nie mogłeś się odrodzić przy kimś kto był w pojeździe, a wszystkie miejsca były już zajęte. Komunikacje głosową możesz ustawić na cały zespół w opcjach w trakcie gry.

 

Tak po pierwszych paru godzinach online, muszę przyznać, że gera się genialnie, ale do tego "genialnie" potrzebna jest zgrana paczka, bez tego gra traci praktycznie wszystkie atuty.

 

Zapraszamy na nasz serwer, w wyszukiwarce w grze wpisz "PSX EXTREME"

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza
Co do filtrowania wg. ticketów to nie wiem.

Coś z filtrowaniem jest s(pipi)e, bo nawet po odznaczenie "własnych" pojawiają się w przeglądarce. Chamsko mnie dziś admin pewnego serwera załatwił. Grałem sobie na bazarze 500 kuponów. Załatwiłem 40/8 i mnóstwo pkt. I pod koniec 50 kuponów dał mi kicka. Przestrzegałem zasad, nie kampiłem, a ten mnie po prostu wywalił.

 

s(pipi)e igły i stringery po całości. Aby namierzyć trzeba stać chyba z 10 m od celu, a i tak czasami nie załapie.

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza
Co do filtrowania wg. ticketów to nie wiem.

Coś z filtrowaniem jest s(pipi)e, bo nawet po odznaczenie "własnych" pojawiają się w przeglądarce. Chamsko mnie dziś admin pewnego serwera załatwił. Grałem sobie na bazarze 500 kuponów. Załatwiłem 40/8 i mnóstwo pkt. I pod koniec 50 kuponów dał mi kicka. Przestrzegałem zasad, nie kampiłem, a ten mnie po prostu wywalił.

 

s(pipi)e igły i stringery po całości. Aby namierzyć trzeba stać chyba z 10 m od celu.

 

A wiesz dlaczego cię wywalił ? Bo pewnie wbijał się jego kumpel i zrobił mu miejsce :) Wszyscy tak robią, u nas też :) jeśli w tagu nie masz znaczka sugerującego że jesteś z polski a nick masz tak po(pipi)any że nawet trudno go wymówić to wylatujesz :) .

Dyskryminacja ? Rasizm ? Nie !!! Życie !!! :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

A co mnie to obchodzi? No, ale kurde nie mógł już poczekać do końca? To na uja tworzył publiczny serwer? Jak chcą sobie pograć z kumplami to niech stworzą prywatny mecz. Dobrze, że było by to tylko 500 kuponów, a nie 1750.

 

Dyskryminacja ? Rasizm ? Nie Życie !!!

Chamstwo! Buractwo! Prostactwo!

 

Ciekawostka. Wiecie ze DICE z(pipi)alo mortar ? xD

nie mozna go nigdzie rozlozyc na zadnej mapie bo zawsze jest on metr nad ziemia wiec czekajcie na patch ;)

Można stawiałem.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

 

Ciekawostka. Wiecie ze DICE z(pipi)alo mortar ? xD

nie mozna go nigdzie rozlozyc na zadnej mapie bo zawsze jest on metr nad ziemia wiec czekajcie na patch ;)

Można stawiałem.

czyli co konkretne mapy zwalone?

wczoraj na sekwanie biegalem aby rozlozyc i nigdzie nie mogel :/

Odnośnik do komentarza

A co mnie to obchodzi? No, ale kurde nie mógł już poczekać do końca? To na uja tworzył publiczny serwer? Jak chcą sobie pograć z kumplami to niech stworzą prywatny mecz. Dobrze, że było by to tylko 500 kuponów, a nie 1750.

 

Dyskryminacja ? Rasizm ? Nie Życie !!!

Chamstwo! Buractwo! Prostactwo!

 

Ciekawostka. Wiecie ze DICE z(pipi)alo mortar ? xD

nie mozna go nigdzie rozlozyc na zadnej mapie bo zawsze jest on metr nad ziemia wiec czekajcie na patch ;)

Można stawiałem.

 

Wiem co czujesz ? bo to musiało boleć taka strata :( ale jeśli zrobią prywatny serwer to punkty nie lecą :) dlatego nawet nie wbijam się na takie serwery :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...