Skocz do zawartości

Blur


Tidek

Rekomendowane odpowiedzi

14.02.godz. 20:30

 

Już listy nie robię, bo to nie ma sensu. Jest informacja i kto może to wbija - proste. Zazwyczaj stała "ekipa" to ja i Tiduch, ewentualnie Sick_Martin, luquat, Rejden i kris. Reszta to sezonowcy, którzy najpierw obiecują wspólną zabawę, a potem olewają sprawę, ale tego nie będę komentował, bo nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

W przyszłym tygodniu nie pogram niestety. Niefortunnie wypadło imperialistyczne zorganizowane święto wspierania kwiaciarni i sklepów z czerwonym serduszkami... Moja ładniejsza połowa by mi nie wybaczyła...

A tak zapytam: macie jakiś sposoby na rozłączanie i problemy z ponownym połączeniem? 15 prób dołączenia i lipa. Prywatne pokoje bez problemowo, publiczne padaka. Mam problemy z Blur i Twisted Metal (z tym drugim tytułem nie tylko ja miałem problemy z grą w multi). Wszystko inne śmiga jak wściekłe. Faktem jest że multi w Blur od dawna pokazuje taką samą liczbę graczy w multi i serwery nie wyrabiają.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Winiaar ma racje, nie ma sensu robić listy skoro i tak pojawiają się 4 takie same osoby, będzie tylko post z informacją o dacie eventu i kto będzie chciał przyjść to przyjdzie. Przypominam że musicie mnie wtedy dodać do znajomych.

 

Kris, akurat z Blurem jest tak, że jak założę wspólne party (dzięki temu wchodzimy wszyscy razem do pokoju), to jest duża szansa że kogoś wywali i możliwość powrotu jest prawie niemożliwa z przyczyn nie wiadomo jakich, dlatego najlepiej by było zagrać w prywatnym pokoju, ale do tego potrzeba przynajmniej 10osób co jest niemożliwe.

Co do TM to już Ci mówiłem wczoraj : )

Odnośnik do komentarza

Brawo dzisiaj za frekwencje, nie spodziewałem się może być aż 8 polaków w taką grę, widzę że jeszcze może jest jakaś nadzieja w tym evencie zamiast żmudnego grania w max 4 osoby w publicznych pokojach.

 

Tych co jeszcze z nami nie grali, a widzą ten temat to serdecznie zapraszam, więcej osób = więcej zabawy (beka murowana : D)

 

Następny event 28.02.2012r godz. 20:30 (tym razem będę dłużej :))

Odnośnik do komentarza

Grę mogłoby rozruszać ukazanie się jej w cyfrowej dystrybucji, ale pewnie to nigdy nie nastąpi.

Widzę że dużo osób kupuje mimo wszystko ze sklepiku online, ostatnio GTA, czy multi Killzone.

Ja już tak się przyzwyczaiłem i polubiłem te eventy że czekam na każdy wtorkowy wieczór, szkoda że brakło osób na prywatne szaleństwo.

Więc jak ktoś jeszcze z nami nie grał to zapraszamy po raz kolejny, świetna zabawa (około 3 godzin tygodniowo) gwarantowana.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...