Skocz do zawartości

Trine 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

 

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki? Dodatkowo, grając co-op, można teleportować się po śmierci do checpoint'a odblokowanego przez drugiego gracza. Za pierwszym podejściem totalnie odradzam granie we 2/3 bo zepsujecie sobie zagadki.

 

takie ułatwienia przykuwają do konsoli moją żonkę, więc dzięki temu ciupniemy w to razem

zapomniałem o segmencie casuali:P

2ljrslc.jpg

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki?

 

W singlu mag też może transportować się gdzie chce więc nie rozumiem twojego podejścia co do co-opa ...

Odnośnik do komentarza

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki?

 

W singlu mag też może transportować się gdzie chce więc nie rozumiem twojego podejścia co do co-opa ...

nie (pipi), nie może
Odnośnik do komentarza

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki?

 

W singlu mag też może transportować się gdzie chce więc nie rozumiem twojego podejścia co do co-opa ...

nie (pipi), nie może

 

to że Ty nie potrafisz to jeszcze nic nie znaczy:

 

jak ktoś nie chce "psuć" sobie zabawy niech nie czyta:

 

pierwszy skill jaki bierzemy to druga "skrzynka" dla maga i teraz stawiamy jedną na drugą, skaczemy na górę i podnosimy dolną (powoli bez gwałtownych ruchów) ; gotowe ; później tak samo i łatwiej można robić z dwiema "kładkami"

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

W co-opie nie ma żadnej radochy z rozwiązywania zagadek bo mag może przetransportować drugą postać w każde miejsce na mapie. Chyba nie trzeba dodawać jak rujnuje to rozmyślanie nad tym jak dorwać znajdźki?

 

W singlu mag też może transportować się gdzie chce więc nie rozumiem twojego podejścia co do co-opa ...

nie (pipi), nie może

 

to że Ty nie potrafisz to jeszcze nic nie znaczy:

 

jak ktoś nie chce "psuć" sobie zabawy niech nie czyta:

 

pierwszy skill jaki bierzemy to druga "skrzynka" dla maga i teraz stawiamy jedną na drugą, skaczemy na górę i podnosimy dolną (powoli bez gwałtownych ruchów) ; gotowe ; później tak samo i łatwiej można robić z dwiema "kładkami"

 

 

no teleport jak wuj. Było juz o tym pisane.

Odnośnik do komentarza

w jedynce latanie na obiektach też było.

 

trine 1 czy trine 2? oba tytuły zajefajne, więc nie ma co rozkminiac. ja z jedynka mam fantastyczne wspomnienia, z dwójki dopiero 2 rozdzialy zrobiłem, ale już czuje że bedzie kozak.

polecam zacząć od jedynki, ale nawet jak zaczniesz od dwójki to bedzie git...

Odnośnik do komentarza

W zasadzie 2 jest bardzo podobna do 1ki, wg jest troche wiecej główkowani, grałem w 1 niedawno i wydaje mi się ze bardzi się ją po prostu "przechodziło". Tutaj częsciej trzeba przystanąć i popatrzeć gdzie co, jest troche trudniej IMO. No i w 1 prawie caly czas smigałem złodziejką, w 2 częsciej trzeba naparzać rycerzem, ktorym jakoś mało grałem w 1.

 

Ogólnie gameplay bardzo podobny, dorzucono bossów i sub-bossów ;) Narazie grałem krótko, 1 zajęła mi sporo czasu, nie pamiętam dokladnie ale coś w okolicach MW i BF :)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, jako, że za bardzo nigdy nie interesowałem się Playstation Plus nie do końca wiem jak tam wszystko działa, dlatego zaglądam tutaj i pytam: Czy jeśli wykupie subskrypcję na 3 miesiące, ściągne Trine 2 za darmo, to czy po upływie 3 miesięcy i nie wykupieniu kontynuacji subskrypcji gra będzie dalej działała? Różnica w cenie jest niewielka, a może przez kolejne dwa miechy, bedą jakieś ciekawe promocje.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...