Skocz do zawartości

Blur


Tidek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja przeważnie w środy mam wejściówki więc musze być gotowy ale przeważnie staram się ogarnąć materiał przed 20:30 ;)

 

Teraz powinienem mieć więcej czasu, nie chce żeby event wymarł :(

 

@Winner - nigdy mi headset nie był potrzebny :P nie odczuwam potrzeby wyrażania swoich emocji online :P ale zapoluję na coś, czasem się przydaje :)

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie coś wyjaśnić z winnerem, bo nie rozumiem go :)

 

Jak Cie strzelam to przeklinasz, że jak zwykle dostajesz ode mnie a jak proponuje rozejm to stwierdzasz, że "a co było w pierwszej rundzie?". Nie kumam, ta gra (i nie tylko ta) polega na rywalizacji, jeśli chcesz oszczędzić sobie (i mnie) przekleństw w moim kierunku to daj sobie pomóc. A jeśli Ci przeszkadza że Cię "rąbię w dupe" to się tak nie denerwuj, to tylko gra :)

Edytowane przez Sito
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

: >

 

Do wszystkiego (no, może do zdecydowanej większości) tego co mówię podczas grania podchodź z dużą dozą dystansu i zrozum, że to tylko żarty i ironizowanie z mojej strony :)

 

Po prostu lubię jak jest wesoło, a czasami trzeba się gdzieś wyżyć i sobie poprzeklinać xD Ważne, że jest śmiesznie i szczerze mówiąc przez większość czasu zlewam na to, który jestem jeśli nie mam już szansy przynajmniej na podium ^^

Odnośnik do komentarza

Myślę że w tym przypadku problem jest komunikacja, a raczej jej brak. Sito jako jedyny nie ma HS, więc nie może aktywnie uczestniczyć w rozmowach podczas gry. Jak ktoś po nim jedzie, to nie może się nikomu odszczekać. Przy jednostronnej komunikacji takie historie i inne niedopowiedzenia będą się pojawiać...

Pamiętam 1 ustawkę i słynne hasło: "wszyscy walimy na Tiducha" i jeszcze słynniejszą odpowiedź: "mamy mu urządzić bukkake?" Nikt się nie obraził, nikt nie żywił urazy, było wesoło...

Wiadomym jest, że jak się chu*em nie rzuci, to gra tak dobrze nie idzie... Proponuję trochę luzu na przyszłość i czerpanie satysfakcji z gry.

Amen.

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Lepiej bym tego nie ujął. Po prostu trzeba podchodzić do grania z dużym zapasem poczucia humoru. Wiem po sobie, że podczas ostatnich 2 naszych spotkań byłem bardzo przybity psychicznie, po prostu żyć mi się odechciewa czasami, a mogąc chwilę z wami pograć od razu poczułem się lepiej i na moment zapomniałem o wszystkim co mnie gryzie. Ważne, że można z kimś spędzić czas, razem się powkur.wiać, pośmiać z siebie nawzajem i zapomnieć o rzeczywistości - taka dobra odskocznia.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam 1 ustawkę i słynne hasło: "wszyscy walimy na Tiducha" i jeszcze słynniejszą odpowiedź: "mamy mu urządzić bukkake?" Nikt się nie obraził, nikt nie żywił urazy, było wesoło...

 

Ciekawe czy + masz za to czy za ostatnie zdanie xD

 

Sito, zainwenstuj w zwykły najprostszy i najtańszy mikrofon, tak jak wszyscy wyżej piszą, nie masz jak się z nami komunikować, a to teraz u nas podstawa. (ale nie obowiązek :-P).

Edytowane przez Tidek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po prostu nie rzucam ch.ujami tak często dlatego nie lubie jak ktoś to robi ale rozumiem to i przywykłem :P Tylko czasem chciałbym się pościgać jako team bo jak przyłaża Ci kolesie z klanów to jest trudniej i wtedy lepiej jak się współgra, a oni w większości czasu pomagają sobie nawzajem. Więcej zabawy będzie jak zrobimy nagonke na tych "ch.ujów" niż jak się sami będziemy strzelać :)

 

a HS kupie, bo mi spokoju nie dacie :P a przyda się na przyszłość

Odnośnik do komentarza

Tylko czasem chciałbym się pościgać jako team

 

Po to właśnie m.in. jest hs :)

 

Jak graliśmy z Irkiem czy Adamem do 4-5 nad ranem czasami to potrafiliśmy takie akcje przeprowadzać, że zdarzało się iż ludzie sami wychodzili, bo im się nudziło jak się miejscami na podium wymienialiśmy. Trzeba się dobrze zgrać, a bez stabilnej komunikacji nie da się tego zrobić, sami się z Tiduchem czasami komunikujemy, ja mu mówię, żeby nawalał do przodu, a sam staram się zgubić ogon jak jestem już 2gi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...