Skocz do zawartości

The Last of Us


fightclub87

Rekomendowane odpowiedzi

mi też sie nie do końca podoba całkowite kopiowanie fabuły gry do filmu... gra była na tyle filmowa że oglądanie filmu o tym samym będzie poprostu kopią gry....

wolał bym fabułe zbliżoną do gry ale jednak luźno zbliżoną z róznymi zmianami

 

 

na joela z przyjmenością bym widział hugh jacmana... ale szczerze mówiąc troche wątpie, uwielbiam tego aktora ale jakoś mam wątpliwości czy go wezmą, lub czy on będzie chiał brać w tym udział

 

 

chloe jako ellie na obrazku pare postów wyżej wygląda świetnie, i bardzo mi pasuje, zwłaszcza że jest dosyć zadziorna i dzięki temu pasowała by do roli

ellen page która niby była pierwowzorem ellie uważam że też by mogła być fajna, ale jednak ...... mniej fajnia niż chloe, nie dość ze chole jest zadziorna to też jest młoda, realniej wypadnie w roli zbuntowanej nastolatki (mimo że twarzowo jest nieco mniej podobna, ale troche charakteryzacji i będzie super)

 

 

boje się że zamiast wyżej wymienionych aktórw dostaniemy jakichś randomów i kolejną nędzną adaptacje gry :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Można powiedzieć, że całkiem przypadkowo udało mi się pożyczć The Last of Us i w zyciu nie spodziewałem, że będzie ro najbardziej do(pipi)ana produkcja w jaką gralem. Przed chwilą skończyłem - piszę, bo mimo, że zapewne zrobiło to z 300 osób przede mną, chce to odnotować - gra absolutnie na 10, zakończenie urywa ryj, MIAZGA. Nie jestem jakimś pro graczem, pykne w coś sporadycznie, ale zaliczyłbym ładną wtope nie przechodzącaj tej gierki.

Odnośnik do komentarza

Łat ever. Nadużywane traci na wartości.

 

Wracając do tematu, to nie wierzę w wersje na PS4. Tomb Raidera robili od nowa a LoU świetnie się gra na PS3 nie wiem co mogli by ulepszyć. Chyba tylko multi zmienić na tradycyjne deat-matche i było by git. Jedyna moja wada tej gry to multyiplayer. Zamiast pracować nad multi mogli by pracować nad poszerzeniem singla o inne nowe lokacje dzięki czemu przygoda była by dłuższa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Wracając do tematu, to nie wierzę w wersje na PS4.

 

Ona jest pewna na 200%, niezależnie od tego, co ten Turek wie, a czego nie. Co najmniej 2-3 dodatkowe bańki opchniętych egzemplarzy, tym razem na PS4. Żaden wydawca się temu nie oprze. ŻADEN! W tym konkretnym przypadku, mimo że TLoU przeszedłem dwa razy, kupię na "premierę" i to z pocałowaniem Sony w rękę.

 

Jakieś dobre chłopaki przygotowały już okładkę :)

 

thelastofus.png

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Łat ever. Nadużywane traci na wartości.

 

Wracając do tematu, to nie wierzę w wersje na PS4. Tomb Raidera robili od nowa a LoU świetnie się gra na PS3 nie wiem co mogli by ulepszyć. Chyba tylko multi zmienić na tradycyjne deat-matche i było by git. Jedyna moja wada tej gry to multyiplayer. Zamiast pracować nad multi mogli by pracować nad poszerzeniem singla o inne nowe lokacje dzięki czemu przygoda była by dłuższa.

Na długość nie ma co narzekać, bo sporo trzeba czasu poświęcić jak na taki tytuł.

Odnośnik do komentarza

Ale TR miał chyba te rzeczy na PC, więc łatwiej było przenieść to na ps4. Przy tlou musieliby robić to na nowo.

 

Jeżeli wyjdzie, obstawiam tylko full HD i 60fps

 

Zarówno efekty świetlne, fizyka obiektów oraz włosów i jak i nowa facjata Lary nie były dostępne na pc.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...