Skocz do zawartości

Blur


Tidek

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie może jeszcze tą zapomnianą, nie docenioną, ale naprawdę świetną grę?

Uważam że multiplayer tutaj jest jednym z najlepszych jeśli chodzi o konsole i grzechem by było nie zagrać w to z ludźmi przez sieć.

 

Dlatego chciałbym organizować co tygodniowe eventy (oczywiście jak będzie na tyle chętnych), czytałem że nawet sporo ludzi grało tutaj wcześniej w blura, więc może uda się zebrać dobrą ekipę (w końcu gra z rodakami to zupełnie co innego niż gra z randomami na multi :)), hs'y oczywiście mile widziane.

 

Lista na termin 4.12.2011 godz. 20:00 (mam nadzieje że najkorzystniejsze dla wszystkich):

 

1.Tiduch

2.

3.

4.

5.

...

20.

 

Aby się dopisać wystarczy skopiować listę dodając swój nick.

 

Co do przebiegu eventu, będzie każda trasa z każdego miasta (około 14) z losową klasą szybkości.

Odnośnik do komentarza

Potrafi... na pewno najlepszy zawodnik w Polsce. Kiedyś sam ostro się bawiłem na multi i w sumie większość wyścigów wygrywałem, a jak zacząłem grać z Tiduchem to to wyglądało tak, że w sumie 80% czasu on wygrywał, a ja byłem 2gi. Zaczęło mnie to wtedy nudzić i irytować za razem, aż tak, że wywaliłem go z fl xF

 

Widzimy się we wtorek. Myślę, że założymy sobie Skirmish'a, bo i tak nie ma ludzi na 20.

Odnośnik do komentarza

Potrafi... na pewno najlepszy zawodnik w Polsce. Kiedyś sam ostro się bawiłem na multi i w sumie większość wyścigów wygrywałem, a jak zacząłem grać z Tiduchem to to wyglądało tak, że w sumie 80% czasu on wygrywał, a ja byłem 2gi. Zaczęło mnie to wtedy nudzić i irytować za razem, aż tak, że wywaliłem go z fl xF

 

Widzimy się we wtorek. Myślę, że założymy sobie Skirmish'a, bo i tak nie ma ludzi na 20.

 

Dopisz jeszcze NFS:HP i Wipeout HD :P ...heh, chyba moje szczęście że nie grałem z nim w nic innego :P wyśćigówki to on chyba ma we krwi

Odnośnik do komentarza

No w zręcznościówkach to kolega Tiduch w Polsce chyba przoduje. No ale to zapewne nie przychodzi z niczego, trzeba od "małego" trenować, żeby były takie rezultaty. Sam bardzo lubię wyścigi i wszystko co z nimi związane, ale nie potrafiłbym się skupiać praktycznie tylko i wyłącznie na nich, bo od zręczności wolę symulacje np. w Blura nie pogram sobie na moim G27 (nawet sobie tego nie wyobrażam :F ). Chyba się tym nie chwalił na forum, ale wygrał też ostatni konkurs The Run'a z Porsche. Na szczęście wywalili tych cwaniaczków co oszukiwali na bugach. Gratsy.

Odnośnik do komentarza

Oj tam, nie przesadzajcie : )

 

Więc termin ustalony na 6grudnia godz 22:00, napisze każdemu wiadomość na PSN tak dla przypomnienia.

Możliwe że wpadną jeszcze 2-3 osoby, ale nie mają tutaj konta albo czekają na aktywacje by móc pisać posty.

 

Oczywiście wy też szukajcie ludzi, bo pamiętam że rok temu naprawdę grało sporo polaków. (Sick Martin nawet ciekawą sygnature wstawił :))

 

Kuźwa ta gra jest rewelacyjna ale musiałem sprzedać... teraz poluje na tania kopię i chętnie się przyłącze.

Czytając to naprawdę nie mam pojęcia czemu ta gra była tak nie doceniona i miała tak słabą sprzedaż, przecież teraz cały czas można usłyszeć naprawdę o niej dobre opinie.

 

I pamiętajcie, nie ważne kto jest lepszy/gorszy, liczy się dobra zabawa :)

Odnośnik do komentarza

Jak wszyscy chyba, tylko nieliczni pozostali wierni tej niesamowitej grze. Byłem dzisiaj w Saturnie i widziałem świeżutkie nóweczki za 59zł... aż żal nie kupić. Obok oczywiście masa dennego ścierwa za trzykroć tej ceny, a ludzi i tak to kupują, bo to znana marka, a Blur? "Co to niby jest, jakieś śmieszne autka, pioruny, nitro, tożto dla dzieci jakaś śmieszn awyścigówka jest, wtf lol" - tak wygląda mniej więcej opinia wszystkich znawców nt. mojej ulubionej zręczności tej generacji. Żal słuchać.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

6 osób jak na taką grę to naprawdę dobry wynik, tak jak pisaliście wyżej, jakby było te min. 10 osób i więcej na HS to zabawa byłaby przednia (a naprawdę jest dużo opcji do zabawy z ustawieniami wyścigu :))

 

Punktacja z wczorajszego eventu:

 

1st Tiduch - 83pkt

2nd allegrak - 61pkt

3rd WiniaaR - 58pkt

4th Sick_Martin - 37pkt

5th AntyWarszawa - 35pkt (nie był na 2 ostatnich wyścigach)

6th kriswrobelPL - 18pkt

 

Co do terminu, wtorek na razie może zostać, ale właśnie wypadałoby jakieś zmiany co do godz. zrobić, 22 to jest naprawdę trochę późno i jak widzieliśmy skończyliśmy przed 24, najbardziej proponowałbym godz. 20:00, ew. 21:00 (napisz co o tym sądzisz kris), udało by mi się wtedy może z 2 osoby więcej znaleźć.

 

Lista na kolejny wtorkowy event:

 

13.12.2011r

 

1. Tiduch

2.

3.

4.

5.

6.

...

20.

 

Napisze jeszcze raz, jak macie kogoś w znajomych co grał w blura (nawet rok temu) to spytajcie się czy nie byłby chętny. Słyszałem od WiniaaRa że u niego sporo ludzi grało, tylko niestety gra została odsprzedana, ale można teraz kupić właśnie naprawdę tanio (60-70zl), jak na taki tytuł to jest to bardzo dobra cena :)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

6 osób jak na taką grę to naprawdę dobry wynik, tak jak pisaliście wyżej, jakby było te min. 10 osób i więcej na HS to zabawa byłaby przednia (a naprawdę jest dużo opcji do zabawy z ustawieniami wyścigu :))

 

Punktacja z wczorajszego eventu:

 

1st Tiduch - 83pkt

2nd allegrak - 61pkt

3rd WiniaaR - 58pkt

4th Sick_Martin - 37pkt

5th AntyWarszawa - 35pkt (nie był na 2 ostatnich wyścigach)

6th kriswrobelPL - 18pkt

 

Co do terminu, wtorek na razie może zostać, ale właśnie wypadałoby jakieś zmiany co do godz. zrobić, 22 to jest naprawdę trochę późno i jak widzieliśmy skończyliśmy przed 24, najbardziej proponowałbym godz. 20:00, ew. 21:00 (napisz co o tym sądzisz kris), udało by mi się wtedy może z 2 osoby więcej znaleźć.

 

Lista na kolejny wtorkowy event:

 

13.12.2011r

 

1. Tiduch

2. Kris77

3.

4.

5.

6.

...

20.

 

Napisze jeszcze raz, jak macie kogoś w znajomych co grał w blura (nawet rok temu) to spytajcie się czy nie byłby chętny. Słyszałem od WiniaaRa że u niego sporo ludzi grało, tylko niestety gra została odsprzedana, ale można teraz kupić właśnie naprawdę tanio (60-70zl), jak na taki tytuł to jest to bardzo dobra cena :)

Ja co drugi tydzień wracam z pracy około 20:30, jeszcze muszę się ogarnąć, schłodzić piwo... Godzina 21:30 jest jak dla mnie optymalna. Co wcale nie przeszkadza w tym, żebyście zaczęli wcześniej, a ja dołączę jak będę mógł.

Ja z Blurem miałem tak jak piszesz - grałem trochę rok temu (w porównaniu do Was to i tak mało grałem) i sprzedałem. Jakieś 3 miesiące temu kupiłem znowu za 35 zł nówkę bez folii.

Odnośnik do komentarza

Postaram się załatwić 2 osoby jeszcze, a jak się uda to może więcej, zależy czy się ludziom będzie chciało. Mam na friendliście aktualnie 2 Polaków, którzy w tym momencie posiadają blur'a i myślę, że chętnie by zagrali jeśli będzie z kim (patrz z nami). Dam znać co i jak.

 

Zrób klasyfikację generalną i modyfikuj ją w 1 poście. Jak dla mnie wszystkie dni oprócz weekendów i czasami środy są ok. Godzina obojętna, preferowana wieczorna.

 

1. Tiduch (HS)

2. Kris77 (HS)

3. WiniaaR (HS)

4.

5.

6.

...

20.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...