Skocz do zawartości

LittleBIGPlanet Karting


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli będzie taki sam gameplay jak w modnation racers to ja odpuszczam. za to wciąż po cichu liczę, że Naughty Dog zrobi kiedyś godnego następcę CTR. w sumie tu mogliby przejąć pałeczkę i zrobić sackboy team racing, tylko teraz i tak są zajęci, może kiedyś...

 

ale nie przekreślam tej gry, może ludzie z UFG wysmażą hiciora, byłoby miło :)

Odnośnik do komentarza

Może nie legenda (jeszcze), ale dla mnie LBP to jeden z najbardziej innowacyjnych exów obecnej generacji (Idea: Play Create Share, rewelacyjny gameplay, szczególnie w co-opie, oryginalna stylistyka, świetna ścieżka dźwiękowa, no i.. Sackboy). Próżno podobnego tytułu na innych platformach.

 

Wracając do tematu, nie podoba mi się kierunek w jakim zmierza seria - według mnie jest to próba ożywienia nieudanego projektu jakim jest ModNation Racers kosztem dobrego imienia marki LBP...

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego wieszania psów na Modnation Racers. "Nieudany projekt"? Ale dlaczego nieudany? Chyba tylko dlatego, że się słabo sprzedał ale to raczej wina słabego marketingu niż samej gry. Osobiście MNR to jedna z lepszych gier, które zakupiłem w 2010. Dała mi wiele godzin niesamowitej frajdy. Do tej pory czasem gramy z kumplami.

Co do LBP Karting to prawdopodobnie wciągnę tę grę bez popity.

Odnośnik do komentarza

Szpic i Voytec, chyba nie graliście w ModNation Racers skoro uważacie, że to powinna być gra z PSN ;)

Jako gre z PSN, odnioslem sie do LBP Karting, nie do nowego projektu jakim byl MNR. Na dzien dzisiejszy, poki nie zobacze zadnego trailera, gameplaya to mnie osobiscie pasowaloby jakby ta gra byla na PSN, skoro w LBP2 mozna tworzyc cale wyscigi. ;)

Odnośnik do komentarza

Szpic i Voytec, chyba nie graliście w ModNation Racers skoro uważacie, że to powinna być gra z PSN ;)

Jako gre z PSN, odnioslem sie do LBP Karting, nie do nowego projektu jakim byl MNR. Na dzien dzisiejszy, poki nie zobacze zadnego trailera, gameplaya to mnie osobiscie pasowaloby jakby ta gra byla na PSN, skoro w LBP2 mozna tworzyc cale wyscigi. ;)

 

No to zobacz sobie trailery, gameplaye z ModNation Racers i będziesz miał mniej więcej pogląd na to czym będzie LBP Karting ;) No bo to chyba oczywiste, że LBP Karting to będzie kolejna część MNR ale pod inną nazwą.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No trailer faktycznie pozytywnie nastraja i tak jak mówi Vojtek, od razu chce się zagrać w grę ze Sackboyem w roli głównej (to mi w sumie przypomniało, że mam jeszcze dwa level packi w LBP2 do zaliczenia).

 

To co mi się szczególnie podoba (w porównaniu do Modnation), to rozbudowane możliwości edytora, które tym razem nie ograniczą się tylko do tworzenia nowych tras, ale również dadzą możliwość modyfikowania zasady gry (te wszystkie areny, "snejki" czy nawet levele platformowe).

 

Mam tylko nadzieję, że Sony nie zamierza wydawać tej gry w sezonie największych hitów (jesień/końcówka roku). Liczę, że gra ukaże się jeszcze przed sezonem ogórkowym (albo nawet w jego czasie).

 

W spoilerze jeszcze parę screenów:

 

7004316683_9cae3a6ba0_z.jpg

7004316933_29c5348b01_c.jpg

7004316793_9970deef63_z.jpg

6858201980_1f7fd3046f_b.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

aktualnie konczymy cz.1 z rodzinka(zaraz potem zabieramy sie za 2'wojke), i z tego, co zauwazylem, a jest to bardzo widoczne golym okiem, wciaz gra w to masa ludzi i nic na to nie wskazuje by przestali - bez watpienia majstersztyk na ktorym mamy juz ostro ponad 6 miesiecy po kilka hrs dziennie.

takze i tu bez wzglendu na czas wydania tej produkcji, tytul ten z pewnoscia bedzie utrzymywal sie na topie, bowiem granice kreowania wlasnych leveli kolejny raz wskakuja poprzeczke wyzej czyniac go produktem na lata :good2:

p.s

LBP: najlepsza seria w jaka przyszlo mi pograc z najblizszymi :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...