Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

Grę ukończyłem już dawno temu na normalu, chciałem zrobić drugie podejście przed przejściem Left Behind i wybierając nową grę plus mam dostępny tylko łatwy i normalny poziom trudności, a a wybierając nową grę (bez plusa) są dostępne wszystkie 4 poziomy trudności, dlaczego tak? I czym się różni ten plus od zwykłej?

Odnośnik do komentarza

bo + masz tylko te poziomy (lub niższe) które przeszedłeś, a normalnie masz dostepne 3 poziomy i nowy czwarty odblokowujący sie po przejściu

jak przejdziesz na hardzie do bedziesz mial dostrpny + na hardzie itd

 

a + różni sie tym że masz odblokowane ulepszenia postaci i broni które ulepszyłeś za pierwszym przejściem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

DLC ukończone na Przetrwanie, poziom bardzo prosty, więc polecam od razu od najwyższego zacząć.

 

Ciężko ten dodatek ocenić, mało się w nim dzieje, ale jak ktoś jest fanatykiem tej gry jak ja, to będzie zachwycony. Dużo gadania, dużo łażenia i ciągle w głowie fakt, że wiemy jak to się skończy. Po końcówce spodziewałem się czegoś mocniejszego

 

 

np. przemiany Riley, myślałem, że ND dowali z grubej rury, ale przynajmniej miło dla oka Ellie poderżnęła gardło klikaczowi :D

 

 

ale i tak jestem zadowolony. Szkoda jedynie, że to pierwszy i ostatni fabularny dodatek, z chęcią wcieliłbym się z powrotem w Joela jeszcze przed tym, jak poznał Ellie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Yano za odpowiedź :) Mam dylemat, doradźcie proszę :) Co lepiej wybrać - jeszcze raz normal tylko, że w plusie czy najtrudniejszy poziom i zaczynać bez ulepszeń zdobytych wcześniej? I tak nie wiem czy wytrwam drugie podejście, nawet przy tak genialnej grze, bo ja prawie nigdy nie przechodzę tej samej gry drugi raz :P 

Odnośnik do komentarza

Ja niedawno rozpoczalem rozgrywke w The Last Of Us, w sumie mam ja juz od kilku miesiecy, ale chcialem najpierw ukonczyc inne gry - poza tym gralem jeszcze w GTA V.

W sumie zastanawialem sie nad zalupem i nad tym czy zostanie wydana jakas wersja z dodatkami, ale w koncu postanowilem kupic bo dodatku nie bylo, a wersji rozszezonej nie zapowiedziano nawet do tej pory.

Poki co gralem tylko kilkadziesiat minut, gra mi sie podoba tyle, ze na poczatku w oczy rzuca sie troche nietypowa kolorystyka.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Saptis - ja doskonale pamiętam, że na początku (być może to było nawet kilka pierwszych godzin) byłem zniesmaczony tą grą i się zastanawiałem za co te oceny i nad czym ten cały zachwyt, ale uwierz mi gra się potem tak rozkręca, że byłem zachwycony, tak samo odnoszę wrażenie, że początkowe etapy graficznie dość wyraźnie odbiegają od tego co jest później, to chyba taki celowy zabieg ND :) Miłego grania w ten genialny tytuł. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W DLC rozwalił mnie motym

Jak Ellie gra na automacie, fajnie to sobie wymyślili. Ogólnie ND udowodnili kolejny raz, że znają się na swojej robocie jak nikt inny. Przez tak krótki czas udało im się zbudować bardzo mocną relacje między dziewczynami, a raczej przekonać graczy, że to naprawdę najlepsze przyjaciółki. Gra na automacie, rzucanie cegłami, walka na pistolety wodne czy fotki, genialne w swojej prostacie i w 100% spełniające założenia. Szkoda tylko, że nie pokazali śmierci Riley, miałem nadzieje, że to my pociągniemy za spust w obronie własnej. To byłoby dobre zakończenie.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dziś przed 3 nad ranem (w nocy?) ukończyłem dodatek na najwyższym poziomie, a podstawkę przechodziłem na normalu :P Noc to jedyna słuszna pora na granie w tego typu gry, jeszcze na słuchawkach, naprawdę polecam bo to mega klimatyczna sprawa. Jeżeli chodzi o zawartość tego dodatku no to co tu dużo mówić... cudownie było znowu wrócić do tego fantastycznego świata, do tych postaci (szkoda wielka, że tym razem bez Joela), utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że nie ma drugiej tego typu gry ani nawet takiej, która by choć trochę była podobna do TLoU. Aż zacząłem się poważnie zastanawiać czy to był na pewno dobry wybór, że na GoLu zagłosowałem na GTA V w kategorii gra roku (aczkolwiek miałem duży dylemat między GTA, a TLoU) i dalej nie wiem czy postąpiłem słusznie, wiadomo GTA też jest świetne, dłuższe, ale jednak to tylko sequel i powielenie większości znanych schematów z poprzednich części, a TLoU to zupełnie nowa marka, a nowej marce zawsze jest się ciężko na początku przebić i wzbudzić zaufanie u graczy. Według mnie najsprawiedliwiej by było jakby obie te gry zajęły pierwsze miejsce ex aequo we wszystkich rankingach na grę roku :) Grafika w tym dodatku jest jeszcze ładniejsza niż w podstawce czy mi się tylko wydawało? Jest tak piękna, że to zdecydowanie najładniejsza gra poprzedniej generacji, wczoraj przeszedłem BF 4 na PC na max detalach i tam mnie grafika nie oczarowała tak bardzo jak w dodatku do TLoU! A jak sobie pomyślę jakie bebechy ma PS3, a jakie mój komp to już w ogóle szczęka na podłodze i czapki z głów przed ND za cud graficzny, którego dokonali, mi się to w głowie nie mieści jak to jest możliwe!. Genialność ND nie zna granic. Chciałbym bardzo jeszcze i jeszcze zagrywać się w ten genialny tytuł z tak cudownym światem, klimatem i bohaterami.

P.S. Gdzie sprawdzić statystyki ile mi zajęło przejście dodatku? Szukałem w opcjach i za cholerę nie znalazłem. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

P.S. Gdzie sprawdzić statystyki ile mi zajęło przejście dodatku? Szukałem w opcjach i za cholerę nie znalazłem. 

 

Wchodzisz w Left Behind w Menu Głównym i Load Game. Jest napisany procent i czas gry. 

 

Spoko ten dodatek. Du.py nie urywa to na pewno, stanowczo za krótki i zbyt prosty. Nie wart 59 złotych, ale warto zagrać. Jak na tyle miesięcy czekania po premierze to spodziewałem się więcej.

 

Odnośnik do komentarza

w nocy zacząłem i skończyłem dodatek w 3.5h na Survivor znajdując wszystkie listy.

tak dawno nie grałem w TLoU, ze nie mogłem sie oderwać i wcale specjalnie nie czuje żeby byl za krotki.

jest mały niedosyt, tak jak piszą poprzednicy > zwłaszcza Yano, ale z drugiej strony myślę, ze nowe pomysły zaimplementowanie w Left Behind zrekompensowały mi ten niedosyt. tyle ode mnie. polecam..

Odnośnik do komentarza

Witam!Zakupilem TLoU tydzien temu na PSN. Pobieranie do okolo 60% i mozna odpalac juz gierke. Spoko. Ugralem sporo ale pobieranie stanelo na 82% i ani drgnie. Grac mozna ale brak filmikow w fabule. Wreszcie kilka razy zwiecha. Wczoraj usunalem gre calkowicie z konsolki i ponownie postanowilem pobrac i zainstalowac. Instalator gry po pobraniu zainstalowal sie ale przy probie istalowania wyskakuje aktualizacja 1.06. Jezeli anuluje aktualizacj to wypisuje mnie z PSN ale pasek drgnie na 0,01% ale po chwili ponowny wypis z PSN , natomiast po zatwierdzeniu aktualizacji sciaga i automatycznie instaluje i przechodzi do pobierania gry ale pasek pobierania znowu milczy. Mysle ze powodem jest aktualizacja gry. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...