Skocz do zawartości

tv do ps3 37 - 40 cali


Kazub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Sony 37nx720 albo hx720. Kosztują koło 2800, ale IMO warto.

 

Lag to coś koło 30 ms - może to komuś przeszkadzać, ale dla mnie wyczuwanie opóźnienia rzędu 1/30 sekundy to totalna abstrakcja. Jutro skrobnę o tym, jak TV zachowuje się z materiałami 3D z hdd i plikami mkv zarazem. Słabe jest to, że sprzęt nie obsłuży formatu plików NTFS, więc nie ma co się pchać z filmami większymi niż 4 GB z hakiem, choć zawsze można je dzielić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No jezeli chodzi mu o opoznienie w sterowaniu to jak najbardziej input lag.

 

Sony 37nx720 albo hx720. Kosztują koło 2800, ale IMO warto.

 

Lag to coś koło 30 ms

 

30ms normalnie czy w Game Mode gdzie jakosc obrazu jest z d.upy ?

 

Zreszta 30ms to prawie 2 klatki opoznienia (1 klatka - 16ms), dla osob grajacych w bitki moze byc to powazny problem.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ins: Input lag zależy od gry i rodzaj TV nie ma tu nic do rzeczy. Display lag to opóźnienie w wyświetlaniu obrazu przez TV i o to mu chodziło.

 

30 ms to bardzo mało. Gry mają średnio input lag na poziomie 80-100 ms.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołóż 500 pln i masz Panasa St30 który ma 16 ms imput laga:)

 

Przeglądam właśnie opinie o tym tv i chyba się nim zainteresuję. Ma go ktoś ? 3D w nim jest dobre ? (wiem, trochę debilne pytanie). Skoro to plazma, to czerń powinna być super, a jak z bielą, obraz nie jest za ciemny ? Jak mają się plazmy w porównaniu do LCD/LED jeżeli chodzi o gry ?

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Mam ten telewizor i wymiata, a ta cenna to kosmos mnie mój kosztował 3200 plus 499 okulary, 3D tak samo dobre jak w pozostałych modelach, czerń kozacka płynność obrazu wy(pipi)ista, biel nie powala na pewno lcd z tym radzi sobie lepiej. IMO wolę mega czerń kosztel gorszej bieli niż dobrą biel kosztem słabej czerni :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ktos powinien zalozyc temat o input lagu ;]

 

 

Ins: Input lag zależy od gry i rodzaj TV nie ma tu nic do rzeczy. Display lag to opóźnienie w wyświetlaniu obrazu przez TV i o to mu chodziło.

 

30 ms to bardzo mało. Gry mają średnio input lag na poziomie 80-100 ms.

 

Wszyscy okreslaja to input lagiem, nikt nie nazywa tego display lagiem. Wiem o co Ci chodzi, ale jak ktos szuka informacji w necie na temat opoznienia w TV to powinien wpisywac input lag.

 

Wiadomo, gry same w sobie maja opoznienie w sterowaniu, im wiecej klatek tym mniejszy input lag mozna uzyskac:

Most 60FPS games have a 66.67ms latency - Ridge Racer 7, for example.

30FPS games have a minimum potential lag of 100ms, but many exceed this.

http://www.eurogamer...-factor-article

 

No ale z tym nie da sie walczyc. Zreszta wiekszosc developerow radzi sobie z tym dobrze, no ale czasami powstaja takie kwiatki jak Killzone 2, Heavenly Sword czy Uncharted 3, ktore trzeba patchowac. Tutaj chodzi o to, ze lag w grze + lag w TV to zabojcza mieszanka.

 

30ms w TV to jak dla mnie max jezeli chodzi o opoznienie. Powyzej tego wyniku to juz dla mnie problem.

 

PS. Dobra stronka z reckami TV, gdzie zawsze sprawdzaja input lag : http://www.hdtvtest.co.uk/

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Podbijam.

Planuję zakup czegoś w w tych rozmiarach i teraz pytanie co wybrać? Kwota 1500-1800 (max 2000), nie potrzebuję 3d, trumołszynuf i wszelakich bajerów internetowych. Będę używał z konsolami - głównie PS3, ale i starszymi, no i czasem telewizja (bardzo rzadko). Jakie marki polecacie? Niby Samsung jest na czasie, ale mam gdzieś trendy i rozważam też inne jak Sharp, Toshiba, Panasonic, Sony. Ma być praktycznie, czyli dobre kąty widzenia, ładny obraz (nie jestem maniakiem sprawdzania czy czerń w nocy o północy jest czarna jak smoła). No i to ma być LED, fullHD - żeby nie było wątpliwości ;).

Co powiecie o tych np.?

 

 

 
Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.