Skocz do zawartości

Kupowanie uzywanej Ps3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Konsola jest w ver. FAT czy Slim? Jeśli masz zamiar kupić FAT'a to imo daj sobie spokój. Może być naprawiana po YLOD.

Tak, może być zbanowana - choć to bardzo rzadkie.

Ja bym zwrócił na jedną rzecz jeszcze uwagę - nie wiem czy poprzedni właściciel Ci to powie ale ja bym się dowiedział ile kont było na takiej konsoli założone i czy można jeszcze założyć jakieś konto. Mało kto o tym wie ale na jednej PS3 można stworzyć nowych kont od podstawy 64 szt. (opcja create new account). W dobie składek na gry z PSN warto na to przy używce zwrócić uwagę.

I to chyba tyle. Generalnie PS3 Slim nie cierpi na tzw. YLOD a tylko na RSOD (Czerwony Ekran Śmieci - ale po takiej awarii się konsoli nie naprawia a co najwyżej wymienia całą płytę główną).

No i kwestia lasera - ale to już tego raczej nie sprawdzisz na miejscu.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

A najlepsze jest to, że możliwie największa liczba użytkowników to 99999999, a przynajmniej 256 sądząc po jednym z atrybutów w save'ie określających numer użytkownika. Ponadto niedezaktywowane konta, a usunięte z poziomu XMB dalej zajmują swój numer... Ja się pytam: po ***j takie debilne ograniczenia? :|

 

 

Czy Ps3 moze byc zbanowane online

Może zostać zbanowane konto użytkownika, konsola po adresie MAC i prawdopodobnie konsola po IDPS, którego już zmienić nie można. Raczej bardzo, ale to bardzo rzadkie przypadki (bany poleciały nie za CFW/dongle, a za cheatowanie w CoD i to tylko tym wyjątkowo upierdliwym trolom ;]).

 

Martwiłbym się raczej reflowem po YLOD. Wątpię aby ktoś Ci prawdę powiedział w tej materii, a jest to zjawisko wręcz lawinowe. Nie wiadomo też jak właściciel traktował laser (w jakim stanie płyty i jak długo były odczytywane). Także czysty totolotek.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

X-ray w oczach :blum2:

Wiadomo ,że Fat pada często a mnie taka niespodzianka spotkała ze slimem.

Ps. Po co Ci było 5 xboxów i 3 ps3:D?

Cos mi swita, ze pisal o przypadkowym zakupie laptopa wiec reszte sobie dopowiedz ;D

 

btw Ylod w slimce ? nie RSOD?

Odnośnik do komentarza

Zmieniam wszystko co elektroniczne co chwile, za szybko mi sie nudzi. Jak szukasz uzywek to szukaj, rodzicow sprzedajacych konsole swoich dzieciakow. Zawsze jest wszystko idealne, chyba ze dziecko ma 17lat.

Kiedyś się na tym przejedziesz trafiając na socjotechnika. ;P

 

Ooo! Dzięki za podpowiedź co pisać w opisie jeśli kiedyś będę pchał swoją hehehe ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...