Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

jeżeli tylko żonka kaczora ma opcję uruchomienia tego gówna zwanego PSN to niech pokazuje. właśnie oto chodzi - często zbieram sęiw czeeśnie, dziś chciałem posiedzieć to nieeeeeeeee (pipi)a (pipi)ona PSN musiała mi ch.ujem po twarzy pojeździć. szlag by trafił. idę pić dalej i w kimono nie ma (pipi)a nadziei

psn dzialal bo sie zalogoweales :P miales jakis problem z serwerami EA.

Odnośnik do komentarza

Przyjechlay "dzikusy" ze wschodu, i robia trzode. Oczywiscie polacy tez maja we krwi ulanski polot, ale musza byc sprowokowani (chyba :)). Zamknac w wiezieniu na pare lat najbradziej agresywnych prowodyrow, i dac przyklad reszscie. Ogladam sobie w UK mecz, a tu news o regularnej bijatyce na ulicach Warszawy. Moje ramy tolerancji sa dosc spore, ale ilosc rosyjskiego "motlochu" jaka przekroczyla granice polska powinna byc ograniczona. Te bydlo powinno byc scisle kontrolowane przez odpowiednie sluzby.

 

Nie wiem jakie przekazy oglądałeś, bo ja widziałem tylko Polskie bydło, choć takich (pipi)ów Polakami bym nie nazwał, duże kary finansowe, parę lat w więzieniu, a na dodatek ścieżka zdrowia w lesie, co nie którzy chyba wiedzą co to jest. Ale czemu się dziwić skoro politycy z Bandytów robią Patriotów.

Dziś przyszedłem do pracy i moi koledzy zamiast cieszyć się z postawy i remisu narzekali myślałem że mnie krew zaleje,

 

http://i.imgur.com/vI2vH.jpg

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Mi tu dzis gratulowali i z szacunkiem sie wyrazali o grze (i bramce), ja tez bylem naprawde w pozytywnym szoku :)

 

Patrzac na same liczby, to prawda jest taka, ze porazka czy remis w tym meczu zupelnie nie zmieniaja nic jesli chodzi o nasze szanse na awans- tak czy tak musimy wygrac z Czechami. Tylko zwyciestwem bysmy je zwiekszyli (wystarczylby wtedy z nimi remis). Za to na morale (i w druzynie, i w narodzie :) ) mysle, ze ten mecz dobrze wplynal :) Mi sie w kazdym razie zarabiscie podobal i po strasznej kiszce (2. pol.) z Grekami tym razem jestem naprawde dumny z chlopakow :)

 

PS: Danielski, nie ma co porownywac tamtych czasow do obecnych- to sa dwie rozne dyscypliny sportu. Jak to ktos zgrabnie ujal niedawno: dawniej to na meczach truchtali, pozniej biegali, a dzis to trzeba zapierd.alac ;)

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widać ten dach miał coś na rzeczy,skoro nasi do 90 minuty poginali a ruscy,znani z dobrej kondychy padli po 70 minutach.Grecy mogli czuć się w takim parnym powietrzu lepiej,bo mają podobny klimat,więc naszym sił starczyło na jedną połowę.Nie podzielam zdania Denielskiego,dla mnie Błaszczykowski od długiego czasu to Polski Roberto Carlos,a Szczęsny i Lewandowski to klasa światowa,jeszcze ze 3 takich i mamy nie złą pakę.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj po meczach wbijamu na BF i gadamy o meczu! Kto dzisiaj gra?

Ja nie wiem jeszcze- na bank to bede w piatek, a dzis byc moze wpadne na godzinke.

 

PS: Litwin, ze Szczesnym to nie wiem po tym, co pokazal z Grekami... Ten chlopiec powinien sie wziac za treningi lepiej, zamiast kłapać jadaczka na lewo i prawo i robic szum dookola siebie w mediach, co jest jego glownym zajeciem, bo jeszcze za cienki jest na to. A co do kolejnych talentow, to zaczekaj pare miechow na Wolskiego- ten gosc bedzie niedlugo wielka gwiazda, dla mnie to taki polski Messi, zobaczymy jak sie rozwinie. Osobiscie odkad ogladam lige polska, to jeszcze nie widzialem chlopaka w takim wieku z takim talentem, tak dobrze wyszkolonego. Szymek i Citko tez za mlodu wymiatali, ale on moze byc moim zdaniem jeszcze lepszy.

Edytowane przez tommi___t
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co masz do Szczęsnego interwencji?Wyszedł i skosił,przeliczył się i z kulturą bez pyskowania zszedł,we wcześniejszych meczach pokazał klasę.

Zszedl z klasa, przyznaje, az sam sie zdziwilem. A co do jego interwencji, to wlasnie o to mi chodzi, ze moze jakby wiecej trenowal i skupial sie przede wszystkim na pilce jak profesjonalista, zamiast na pierdołach jak gowniarz, to wyszedlby do tego zagrania pewniej i sie nie przeliczyl.

Ogolnie moim zdaniem ma talent, ale za bardzo rżnie cwaniaka, zamiast to na boisku udowadniac przede wszystkim. Cenie po prostu pilkarzy, ktorzy bryluja przede wszystkim w meczach, a nie na tweeterze...

 

Z Czesławami powinien grac Tytoń moim zdaniem.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Wystarczy juz tego euro w tym temacie. Kurcze, czytam na tym forum dwa tematy na krzyz ktore mnie interesuja a tutaj mi jakies dyskusje uprawiacie offtopiczne.

Odpalilem dopiero wczoraj nowy dodatek wiec pytanie. Jest gdzies dostepna jakas przejzysta mapa graficzna nowych lokacji? Na razie zapindalam bez ladu i skladu byle do przodu. Niby lokacje nie sa duze ale dopiero obrona flag polepsza orientacje.

Ahh i jeszcze jedno.. jest sens polowac na jakas konkretna bron-kosiarke? Cos co jest wybitnie przypakowane?

Odnośnik do komentarza

@Fenix, parę stron temu przed euro było dość fajne podsumowanie RKMów przez Mendrka, a ja z mojej strony polecam AUG - naprawdę sympatyczna kosiareczka w ręce, duży damage mały odrzut i bardzo fajnie kosi. poza tym narazie więcej nie zauważyłem. sam dodatek genialny, wreszcie mam ochot odpalić BFa nawet na godzinkę

Odnośnik do komentarza

Co do mojego zestawienia RKM-ów, to z oczywistych względów teraz RPK-74m spadło znacznie niżej, ze względu że zabrano mu rozszerzony magazynek i wrócono do standardu, czyli trochę lepszy zamiennik dla M27 IAR .

 

Mam też wrażenie, że M240 stało się nieco lepsze, choć nie tak jak obecnie PKP, które nadal jest na piedestale jeśli chodzi o rkm-y. Nowe bronie z CQC przetestuję jak kupię dodatek. O ilę kupię... Wiem, że dla tego L96 czy jak tam ma ta broń nie warto, a LSAT jeszcze nie miałem w łapach, i nikogo nawet z tą bronią nie widziałem.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy juz tego euro w tym temacie. Kurcze, czytam na tym forum dwa tematy na krzyz ktore mnie interesuja a tutaj mi jakies dyskusje uprawiacie offtopiczne.

Odpalilem dopiero wczoraj nowy dodatek wiec pytanie. Jest gdzies dostepna jakas przejzysta mapa graficzna nowych lokacji? Na razie zapindalam bez ladu i skladu byle do przodu. Niby lokacje nie sa duze ale dopiero obrona flag polepsza orientacje.

Ahh i jeszcze jedno.. jest sens polowac na jakas konkretna bron-kosiarke? Cos co jest wybitnie przypakowane?

 

polecam acw-r praktycznie 0 recoil i m417 + holo jak lubisz latać reconem o wiele lepsza wersja sks'a z tym samym setupem... po za tym to wszystkie bronie z dodatku maja bardzo mały recoil nie jestem pewien co do rpk bo za dużo nimi nie gram ale najbardziej kopie mtar z tego co doświadczyłem (900 r/p robi swoje xD)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...