Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Ta, tyle że kupujesz kota w worku, na dodatek razem z B2k który pewno większość zainteresowanych Premiumem ma, inna sprawa że ostatnie dwa dodatki wcale nie zapowiadają się na mapy, a na jakieś misje do co-opa

 

czekam na konkrety jutro.

B2K mialem w cenie preorder wiec nie wiem w czym tu widzisz problem? Endgame i Aftermath watpie,ze cos jutro powiedza.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Ta, tyle że kupujesz kota w worku, na dodatek razem z B2k który pewno większość zainteresowanych Premiumem ma, inna sprawa że ostatnie dwa dodatki wcale nie zapowiadają się na mapy, a na jakieś misje do co-opa

 

czekam na konkrety jutro.

Byla zapowiedz, ze ma to byc razem 20 map do multi. Jakie misie do coopa?

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

W tym że w cene wliczony jest również B2K :confused: wolałbym zapłacić 20-30zł mniej za 4 dodatki.

55(tyle pewnie bedzie kosztowac jedno dlc)*4=220 co jest wliczone?placisz 179zl za 4 dlc(ok w ciemno)czyli masz jeden dodatek za pol ceny.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Z tego trailera tak bedzie wygladac Armored Kill to ja poprosze wiecej takich zakupow w ciemno :)

 

Wiem, kilkusekundowe urywki, ale ta pokazana mapa prezenuje sie konkretnie.

armored kill to pewnie bedzie hd wersja dlc z BF2.

Chyba nie myslicie ze sie wysila xD

po co maja cos robic skoro do 3 moga sprzedac jeszcze raz dodatek z 2

Odnośnik do komentarza

ALE JAJA CHYBA SIĘ NIKT TEGO NIE SPODZIEWAŁ BF3 PREMIUM TYLKO 179 ZŁ

Tylko 180 zł, nieźle, wchodzę w to. Nie mówcie jeszcze, że można się jeszcze na ten zestaw dodatków złożyć, wtedy z dzika rozkoszą odegram się na EA za danie tym którzy kupili BF3 przez PSN i dostali B2K za free :]

Tylko mam mały problem z czasem zaraz po premierze, bo jutro mamy urodziny córki, a pojutrze śmigam na Slayerka do Ostrawy, ale później będę bardziej dostępny i chętnie poprzycinam z Wami.

Odnośnik do komentarza

W sumie jak ktoś powiedział, to w zasadzie jeden DLC za połowę taniej i jakieś popie.rdółki typu skórki czy blaszki. Jako że nie ufam ostatnio Dice, to wolę już wyłożyć to o połowę więcej w najgorszym wypadku, zagrać gdy już wszyscy będą mogli grać, i w najlepszym wypadku nie kupić DLC-ków które będą zje.bane ;)

Zaś brakujące bronie to sobie podniosił będę po kimś ;) Mam tylko nadzieję, że DLC-ki nie zdrożeją powyżej 55 PLN, bo to by było ku.restwo jeśli byłoby to na poziomie np. BTK .

 

Ech, żeby jeszcze ta kasa szła do Dice, żeby mogli zrobić coś fajnego, lepszego. Ale EA pewnie zgarnia większość, za co najpewniej wykupi znowu jakieś średnie studio robiące zaje.biste gry, zwolni 90 % jego ekipy, a potem zacznie wypuszczać zcasualowione wersje gier z serii tego producenta. Jesteśmy młotem w rękach tyrana :confused:

Odnośnik do komentarza

Gehenny z doladowaniem ciag dalszy- nie wiem, czy dzis zagram, jak tak dalej pojdzie, Murphy chyba wszystkie sily do ataku rzucil :confused:

W najwiekszym skrocie:

- definiowac karty platnicze, sprawdzac transakcje, doladowywac konto (karty, zdrapki) itd., mozna online. Nie trzeba do tego zadnego Media Go (zorientowalem sie w trakcie jego instalacji), wystarczy sie zalogowac na stronce sony entertainment network (nie PSN!). Zayebista stronka swoja droga, polecam

- po trudach udalo mi sie tam w pt wprowadzic do systemu normalna vise electron

- ...ale nie udalo mi sie nia dokonac doladowania: "Dane karty sa nieprawidlowe". Przeczytanie 18 str. oficjalnego forum PS i wprowadzanie kazdej mozliwej kombinacji danych karty nie pomoglo, zablokowalo mi ja do niedzieli.

- Mimo, ze dane karty byly nieprawidlowe do dokonania doladowania, byly jak najbardziej poprawne do sciagniecia oplat za KAZDE wprowadzenie danych karty do systemu :angry2:

- dowiedziawszy sie o oplatach za sprawdzenie danych karty doladowalem najpierw karte internetowa, po czym sprobowalem ja ponownie wprowadzic- tym razem oczywiscie sie udalo :)

- ...ale nie udalo sie juz doladowac konta (dane nieprawidlowe, oplata oczywiscie sciagnieta)

- wkur.wiony maksymalnie kupilem w koncu dzis rano zdrapke. Chce zaplacic- jest jakis problem z PayU, serwery im padly czy cos :wallbash:

Wychodzi wiec na to, ze- jezeli juz w ogole jakims cudem uda mi sie zaplacic ta zdrapke, dostac ja i ze zadziala (mnostwo pola do popisu dla Murphy'ego), to (razem ze zdrapka za stowe na BtK) wyj.ebie w sumie 300 PLN na zdrapki na content wart 179 PLN. Geniusz?

AAAAUUUU, EA, MOJA DOOPA!!!!!!!

PIEPRZ SIE, SONY!!!

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Nie żebym się czepiał, ale kolejny żart... Patch połączony z DLC ważący ponad 1,3 GB. Cztery taki patche z dodatkami i zakładając że ich nie kupię (dodatków) to na dysku będę miał 6 GB nieużywanego gówna... Ciekawe czy po tej łatce znowu trzeba będzie ściągać Back to Karkland...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

up. tak trzeba ściągnać jeszcze raz btk .... bezurzyteczny stuff? w tym patchu też są poprawki do samej rozgrywki więc nie wiem czy taki bezurzyteczny

 

nie wchodźcie do sklepu murowany zwis konsoli ;p przynajmniej w moim przypadku

Edytowane przez dApo
Odnośnik do komentarza
up. tak trzeba ściągnać jeszcze raz btk ....

 

szczyt nad szczyty, już nawet nie chce mi się tego gówna komentować. nie mam zamiaru kupować żadnych premium, w ogóle nic nie chcę już dokupować do tej gry, a muszę ściągać znowu prawie 3GB dla samego patcha, gdzie jedyne czego chcę to pozbyć się tego cholernego input laga. jak w tym patchu tego nie naprawili to za jakiś czas razem z zabugowanym skyrimem ląduje na allegro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...