Skocz do zawartości

Trine 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

W ramach przeprosin za tak długie oczekiwanie na Trine 2 - wszyscy Plusowicze dostaną go za darmo (w marcu)!

 

Cała reszta będzie mogła kupić grę o 30% tańszą w ramach dwutygodniowej promocji.

 

http://blog.eu.plays...7th-march-2012/

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

W ramach przeprosin za tak długie oczekiwanie na Trine 2 - wszyscy Plusowicze dostaną go za darmo (w marcu)!

 

Cała reszta będzie mogła kupić grę o 30% tańszą w ramach dwutygodniowej promocji.

 

http://blog.eu.plays...7th-march-2012/

No i to jest wiadomość na jaką czekałem,czas potrzebny na wyjście gry w europie zostanie całkowicie zrekompensowany

Odnośnik do komentarza

Masz zabezpieczenie na swoim koncie na zakupy (też jest wymagane przy edycji danych etc.) - musisz podać hasło do konta ^^

 

E: Jak chcesz to zabezpieczenie wyłączyć to wejdź do Zarządzanie kontami - Zarządzanie transakcjami - Wymagane hasło przy dokonywaniu płatności.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Masz zabezpieczenie na swoim koncie na zakupy (też jest wymagane przy edycji danych etc.) - musisz podać hasło do konta ^^

 

E: Jak chcesz to zabezpieczenie wyłączyć to wejdź do Zarządzanie kontami - Zarządzanie transakcjami - Wymagane hasło przy dokonywaniu płatności.

 

ej faktycznie :) musialem to kiedyś włączyć i zapomniec, bo wczesniej tego nie uzywałem - dzięki Kyo. :whistling:

Odnośnik do komentarza

prześliczny jest trine2. I tak samo dobry jak pierwsza część. magiczny tytuł jak dla mnie. Szkoda jednak,że dalej wkurza mnie ta sama rzecz co w jedynce - a mianowicie skoki postaci, nie wiem cz tylko ja takie wrażenie mam ale od zawsze są one jakieś dziwne/zbugowane i często muszę kilka razy wskakiwać na coś. Takie jakieś bezwładne są te postacie.

Odnośnik do komentarza

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki? Dodatkowo, grając co-op, można teleportować się po śmierci do checpoint'a odblokowanego przez drugiego gracza. Za pierwszym podejściem totalnie odradzam granie we 2/3 bo zepsujecie sobie zagadki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki? Dodatkowo, grając co-op, można teleportować się po śmierci do checpoint'a odblokowanego przez drugiego gracza. Za pierwszym podejściem totalnie odradzam granie we 2/3 bo zepsujecie sobie zagadki.

 

takie ułatwienia przykuwają do konsoli moją żonkę, więc dzięki temu ciupniemy w to razem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...