Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

ALE JAJA CHYBA SIĘ NIKT TEGO NIE SPODZIEWAŁ BF3 PREMIUM TYLKO 179 ZŁ

Nawiazujac do wczorajszej dyskusji o psn i przeliczniku:

Widzisz Oip,gdybys mial przeliczane to z euro na pln to bys dal 220zl. a tak masz z dolara i placisz 179zl.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Foto jest z Polskiego PSS !!! Więc może tak :) nie mogę teraz sprawwdzić

 

zaladowali grafike,kupic nie mozna. cytat z battlfieldo

The game itself, although being listed is not for sale, is being presented with a "This content is currently not available on this account" message.
Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

licze na obiektywne opinie odnsnie dodatku:) DICE zszargalo swoj wizerunek odwalajac totalna fuszerke w wersji na konsole dlatego tym razem daje na wstrzymanie (z bolem bo wiem ze zacna ekipa bedzie ciupac).

 

 

Niech jeszcze usłyszę od któregoś w czasie grania jakiekolwiek marudzenie, że Dice/EA jest złe a rynek gier schodzi na psy to mnie własna krew zaleje od stóp aż do głów...

 

wspomnicie moje słowa gdy przy okazji premiery BF4 dostaniemy singla i multi bez map... te sobie zakupimy w pakiecie premium... chyba, że łaskawie damy im pieniądze z góry zamawiając preorder...

 

Możesz na mnie liczyć.

ALE JAJA CHYBA SIĘ NIKT TEGO NIE SPODZIEWAŁ BF3 PREMIUM TYLKO 179 ZŁ

 

O ja tylko tyle?Biegnę po 3.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

licze na obiektywne opinie odnsnie dodatku:) DICE zszargalo swoj wizerunek odwalajac totalna fuszerke w wersji na konsole dlatego tym razem daje na wstrzymanie (z bolem bo wiem ze zacna ekipa bedzie ciupac).

 

 

Niech jeszcze usłyszę od któregoś w czasie grania jakiekolwiek marudzenie, że Dice/EA jest złe a rynek gier schodzi na psy to mnie własna krew zaleje od stóp aż do głów...

 

wspomnicie moje słowa gdy przy okazji premiery BF4 dostaniemy singla i multi bez map... te sobie zakupimy w pakiecie premium... chyba, że łaskawie damy im pieniądze z góry zamawiając preorder...

 

Możesz na mnie liczyć.

ALE JAJA CHYBA SIĘ NIKT TEGO NIE SPODZIEWAŁ BF3 PREMIUM TYLKO 179 ZŁ

 

O ja tylko tyle?Biegnę po 3.

Marudzisz najbardziej na caly forum i tak grasz, i gdzie tu logika?albo skoncz juz te marudzenie,albo wroc do tego bc2 jak to zapowiadales wielce.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Co nie którzy nie potrafią zrozumiem że to żadne Premium, po prostu płacisz za wszystkie DLC jakie wyjdą od razu, nie dość że taniej to wychodzi to jeszcze dostajesz do tego pierdoły, a DICE się cieszy że przytrzyma cię przy grze jeszcze dłużej. Więc nie wieszajcie psów na tego typu dodatek :)

 

Większym s(pipi)ysyństwem jest DLC jak do Mass Efekt gdzie nie kończysz gry bez niego, Większym s(pipi)ysyństwem jest Dlc jak w Batmanie gdzie za kasę dają nam namiastkę dodatku, i dzielą to na przygody Papugi , Krowy i jeszcze czego. Żadne to (pipi) nie jest warte pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem... może się opłaca ale powiedzcie szczerze jak często gracie na BtK? jedna mapa jest wieszająca konsole ale reszta działa ok a i tak mało kiedy się je gra na nich, będzie tak samo jak w premierę btk czyli pogra się parę dni/tygodni i koniec... mogli by zrobić oddzielny dodatek na bronie bo głównie mnie to interesuje pewnie i tak kupie o ile będzie warto (więc poczekam i obczaję na twitchu) ze względu na bronie głównie AUG'a (<3)...

Odnośnik do komentarza

Zielu: 1) tylko ze zadna z tych gier ktore wymieniles nie byla tak nie dopracowana i odwalona jak BF3.

2) dodatek do ME wcale nie powoduje ze nie konczysz gry poprostu (mowisz o shadow broker i arrival?)

3) sorry ale co do batmana to no bonus ale BF3 nawet nie ma co lizac piet tej grze;) wiec prosze bez porownan

Zgadzam sie natomiast z tym co mowisz ze zadne DLC nie jest warte pieniedzy. Niestety wlasnie wiekszosc rzuci sie tak jak WY na DLC, wlasnie przez takie zachowanie DLC jest czyms normalnym ale probuje sie dorobic ideologie w stylu kiedys bylo inaczej trzeba sie dostosowac bo teraz jest inaczej (wlasnie dzieki takiemu podejsciu dostajemy gry RPG dla debili miedzy innymi)tudziez no ale wszyscy chca zarobic. Ale czemu chca? bo widza dojne krowy jakimi stali sie gracze. K

Wiem ze mozecie mnie miec dosc ze j.ebie DLC i kazdego kto je pobiera;) taki jestem i nie mam zamiaru tego zmieniac To nie jest narzekanie, tylko niemilosierny w(pipi) na ta sytuacje. Sam wiem ze tez kupie DLC i bede niestety jednym z wydupczonych przez DICE niestety..a kupie tylko dlatego ze nie wyobrazam sobie wieczorow bez pijackich gadek z Gesiorem, wariackiego Kozbiala vel Krakowski Gigolo, naszego kochanego Kaczora i jego malzowinki ktora chce wiecej niz 10 minut czasu;) Kosy zioma z ktorym znam sie od dawien dawna w realu, Tommiego i jego taktycznych rozkim tudziez gadek o zyciu za granica, ciechego Ziela ktory obiecal ze pojdzie do kosciola;) Kabotyna starego cyborga, hella starego pijoka, przegraja, zaqa i (pipi)ens wielu innych ktorych juz nie mam sily wymieniac. BO co by nie mowic to seria battlefield to wspaniala rozgrywka dla nas starych degeneratow;)

 

PS> wracajac do tematu powiedzieli chociaz ile bedzie map w tych wszystkich dodatkach?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co nie którzy nie potrafią zrozumiem że to żadne Premium, po prostu płacisz za wszystkie DLC jakie wyjdą od razu, nie dość że taniej to wychodzi to jeszcze dostajesz do tego pierdoły, a DICE się cieszy że przytrzyma cię przy grze jeszcze dłużej. Więc nie wieszajcie psów na tego typu dodatek :)

 

Większym s(pipi)ysyństwem jest DLC jak do Mass Efekt gdzie nie kończysz gry bez niego, Większym s(pipi)ysyństwem jest Dlc jak w Batmanie gdzie za kasę dają nam namiastkę dodatku, i dzielą to na przygody Papugi , Krowy i jeszcze czego. Żadne to (pipi) nie jest warte pieniędzy.

 

Ja rozumiem co to za pakiet,tylko nigdy nie miałem w planach kupna wszystkich DLC i dla mnie ta cena jest z doopy.

Odnośnik do komentarza

nie wyobrazam sobie wieczorow bez pijackich gadek z Gesiorem, wariackiego Kozbiala vel Krakowski Gigolo, naszego kochanego Kaczora i jego malzowinki ktora chce wiecej niz 10 minut czasu;) Kosy zioma z ktorym znam sie od dawien dawna w realu, Tommiego i jego taktycznych rozkim tudziez gadek o zyciu za granica, ciechego Ziela ktory obiecal ze pojdzie do kosciola;) Kabotyna starego cyborga, hella starego pijoka, przegraja, zaqa i (pipi)ens wielu innych ktorych juz nie mam sily wymieniac. BO co by nie mowic to seria battlefield to wspaniala rozgrywka dla nas starych degeneratow;)

 

to możesz sobie zawsze wytłumaczyć, że 179zł kosztuje przyjemność grania z nami, VIPami. no.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to możesz sobie zawsze wytłumaczyć, że 179zł kosztuje przyjemność grania z nami, VIPami. no.

 

Ej Vip a Ciebie wcięło bo jakoś nie widzę Cię na polu bitwy ;)

 

Jeszcze jedno spoglądając na premiery w tym roku, prawię nie widzę tytułów dla siebie, więc BF3 będzie długo katowany :)

Edytowane przez marekjw2523
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem ze mozecie mnie miec dosc ze j.ebie DLC i kazdego kto je pobiera;)

Bez przesady, Danielski- macie obaj z Kaczorem swoje zdanie na ten temat i tyle :) Luz, respect ;) W razie czego Wy protestujcie, a my w tym czasie bedziemy młócić na nowych mapach- jak Wam sie uda cos wywalczyc, to macie od kazdego po piwie tudziez nalewce ;)

 

Sam wiem ze tez kupie DLC i bede niestety jednym z wydupczonych przez DICE niestety..a kupie tylko dlatego ze nie wyobrazam sobie wieczorow bez pijackich gadek z Gesiorem, wariackiego Kozbiala vel Krakowski Gigolo, naszego kochanego Kaczora i jego malzowinki ktora chce wiecej niz 10 minut czasu;) Kosy zioma z ktorym znam sie od dawien dawna w realu, Tommiego i jego taktycznych rozkim tudziez gadek o zyciu za granica, ciechego Ziela ktory obiecal ze pojdzie do kosciola;) Kabotyna starego cyborga, hella starego pijoka, przegraja, zaqa i (pipi)ens wielu innych ktorych juz nie mam sily wymieniac. BO co by nie mowic to seria battlefield to wspaniala rozgrywka dla nas starych degeneratow;)

No, teraz gadasz do rzeczy ;)

 

wracajac do tematu powiedzieli chociaz ile bedzie map w tych wszystkich dodatkach?

zdaje sie, ze 20 wliczajac BtK, wiec po 4 na dodatek dochodzi, wiec od jutra tniemy na 4 nowych mapach dla piechoty :) Kabotyn, tez juz sie nie mozesz doczekac? :D

 

 

 

hmm:

platny dodatek do bc2 -> miesiac = martwy

platny dodatek do bf3 -> martwy

 

czuje ze kazdy dodatek po miesiacu bedzie martwy. No chyba ze na CQ przejda zboczence z metra ;)

Szpicu, a jakim sposobem do takich wnioskow doszedles? ;) to, ze w BtK rzadziej gramy nie znaczy przeciez, ze tak samo bedzie z kolejnymi mapami.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...