Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co napisali na FB nie wynika ze znika temu co uzywa famasa a znika po grze gdzie famas byl uzywany. To by pasowalo, bo nie uzywalem go ani razu ale w meczach ktore mialem w plecy, grali famasami.

 

Tutaj akurat jestem za Acti,maja stary silnik,ale jak wprowadzają zmiany to nie rozwalają czegoś innego,a Dice jeszcze nigdy nie naprawiło czegoś,żeby później coś się nie popsuło.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Z tego co napisali na FB nie wynika ze znika temu co uzywa famasa a znika po grze gdzie famas byl uzywany. To by pasowalo, bo nie uzywalem go ani razu ale w meczach ktore mialem w plecy, grali famasami.

 

Ja bylem w meczach gdzie byly famas i mi pkt nie znikaly.

Odnośnik do komentarza

Poczekamy aż ktoś wyprodukuje coś,co nie jest do życia nie zbędne,ale żyje się dzięki temu lepiej i jako monopolista każe płacić coraz więcej,.

Windows? Ruski gaz? Przez dlugi czas iPhone (pierwszy smartfon) i kolejne innowacyjne gadzety Apple'a?

Przyklady mozna przeciez mnozyc, ale do czego zmierzasz, bo nie kumam?

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Z tego co napisali na FB nie wynika ze znika temu co uzywa famasa a znika po grze gdzie famas byl uzywany. To by pasowalo, bo nie uzywalem go ani razu ale w meczach ktore mialem w plecy, grali famasami.

 

Ja bylem w meczach gdzie byly famas i mi pkt nie znikaly.

Tak oczywiscie, nie we wszystkich, ale zawsze jak byl zanik, to byl gdzies tam famas. Tak napisali, co nie znaczy ze w kazdym takim meczu musialo tak byc :)

Odnośnik do komentarza

Poczekamy aż ktoś wyprodukuje coś,co nie jest do życia nie zbędne,ale żyje się dzięki temu lepiej i jako monopolista każe płacić coraz więcej,.

Windows? Ruski gaz? Przez dlugi czas iPhone (pierwszy smartfon) i kolejne innowacyjne gadzety Apple'a?

Przyklady mozna przeciez mnozyc, ale do czego zmierzasz, bo nie kumam?

 

Taki inteligentny a nie kuma,że takim zachowaniem(kupując ich produkty)sami doprowadzamy do tego ze pozwalają sobie coraz więcej.Akurat Windows zapłacił za praktyki monopolistyczne,przeciwko ipodowi był pozew zbiorowy o złe(celowe)zaprojektowanie baterii,ruski gaz ma alternatywę z Norwegii,także ze wszystkim można przegiąć i zarobek zmaleje.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Jaki inteligentny- ja normalny prosty facet jestem :P

 

...i dalej nie wiem, do czego zmierzasz- zeby nie kupowac BF premium i nie wspierac podobnych inicjatyw?

Spoko, tylko ze problem w tym, ze ja CHCE w to zagrac... A jesli chce, to niestety musze albo sie zgodzic na warunki, jakie oni dyktuja, albo zrezygnowac z tego.

 

Innymi slowy- EA i inni krwiopijcy majac obiekt naszego pozadania trzymaja nas za jaja i sciskaja coraz bardziej, a jedyny sposob, zeby sie z tego uwolnic, to zmiana hobby. Tylko pokaz mi inne, gdzie agresywny marketing nastawiony na maksymalizacje zysku nie zaczal wypaczac wszystkiego. Trzeba by ze wszystkiego poza dobrami podstawowymi zrezygnowac. Byl raz gosc, ktory to postulowal- nazywal sie Kononowicz czy jakos tak ;)

 

e: litwin, ja nie chce sie tu absolutnie klocic- jak pisalem, tez mnie wkur.wiaja tego typu praktyki, ale co zrobic, zeby miec te wszystkie dodatki uczciwie i tanio? Wskaz droge, a pojde za toba ;) Bo ja nie widze wyjscia: placz i plac albo spadaj sie bawic czym innym..

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Gry czy DLC nie są towarem pierwszej potrzeby jak chleb czy papier toaletowy, nikt nie każe ich kupować, do życia niezbędne nie są. Kiedyś (tak z 3 lata temu) broniłbym EA, jako całkiem spoko wydawcę, teraz stawiam miedzy nimi a Activision znak równości, są maszynką do zarabiania pieniędzy i tylko tym, i nie obchodzi ich twój los szanowny Graczu. Te pisanie o unikalnym doświadczeniu, bla bla, to tylko kit mający na celu skusić Cię do zakupu gry. Z biznesowego punktu widzenia to co robili przy BC2 nie miało sensu, darmowe mapki wtedy gdy konkurencja kasuje za każdą paczkę map 50 zł, c'mon to nie mogło się utrzymać przy kolejnej grze.

 

Ja tam do końca świata będę się upierał - w BC2 nie było żadnych ch.olernych darmowych map. Liczba map była stała a te śmierdzące lenie i oszuści tylko tasowali tryby w jakich można rozgrywać mecze na danej mapie... Wybaczcie sceptycyzm ale to było zwykłe marketingowe bajdurzenie i ściemnianie. Ktoś wspomniał o "nowych" mapkach - Oasis itd... dla preorderowców - jak się nie mylę to były mapki z BC1 więc jakie to kurzy ryj NOWE MAPKI? Rozumiem, że z punktu widzenia osoby nie grającej w BC1 (np. mnie) to jest coś nowego ale te skurczybyki po prostu ciągle, wszędzie wciskają to samo...

 

Co do map ogolnie (CoD, BF i inne), to ja nie rozumiem narzekania, ze ta czy inna mapa z singla czy coopa jest. Jakie to ma znaczenie dla rozgrywki? Wazne, zeby byla dobrze zaprojektowana i gwarantowala dobra zabawe- jesli tak jest, to moze byc i 100% map w grze wycietych z singla i nie bede mial z tym zadnego problemu.

 

Natomiast do bani dla mnie jest wyciaganie kasy za mapy z poprzednich czesci gry. Jak juz wrzucaja to samo, to powinno byc za darmo, jako bonus.

 

Masz rację - to, że wycięta z singla to nie jest wielki problem. Dla mnie niepokojące jest to o czym pisałem trochę wyżej - developerzy, wydawcy robią coraz mniej za coraz więcej $$$

 

Jaki inteligentny- ja normalny prosty facet jestem :P

 

...i dalej nie wiem, do czego zmierzasz- zeby nie kupowac BF premium i nie wspierac podobnych inicjatyw?

Spoko, tylko ze problem w tym, ze ja CHCE w to zagrac... A jesli chce, to niestety musze albo sie zgodzic na warunki, jakie oni dyktuja, albo zrezygnowac z tego.

 

powiedz tommi - zastanawiałeś się, ale tak naprawdę głęboko ;) czy aby na pewno za rok będziesz miał ochotę grać w BF3? Już teraz widzę, że mało kto grywa a o szale z czasów "o kur.va naprawili VOIPa" można zapomnieć... Tak naprawdę to wcale nie wpadliśmy w takie uzależnienie jak się spodziewałem po tych paru tygodniach naprawdę chorego grania (etap po patchu z voip) :) a to zwyczajnie dlatego, że to nie gra jest taka dobra tylko my tacy za(pipi)i.ści, zabawni, inteligentni, pijani, śmieszni... teraz gdy emocje opadły i mało kiedy uda się choćby drużynę ziomkami wypełnić, gra jest zwyczajnie nudna... kozbi woli sex z żoną (to niepokojące), danielskii ma depresję, ty - tommi wolisz grać sam (chlip ;( ) - kurna - za rok ta gra będzie prehistorią a wy chcecie z góry płacić za coś co jest niewiadomej jakości i nawet nie wiadomo czy się przyda... tylko mi nie piszcie chłopy, że to kwestia oszczędności bo nie mamy po 15 lat i te 30-40 zł w skali roku jakie zapłacę kupując wszystko oddzielnie to jest jeden wypad do kina...Right?

 

ps. macie mnie plusować bo jak nie uzbieram za ten wpis minimum 5 to już was nigdy więcej zaleję swą mądrością :)

Edytowane przez rob1979
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

powiedz tommi - zastanawiałeś się, ale tak naprawdę głęboko ;) czy aby na pewno za rok będziesz miał ochotę grać w BF3? Już teraz widzę, że mało kto grywa a o szale z czasów "o kur.va naprawili VOIPa" można zapomnieć... Tak naprawdę to wcale nie wpadliśmy w takie uzależnienie jak się spodziewałem po tych paru tygodniach naprawdę chorego grania (etap po patchu z voip) :) a to zwyczajnie dlatego, że to nie gra jest taka dobra tylko my tacy za(pipi)i.ści, zabawni, inteligentni, pijani, śmieszni... teraz gdy emocje opadły i mało kiedy uda się choćby drużynę ziomkami wypełnić, gra jest zwyczajnie nudna... kozbi woli sex z żoną (to niepokojące), danielskii ma depresję, ty - tommi wolisz grać sam (chlip ;( ) - kurna - za rok ta gra będzie prehistorią a wy chcecie z góry płacić za coś co jest niewiadomej jakości i nawet nie wiadomo czy się przyda... tylko mi nie piszcie chłopy, że to kwestia oszczędności bo nie mamy po 15 lat i te 30-40 zł w skali roku jakie zapłacę kupując wszystko oddzielnie to jest jeden wypad do kina...Right?

 

ps. macie mnie plusować bo jak nie uzbieram za ten wpis minimum 5 to już was nigdy więcej zaleję swą mądrością :)

Plus zeby nie stracic przyszlych wylewow madrosci, bo nie w 100% sie zgadzam ;)

- z tego, co Kozbinio pisal, to u niego to kwestia zmiany libido zony, a nie znudzenia BF-em ;) (sila wyzsza ;) )

- Danielski sie chyba prawkiem zdolowal (tez brak bezposredniego zwiazku z BF ;) )

- ja jeszcze sie do konca z szoku pourazowego i traumy nie wyleczylem po paru ostrych wpierd.olach przed majowka ;) a ostatnio za masterowanie brakujacych sprzetow jeszcze sie wzialem, a to z jednej strony nie sprzyja grze zespolowej, a z drugiej z gory narzuca mapy do grania, a reszta z Was zwykle pocina na innych

 

Co do szalu "popatchowego" to fakt, ze ostatnio ekipa ciut mniej liczna, ale moim zdaniem od poniedzialku nastapi kolejna fala ;) Problem ostatnio byl w tym, ze strasznie dlugo na nowy content czekamy (kiedy wyszlo BtK- grudzien?). Teraz jak wyjdzie nowe dlc, to znow bedzie szal, kolejne wyjda w sierpniu i grudniu, a wiec w znacznie krotszych odstepach, wiec mysle, ze nie zdazymy sie az tak szybko znudzic. Ja w kazdym razie dalej nie widze na horyzoncie zadnej gry, dla ktorej mialbym odstawic BF-a (moze dopiero Dead Space 3, ale to pewnie w przyszlym roku i tylko na singla).

 

Sam sie poki co znudzony absolutnie nie czuje- po majowce i przerwie na czytanie zaraz po niej jak wpadlem w cug BF-owy znow, to zona doslownie od pierwszego dnia znow sie zaczela ostro wpieniac jak za starych czasow ;) po tym wiem, ze siedze w tym caly czas tak samo mocno ;) (taki moj maly wskaznik uzaleznienia) ;) Poprzednie dwa tyg. dzien w dzien praktycznie pocinalem, tak ze konflikty domowe znow trzeba bylo zalagadzac- teraz mam przerwe od poniedzialku, ale dzis czy najpozniej jutro znowu wbijam :)

 

e: na dzisiejszy wieczor zamiast gry studiowanie listy zmian w patchu chyba zaplanuje...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Pewnie że chcesz,bo w jakiś sposób ci na niej zależy,tak jak fanom COD i dlatego tyle z nich pompują co nie znaczy że to fair i dlatego ja wole tłuc niemców w Snajper Elite V2 niż latać w Bf3.

 

 

> Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds.

 

Czyli co?Jak lecisz szybko to ciebie nie rozwali?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jak masz włączonego boosta w jetach to nie :)

 

Myślałem raczej zże dotyczy to np. jeepa grzejącego na maksa.

 

Aa przeciez moze walic w tylko heli z rakiet z tego co pamietam

 

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

To raczej było oczywiste, że DICE nie zwróci balansu przeciwko latawczykom, za to usprawniła ECM - ku.rwa, przecież to jest aż nadto sprawne, co oni niby chcą tam jeszcze ulepszać? :/ Teraz chyba zacznie je.bać laserem headshoty każdemu kto przypadkiem odważył się namierzyć czymś z AA.

Osłabili efekt przygwożdżenia, i jeśli zbyt bardzo to będzie raczej śmierć dla PKP i wsparciu nie zostanie nic, poza (oby nadal) zabugowanym RPK-74m .

Zwiększenie zasięgu AA gun to śmiech na sali, a szansa na trafienie szybko lecącego jet'a z rakiety to i tak małe pocieszenie, bo obecnie zmorą są helikoptery i ich je.bnietę ECM, oraz mylące Javelina flary. Osłabili znowu Javelina przeciwko czołgom bez namierzania, czyli teraz znowu spadnie liczbą używających, a co za tym idzie jeszcze mniej ludzi wystawiać będzie soflamy.

Dobrze, że przynajmniej naprawili M26 Dart, który zamiast strzałkami strzelał nabojami.

Odnośnik do komentarza

> Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds.

 

Czyli co?Jak lecisz szybko to ciebie nie rozwali?

Ja to rozumiem tak, ze wlasnie naprawiono rakiety AA, ktore (dotychczas) nie zadawaly obrazen pojazdom poruszajacym sie z bardzo duza predkoscia- teraz juz beda.

Moze nie bedzie juz mozna jetem zwyczajnie dac boosta i spieprzyc stingerom bez wyrzucania flar nawet.

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ja je.bie to za z(pipi)ane Dice,chciałem dobić do 100 killi Igłą(mam 92) by zobaczyć czy dają jakiegoś taga,to mecz gdzie miałem 2 kille mi nie zaliczyło,dobrze że wcześniejszy w Havocu zaliczyło.Teraz chyba drugi mecz jest nie liczony.

 

Gral ktos z Famasem pewnie.

Odnośnik do komentarza

"Reduced input lag for gamepads/joysticks on all platforms. Aiming as a soldier when using a gamepad or joystick should now be more responsive."- ciekawe, czy tym razem im sie udało.

 

"Fixed bug where you couldn’t deploy the mortar anywhere on Grand Bazaar."- o, to pamietam, jak mi sie przytrafilo ladnych pare tyg. temu na naszym serwerze.

 

"Tweaked the flashlight so it is less blinding at the edge of the screen."- kolejny ciekawy punkt (powtarza sie przy kolejnym patchu)

 

"Reduced some of the vertical recoil and zoomed accuracy penalties added to the FAMAS in the previous update."- moze znow sie bedzie do czegos nadawal

 

"> F2000 foregrip accuracy penalty reduced and recoil reduction bonus increased.

> AEK971 foregrip recoil reduction bonus increased.

> SG553 foregrip recoil reduction bonus increased.

> FAMAS foregrip recoil reduction bonus increased."

Trzeba to bedzie znow od nowa rozkminiac i wyprobowywac... Kaczor? :D

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

że to nie gra jest taka dobra tylko my tacy za(pipi)i.ści, zabawni, inteligentni, pijani, śmieszni... teraz gdy emocje opadły i mało kiedy uda się choćby drużynę ziomkami wypełnić, gra jest zwyczajnie nudna... kozbi woli sex z żoną (to niepokojące), danielskii ma depresję, ty - tommi wolisz grać sam (chlip ;( ) - kurna - za rok ta gra będzie prehistorią a wy chcecie z góry płacić za coś co jest niewiadomej jakości i nawet nie wiadomo czy się przyda...

 

Racja, racja. Mimo, że bf3 lubię to jednak do poziomu zabawy, jej intensywności itp jaka występowała w bc2 nie ma porównania. Do bf3 siadam dlatego, że ekipa zdrowo trzepniętych kolesi z friend listy w niego łupie a nie po to by gwiazki nabijać hehe

 

ps. łap okejkę :)

 

 

"Reduced input lag for gamepads/joysticks on all platforms. Aiming as a soldier when using a gamepad or joystick should now be more responsive."- ciekawe, czy tym razem im sie udało.

 

"Fixed bug where you couldn’t deploy the mortar anywhere on Grand Bazaar."- o, to pamietam, jak mi sie przytrafilo ladnych pare tyg. temu na naszym serwerze.

 

"Tweaked the flashlight so it is less blinding at the edge of the screen."- kolejny ciekawy punkt (powtarza sie przy kolejnym patchu)

 

"Reduced some of the vertical recoil and zoomed accuracy penalties added to the FAMAS in the previous update."- moze znow sie bedzie do czegos nadawal

 

A ja nadal nie umiem powiedzieć czy mam tego laga (więc chyba nie mam...)

 

Gorzej, że chcą przygwożdżanie zmniejszyć... (pipi)a PO CO? Jeden z lepszych motywów w tej grze chcą zje.bać... Wg mnie wcale przegięte nie było, w sam raz i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...