Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

No,robie wlasnie 100 killi ACW-R i naprawde fajnie sie nim gra, chyba najlepiej z giwer inzyniera jak dla mnie.

 

Zastanawialem sie, co skopia przy okazji tego patcha i chyba juz wiem (i przeraza mnie to): wlasnie mialem drugi raz w ostatnim tygodniu zwieche na Sekwanie- mojej ulubionej mapce :/

Do tego ciezej animacje kos wchodza niz wczesniej.

Odnośnik do komentarza

Wpis. Wczoraj mialem 4 zwiechy w pol godziny. A co do animacji kos to rowniez wpis. Dzisiaj na schodach z A do C na sekwanie siedzi sobie rajnerGT i podchodze sobie do niego elegancko, od tylu, chce wbic kose i tylko ciachnąłem go jak pomidora. Urocze wrecz bylo jak staral sie obrocic by sprawdzic co sie dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Rajner znowu wczoraj polowal na moja blache- znowu byl raz blisko (i znowu zamiast tego stracil swoja :) ).

Wkurzylem sie wczoraj na ta zwieche,bo naprawde fajny mecz byl (na szczescie juz przy samym koncu zdechlo). Pierwszy raz trafilem na Rozkaza w swojej druzynie- od razu lepiej sie gralo,niz jak jest w przeciwnej :)

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

Pewnie wielu zastanawia się, co Dice zje.bie w następnym patch'u przy okazji poprawek. Przypomina to trochę obserwowanie dziecka budującego twory z klocków. Na razie taką macie odpowiedź, bo zbliża się patch, więc wrzucam info:

 

A number of weapons have had their reload timers adjusted to better fit their animations and gameplay balance. For most of these weapons the gameplay timers were slightly out of sync with the actual reload animation, meaning the player could either fire before the animation was done, or had to wait longer than the animation played. Primarily this is a cosmetic change (around 0.1sec); however for a few weapons (M416, F2000, FAMAS, KH2002, MK3A1, JNG90, MG36 QBU-88, SVD, Pecheneg, SCAR-H, AN-94) this should also improve the performance of the weapon.

Short and Long reload reduced: SCAR-L, AEK-971, F2000, AN-94, AK-74, PP2000, G3A3, SKS, MG36, JNG-90, MK3A1, SCAR-H, SVD, QBZ-95B

Long reload reduced: AUG A3, 44 Magnum, KH2002, Pecheneg, L85A2, QBB-95, M1911, MP7, M4A1

Short reload reduced: FAMAS, M39 EBR, M416, PP-19, QBU-88;

Short and long reload increased: ASVal

Long reload increased: P90

Belt Fed Machine guns are now more accurate when standing and firing while aiming: M240, M249, Type88, and Pecheneg

Increased the close range damage of the UMP but reduced its damage over range. The UMP now has a sweet spot in CQB but suffers compared to the PP2000 at longer ranges.

Increased the long range damage of the PP2000 to highlight its role as a mid-range, low recoil PDW.

Increased the min damage of the M1911 to make it fit better between the Magnums and the M9/MP443

Reduced the M93R’s damage and range, as it was an obvious goto pistol compared to the M9/MP443. Its recoil has been reduced for a smoother burst action to counter the reduced damage.

Increased the fire rate and reload time of the MP412 REX to better highlight the improved CQB performance over the 44 Magnum.

SG553: Horizontal recoil reduced to help make this weapon more controllable.

MG36: Vertical recoil reduced to make this weapon more controllable.

M416: Vertical, Horizontal, and First Shot recoil have all be reduced to make this weapon clearly different from the M16A3.

44 Magnum: Rate of fire reduced slightly to highlight this sidearm’s role as a slow firing heavy hitter and differentiate it from the MP412 REX.

M16A3: Recoil amounts slightly increased.

M4A1: Recoil amounts slightly increased.

G36: Vertical and First Shot recoil amounts reduced.

The bonuses provided by a number of bipods have been increased: F2000, G3A3, M27, M416, Pecheneg, Type88, FAMAS, MG36

Added Burst Fire to the M5K as an available option.

Slightly reduced the range bonus added by the heavy barrel on the 5.56mm, 5.45mm, 6.5mm Assault Rifles.

Slightly reduced the range penalty for the suppressor on 5.56mm, 5.45mm, and 6.5mm weapons: AR, Carbine, and LMG.

Slightly reduced the range penalty for the suppressor on the SCAR-H.

The radius for maximum damage of the 40mm LVG has been slightly increased. The overall damage level and range remain the same.

Fixed the SCAR-L heavy barrel not increasing recoil when zoomed and standing.

Fixed Jets not getting bonuses on Laser Designated targets.

Fixed the AUG’s M320 smoke having an incorrectly high projectile velocity.

Fixed helicopter weapons being unable to destroy equipment with splash damage.

Increased the damage helicopter and jet rockets do to helicopters and jets and infantry.

Increased the damage helicopter gunners and IFVs do to helicopters and jets.

 

Zaq się wkurzy, bo wygląda na to że znerfią M16A3 i M4A1 ;)

Odnośnik do komentarza

@Fenix, parę stron temu przed euro było dość fajne podsumowanie RKMów przez Mendrka, a ja z mojej strony polecam AUG - naprawdę sympatyczna kosiareczka w ręce, duży damage mały odrzut i bardzo fajnie kosi. poza tym narazie więcej nie zauważyłem. sam dodatek genialny, wreszcie mam ochot odpalić BFa nawet na godzinkę

 

W sumie to jak mi wpadnie jedna bron do reki to latam z nia przez dziesiatki godzin. Gorzej jak mi patch cos spieprzy (jak noktowizje z poczatku grania) to nie wiem co mam robic i jak.

Teraz to jest PKP i chyba mialem z nia nosa. Sprawdze AUG. Dzieki.

Ale zaczynam sie przekonywac do trybu Mistrza broni bo wymusza roznorodnosc.

 

 

polecam acw-r praktycznie 0 recoil i m417 + holo jak lubisz latać reconem o wiele lepsza wersja sks'a z tym samym setupem... po za tym to wszystkie bronie z dodatku maja bardzo mały recoil nie jestem pewien co do rpk bo za dużo nimi nie gram ale najbardziej kopie mtar z tego co doświadczyłem (900 r/p robi swoje xD)

 

Posprawdzam tego ACW-Ra bo w sumie u inzyniera nie mam niczego dobrego. A co z MTARem? Albo mi sie wydaje albo sporo osob z tym biega (przynajmniej ja dosc czesto z niego mam zgon).

 

A sam dodatek? Mam go ale czy bym go kupil? Pewnie tak ale tak jak napisal marekjw to tylko odskocznia. Chyba, ze ktos uwielbia szybkie DM i w to glownie gral na podstawce. Nawet CQ jest tutaj mega szybki choc to wlasnie CQ na Sekwanie to praktycznie jedyna mapa w ktora gralem przez ladnych kilkanascie tygodni nonstop. Za szybko i zbyt wiele przypadkowosci. Odskocznia i powrot do podstawki.

Odnośnik do komentarza

Czyli jakbym miał kupić dodatek, to co lepiej - BTK czy CQC? W sensie gdzie więcej gra ludzi, co jest lepsze, co ma lepsze bronie, ect. ? ;)

 

Feni, PKP to wunderwaffe, tyle że naucz się też strzelać z bipoda - wtedy będziesz kompletny. Po prostu camp w dobrych miejscach, w oknach (tylko zbij szybę wpierw), na szafkach, na murkach, przy ścianach - profilaktycznie zmieniaj pozycję lub się odwracaj, możesz też podstawić claymore (np. na schodach prowadzących na piętro). PKP z bipodem to prawie jak stacjonarka, zero odrzutu, duże obrażenia, daleki dystans (jak się dobrze ustawisz, możesz zestrzelić nawet pilota lekkiego śmigłowca!) . I licz się z dużą ilością kick'ów z serwerów, gdy zaczniesz swoim ratio i camperstwem irytować admina ;)

Odnośnik do komentarza

Czyli jakbym miał kupić dodatek, to co lepiej - BTK czy CQC? W sensie gdzie więcej gra ludzi, co jest lepsze, co ma lepsze bronie, ect. ? ;)

 

Feni, PKP to wunderwaffe, tyle że naucz się też strzelać z bipoda - wtedy będziesz kompletny. Po prostu camp w dobrych miejscach, w oknach (tylko zbij szybę wpierw), na szafkach, na murkach, przy ścianach - profilaktycznie zmieniaj pozycję lub się odwracaj, możesz też podstawić claymore (np. na schodach prowadzących na piętro). PKP z bipodem to prawie jak stacjonarka, zero odrzutu, duże obrażenia, daleki dystans (jak się dobrze ustawisz, możesz zestrzelić nawet pilota lekkiego śmigłowca!) . I licz się z dużą ilością kick'ów z serwerów, gdy zaczniesz swoim ratio i camperstwem irytować admina ;)

wczoraj pkp nie uratowalo Ciebie i twojej druzyny :P

 

 

Btw m4a1 niedlugo zostanie znerfionie do poziomu pistoletu na wode.

 

 

btw na Damavand Peak jest niezly spot na radyjko nad A. Mozna je ustawic w teksturze nad tunelem ;)

Odnośnik do komentarza

Litwin: wiń Dice, że swoimi patch'ami skłoniło support'ów do większego camperstwa ;p Poza tym to nie camperstwo, tylko prowadzenie ognia zaporowego (a że wchodzą pod ten ogień przeciwnicy :D )

 

szpic: te PKP wczoraj w słabej drużynie na Metro dało mi 2x nemesis pin na zaq'u, który był liderem ;p W krytycznym momencie było 12-3, potem nieco się poprawił, ale skończyło się na 14-6 albo 14-7 , zaq umierał, to on widział wynik dokładny ;) )

 

Wku.rwiać mnie zaczął K2Andreas - gościu kończył mecze z ponad 20 do zera, je.bał headshot'y i albo miał lagi, albo nie wiem - nie dało się go zabić w starciu bezpośrednim... :/ A kolejna runda to był pokaza najsłabszej drużyny wrzechczasów. Oddali na Bazarze pojazd opancerzony, przez co zamknięci na spawnie na lewym wyjściu jeden pojazd, na prawym w tunelu drugi, a po środku kupa żołnierzy i nie dało się wyjść. Jak już ten środek ginął, to podjeżdżał jeden pojazd by zamknąć przejście i poczekać aż znowu się tam wrogów narobi.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

 

Zaq się wkurzy, bo wygląda na to że znerfią M16A3 i M4A1 ;)

 

odrzut tylko zwieksza troszeczke,a przeladowanie bedzie szybsze jest ok ;) 2193 i bedzie setna gwiazdka.

da się jakoś odłączyć postać z ps3 w battlelogu ?

Z tego co wiem to nie.jedyne co mi przychodzi do glowy to wywalenie z ea id,psn id.

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie nad ponownym kupnem bf3, ale z tego co kiedys wyczytalem to ea zamyka oficjalne serwery i gra glownie toczy sie na prywatnych/kupionych. jaki jest aktualnie stan faktyczny stan? z drugiej strony nadchodzi moh warfighter i black ops 2. myslicie ze jeszcze warto wracac do bf3, jak postrzegacie "zywotnosc" online grania w bf3 na tle nadchodzacych nowych tytulow?

Odnośnik do komentarza

zastanawiam sie nad ponownym kupnem bf3, ale z tego co kiedys wyczytalem to ea zamyka oficjalne serwery i gra glownie toczy sie na prywatnych/kupionych. jaki jest aktualnie stan faktyczny stan? z drugiej strony nadchodzi moh warfighter i black ops 2. myslicie ze jeszcze warto wracac do bf3, jak postrzegacie "zywotnosc" online grania w bf3 na tle nadchodzacych nowych tytulow?

 

Ja bym sobie darował,lepiej na nowego MOH poczekać,ale martwi mnie ze on też na Frostbite 2 śmiga.

Odnośnik do komentarza

hejo gajs! Z tymi zwiechami to coś powszechnego? właśnie zaliczyłem jedną na CQ Sekwana... i odechciało się mi grać momentalnie...

niedobrze... :confused: Kurna, Kaczor, ja ostatnio wlasnie dokladnie na CQ na Sekwanie zwiechy lapie, Voytec chyba tez glownie tam. Cos jest nie tak- obawiam sie, ze rak z Omanskiej przerzuty na Sekwane ma teraz... :confused: Zalamka- Omanska latwo bylo przebolec, ale Sekwana to moja ulubiona mapka zdecydowanie... :confused:

 

@genjuro: nie rozumiem Cie- CoD i BF to dwe kompletnie rozne gry, kupuj to, w co lubisz grac i tyle... Ja np. mam gdzies CoD, MoH tez mnie nie interesuje, bo mam zamiar grac w BF3 az do ukazania sie kolejnej czesci BF- proste... A co do ludzi na serwerach, to nie sadze, zeby tu albo tu ich mialo zabraknac.

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A mi sie gra laczy w menu (przyciemniony ekran) i za (pipi) nie moge sie polaczyc ja (pipi)ie jak mnie to wkuriwa. Nic czlowiek nie zrobi a gra sie psuje od samosci. 5,5 gb do pobrania na nowa za(pipi)iscie

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...