Skocz do zawartości

Polecam mp3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 797
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Skor fajną LP wypuścił, kawałek gościnnie z Emote ( gośc nie ma zbyt dobrej reptuacji, że niby sie sprzedał etc ale mój szacun ma)

 

O tej reputacji co mowisz to dotyczyło Skor czy mojego czlowieka Przemka?!?

Znasz Przemasa? To dobra beka, zreszta o co ja pytam NBDS ya? Nie no w pomorskim undergroundzie ma niskiego respa XD

 

Nie będe nawet pytał kto należy do tego "pomorskiego undergroundu", bo pewnie same demony rapu, ktorych ksywy nic nikomu nie powiedzą 8)

Jeżeli chodzi o kulture polskich tancerzy, to tylko Eldo, Tetris i Emote wlasnie mają tam tak wysokiego "respa", bo to są ludzie ktorzy studiują hiphop i mają na jego temat odpowiednią wiedzę, a reszta tego światka raperskiego to niestety:

 

http://www.youtube.com/watch?v=wdmqOxIbd9I...feature=related

 

Zresztą walić tego offtopa ;)

 

ps. nie jestem w NBDS, ale to znajomi ktorych projekty wspieram.

 

 

 

Leszno leży w WLKP. Pochodze z tego miasta. Osobiscie znam Kreta i tego kolesia, ktory byl z nim w "sprostowaniu". Kolo po prostu (chodzi o Krecika) chce się czyms zając. Ogólem sam jest w towarzystwie samych idiotów i nawet jesli powie coś niezgodnego z prawda to ma propsy u wszystkich za wiedze.... Przez to czuje się za Boga rapu.

 

ogółem leszno aż takie słabe nie jest, ostatnio wpadł do nas mufel na "Bitwe o leszno" i szczerze mówiąc byl z lekka zaskoczony poziomem. Spodziewal sie samych lamusow na czasownikowych a 2, czy 3 kolesi na prawde coś tam potrafi (chociaz od niedawna się tym zajmuje).

 

Tutaj macie linka do myspace'a IMO najlepszych Leszcznskich raperów. Nagrywają w domu, mastering robia sami. Nie wychodzi im to chyba najgorzej, szczególnie, że to ich początki. To, że Kret dostał się do TV nie znaczy, ze leszno takie biedne.... Mamy ładny rynek, czołówkę graczy w Tekkena i w ogole XD.

Tutaj jeszcze link do STREMO. Oceńcie sami ;].

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

wlasnie nie robicie offtopa. rozwijajcie temat, moze nie bedzie tak suchy, jak wiekszosc linkow co tu jest wrzucana. w koncu cos polecacie, c'nie? mi osobicie bardzo spodobala sie cala plyta buki. po wykalibrowanym slownikowo i sztucznie powaznym lirycznie odcinku od jimsona, ktoremu moim zdaniem dopiero wyszedl park igiel i strasznie naciaganym i glupim albumiku od vnm juz myslalem, ze to koniec rapu. pih sie starzeje, zreszta nie moge w kolko sluchac piha, bo mozna polknac wiadro po tym jak sie do niego produkowalem. co do reszty raperow z tej polki w empiku to pfk i k44 juz jest zachodzi kurzem i pajeczynami, pokahontaz kloci sie na forum, a fokus woli uczyc 13 latkow nagrywac w floopsie, niz robic cos ambitniejszego. gural to juz karykatura kopii amerykanskich raperow o kasie i paleniu, nawet sobie zone z dzieckiem dosztukowal specjalna, zeby byc bardziej czarny. tede juz woli kase z reklam, niz wbw. a plomien 81 mial (slabe) 5 minut i zgasl po strasznie niskim poziomie pezeta (muzyka rozrywkowa). po kilku (nieudanych) probach przesluchania kilku ep z polskiego andergraundu poddalem sie do konca. sciagnalem michaela jacksona i zaczalem sie relaksowac przy klasyku naszczego czarno-bialego krola popu. bo ani czarne zloto, ani abradab, ani peja (a zwlaszcza jego glupia, slaba i naciagana ostatnia plyta), ani ostr, ani lona, ani emade, ani fisz juz mnie nie bawili, jak kiedys. i kiedy swiatelko w tunelu powoli gaslo po jakims durnym klipie z mezo (chyba), co nagrywal doslownie na ulicy, myslalem, ze przetrawie i wysram rap, podetre dupe i zapomne juz totalnie o tym dziwnym zjawisku muzycznym. oczywiscie od czasu do czasu wrzucajac na sluchawki losowo wybrana plytke biggy smallsa, ktory jest dla mnie prawdziwym, niesmiertelnym filarem muzyki rap. a tu na forum ktos wkleil buke...

 

nie nazwalbym tego albumem, nie bede chlopakow obrazal. moim zdaniem to cos wiecej, niz album. to taki tragikomiczny klimat (jakby) wywiadu polaczonego z audycja radiowa. pelno w nim humoru i dobrej, dziwnie wkomponowanej w klimat horrorow klasy z, satyry. to muzyka, ktora chcialoby sie przez dluzsza chwile sluchac w kolko. proste, ale trafne, charakterystycznie grajace kawalki, idealnie lacza sie ze soba w calosc. jednak kazdy kawalek jest wyjatkowy, inny i interesujacy. najbardziej nieudany utwor to wiedzma z monopolowoge, ktory troche nie pasuje do albumu i jest po prostu slaby. najtrafniejszym momentem w swiecie zywych trupow jest moment w kawalku inspektor buka, ktory zaczyna sie od totalnego przejscia ze slowami "kur.wa chu.jo.wo jest na dzielnicy...", po ktorym do slownie "kwiczalem ze smiechu". naprawde udalo sie chlopakom i zycze im, ze beda mnie zaskakiwac dalej swoim wysublimowanym, ale prostym poczuciem humoru oraz beda sie piac w gore. czekam na kolejne takie perelki. ^_^

 

edit: literowki.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...