Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

tommi zostaje czempionem tematu - po awarii tv z miejscu kupuje nowy i od ręki odpala na nim BFa (pipi)iąc euro2012. temat można zamknąć, dziękuję

 

ps. kaczor weź coś z żoną zadziałaj czy coś, choć podobno pierwszy warunek to nie na siłę...

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Panowie jak ktoś ma kwalifikacje to są przyjęcia do Dice :) parę stanowisk jest do obsadzenia. Ja złożyłem papiery na Głównego (pipi)cza w Dice z biczem w dłoni, więc mocno się zastanówcie ;)

nawet gdyby to trzeba sie przeprowadzic do nich bo nie mozna robic zdalnie

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Panowie jak ktoś ma kwalifikacje to są przyjęcia do Dice :) parę stanowisk jest do obsadzenia. Ja złożyłem papiery na Głównego (pipi)cza w Dice z biczem w dłoni, więc mocno się zastanówcie ;)

nawet gdyby to trzeba sie przeprowadzic do nich bo nie mozna robic zdalnie

Najlepsze jest to,ze Dice nie wymaga doswiadczenia w programowaniu na xbox/ps :rofl2: to jest troche smieszne,biorac pod uwage to,ze wszystkie inne duze wymagaja i to min.5 lat i pracy przy jednym tytule AAA. Ogolnie fajnie bylo by pracowac w Dice gdyby nie to,ze tylu graczy wkuriwaja. :D

 

A zeby nie bylo,ze offtop to Dapo dzieki za link,widac jak te gamonie na twitterze sa poinformowani.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

:shout: Kabotyn przyznaj się w końcu: co ćpiesz?

 

Kiedyś próbowałem to rozkminić. Ja myślę, że nasz cyborg ma specyficznego rodzaju bug, który pozwala mu szybciej przemieszczać się między flagami. Nie wiem, może teleportacja, może myślami napierdala, no nie wiem...W każdym bądź razie zdarzyło mi się obserwować jego poczynania. I tak: Metro. Runda się zaczyna. Wszyscy biegną od "C" w kierunku "A". Wiadomo pod "B" dochodzi do spięcia. Mija 5 min. Lukam w tabelkę a Kabotyn ma na(pipi)ane już 3 razy więcej killi niż pozostali.

Jak? Ja się pytam jakim to cudem? To by oznaczało, że sami pchają mu się pod celownik albo teleportuje się na ich plecy pozostając niewidoczny. Przecież każdy z nas ma już obcykane mapy, wiadomo kto, skąd zaraz wyjdzie ale i tak Kabotyn zawsze na(pipi)ie najwięcej. Można oczywiście mieć skilla, błyskawiczny refleks, rozdziałkę, która wygląda jak kupa :blum2: ale jak znaleźć tylu przeciwników??? To mnie najbardziej zastanawia.

 

Tak czy siak nasz Kabotyn jest cybernetic organism :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to,ze Dice nie wymaga doswiadczenia w programowaniu na xbox/ps :rofl2:

Heh, to wiele wyjasnia :rofl2:

 

Co do Kabotyna, to ja obstawiam, ze wykorzystujac zaawansowana fizyke silnika Frostbite 2 i paraboliczny tor lotu pocisku trzyma bron w poziomie i strzela zza rogow. Wiele razy zdarzylo mi sie grajac przeciwko niemu, ze najpierw dostawalem kulke, a dopiero potem na kill camie widzialem jak zza rogu wybiega :D

 

PS: Litwin, co do samobojstw bylych komandosow, to Howard Wasdin, byly strzelec seal team six i autor "Snajpera", pisal, ze mial w pewnym momencie mysli samobojcze- byc moze wlasnie oni (zwlaszcza ci, ktorzy walczyli i zabijali) sa na to najbardziej narazeni wskutek tego, co przeszli.

 

PS2: Za(pipi)ista sprawa z tym double xp- w ten weekend chyba tylko w sama noc z sob. na niedz. nabilem prawie 300k punktow ze srednia prawie 1200 SPM :) Mialem farta, bo kilka medali mi wtedy wpadlo.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nie.

 

Kilka razy mi się zdarzyło, że ktoś stał tyłem, nie mogłem go zabić nożem nawet, kilka ciosów nożem nie robiły na nim żadnego wrażenia. Podejrzewam, że to lagi.

 

Mogą być lagi,ostatnio napisy po killu wpadały mi z sekundowym opóźnieniem,z takim samym też ludzie ginęli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...