Skocz do zawartości

Michał Walkiewicz


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson
Mamy takie czasy, że chwile anteny siatkowej odeszły.

To faktycznie znak naszych czasów. Ludzie z IAR czy KRRiTV na pewno o tym nie słyszeli.

 

 

 

 

po jakosci nadawanego sygnału można mniemac, ze faktycznie nie słyszeli (smuzenie notoryczne)

 

 

 

__________________

 

Kutz powiedzial jedną ciekawą rzecz- o jezyku krytyki. Jesli ktos pisze o filmie - jaki to on mierny i żałosny a całość dopina radosną frazą o "kupie i spuszczaniu jej w kiblu" to wiadomo jaką sam sobie wystawia notę

 

jako opozycja przytoczone czasy PRL, wiadomo przasne i warcholskie z definicji i cytowany diss krytyka ("fanaberie małego Kazia" ) w opozycji do dzisiejszych "spuszczanie kupy"

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Juz pomijam to, że sygnał czy to w tv kablowej czy w satelicie jest rejestrowany i analizowany, dzięki czemu wiadomo ile osób ogląda dany program o danej godzinie. Ale famas zyje w jakims zakrzywionym swiecie i wszedzie wietrzy jakies dziwne spiski.

 

 

 

Mi tam lata i mam wyj ebane czy lis zarabia 10tys czy 10mln miesięcznie nawet jeśli idzie to z moich podatkó bo jeśli nie on weźmie to i tak ten hajs zostanie wydany w inny sposob i dostanie go jakiś poj ebany KRUS na nowe komputery tak więc nie ma co sięstresowac wydawaniem publicznych pieniędzy. Jakbym mógł to sam bym na ich miejscu chapał ile wlezie bo żyje sie raz a co ku rwa.

Odnośnik do komentarza

No więc powinni brać te gospodarstwa pod uwagę, czyli 100%, które korzystają z ichnego systemu- tylko i wyłącznie. Ewentualnie dowiedzieć się jaka jest liczba użytkująca platformy cyfrowe i odjąć od tego 100% i mieć punkt odniesienia, bo płacenie cyfrowej jest obowiązkowe, a zatem usługa- nazwijmy ją "abonamentem dla polskiej telewizji"- powinna być uwzględniona. Jeżeli nie płacisz, to nie oglądasz- proste jak kółko. Nie chce mi się wierzyć, że wśród wszystkich polskich gospodarstw, jest aż 64% ludzi, którzy nie płacą, włącznie z posiadaczami cyfrowych odbiorników, gdzie nie mają wyboru i muszą zapłacić.

 

Co do tych przelewów, to wiemy dobrze oboje, że to porównanie jest zbyt płytkie. Możesz zobaczyć ile przelewów dostałeś, ale nie wiesz ile możesz dostać, jednak jeżeli się liczy 100% jako WSZYSTKICH niezależnie od tego, czy posiada odbiornik jakiejś cyfrowej platformy, czy nie, to tylko potwierdza, że te wyliczenia są- jak już nadmieniłem wyżej- z d.upy.

 

//

Juz pomijam to, że sygnał czy to w tv kablowej czy w satelicie jest rejestrowany i analizowany, dzięki czemu wiadomo ile osób ogląda dany program o danej godzinie. Ale famas zyje w jakims zakrzywionym swiecie i wszedzie wietrzy jakies dziwne spiski.

 

No nie do końca żyje w zakrzywionym świecie. Dla mnie jest proste równanie- płacę abonament za kanały cyfrowej telewizji, i niech oni wzajemnie z KRRiT się rozliczają pomiedzy sobą za "abonament telewizyjny", a niech ode mnie się odpier.dolą. Nie będę płacił 10 razy za to samo, bo w ofercie cyfrowego operatora danej platformy płacę także za kanały telewizji polskiej.

 

 

@Orson, dokładnie. Jeżeli krytyk sprowadza się do ograniczenia swojej opinii w stylu "To jest ch*jowe.", to jednocześnie pokazuje jak wielkim zasobem słownictwa potrafi się posługiwać oraz jak bardzo profesjonalny jest owy krytyk.

 

@down Typie, koło chvja mi latają twoje kazania. Będę chciał, to stąd wyjdę. Póki co to ty spinasz dvpsko na każdego i wszystko więc sam W.YPIERDALAJ! Rozmawiam także o programie Lisa gdybyś kµrwa nie widział, a jeżeli się dopi.erdalasz do kogoś, to sam coś wnieś do tematu, bo twoja "odpowiedź", "zaczepka", czy chvj wie co jeszcze- co, fajnym chcesz być przez to?- dokładnie jest skonstruowana jak moja. Póki co, wiedz, że nie będziesz mi rozkazywał. PIS

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Chłopie, powiem ci raz:

 

 

WEZ STAD WYPI ERDALAJ BO NIKOGO NIE OBCHODZA TWOJE WYWODY NA TEMAT PLACENIA I CZY PLACISZ IM CZY NIE

 

rozmawiamy o programie Lisa a nie o twoich rozterkach przy placeniu abonamentu

 

(pipi) stad w try miga i szlochaj sobie w Pieprzeniu o tym

 

 

 

 

 

Orson: ale jeśli coś jest ch ujowe to nie ma co się rozpisywać na 3 kartki A4. Kacwegas można tak jak Raczek to zrobił podsumować krótko: Żenada

 

Tak samo jak można napisać o gó wnie i kiblu tak jak zrobiłą to pani krytyk bo takie są te filmy, tak samo jak seriale i inne show z tvnu i polsatu

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Białowąs i Samojłowicz to zwykłe aroganckie ścierwa, które wskoczyły na szczyt dzięki wpływom z pod.pierdalania ludzi za komuny i będą teraz trzymać stołek przy korycie do usr.anej śmierci. W Polsce jest mnóstwo takich ludzi.

 

Dobra. Ulżyłem sobie.

 

Twoja rodzina była w partii? Czy wręcz przeciwnie, ktoś z partii bez przerwy 'uciskał' Twoją rodzinę? Pytam, bo bez przerwy piszesz o postkomuchach,

Odnośnik do komentarza

Tak z ciekawości zapytam Yacek: obejrzałeś jakiś film Kutza, że tak się o nim wysławiasz? Czy po prostu go nie lubisz?

 

 

A co to ma do rzeczy czy widzialem czy nie - wzieli swieta krowe, ktora siedziala i albo nic nie mowila albo powtarzala to co wszyscy od dawna wiedza. A moment "za moich czasow" to juz gwozdz programu. Niezle sie usmialem.

Nie widziałeś żadnego jego filmu i twierdzisz, że człowiek nie zna się na kinie polskim, nie jest obiektywny, nie ma nic ciekawego do powiedzenia i w ogóle nic nie wie.... Jak dla mnie to mówił do rzeczy. Mama cię nie uczyła żeby nie dzielić skóry na żywym niedźwiedziu?

Orson i Kutz mają rację. Krytyk powinien nie tylko rzetelnie oceniać filmy ale też robić to z gracją, przysłowiowym stylem, a nie wyskakiwać z h*jami i gównem jakby się było pro młodzieżowym. Czasami nie warto wyskakiwać za wysoko bo wiatrak może włosy przyciąć.

Odnośnik do komentarza

Ale gdzie losiu twierdze, ze sie nie zna na filmie albo jest nieobiektywny ? Widziales w ogole ten program ? Bo sam w nim stwierdzil, ze nie powinno go tu byc i do tego opowiadal banaly, ze polska kinematofrafia sie sprostytuowala, ze jest straszna przepasc miedzy kiczem a dobrym filmem, cos o krytykach, ze powinni w ogole pisac recki jak adam mickiewicz w barwnym stylu i tego typu farmazony. Skoncz (pipi)ic bo probojesz wmawiac tu jakies glupoty komus kto tak w ogole nie napisal. Kutz sie nie popisal w zadnym wypadku w tym programie i pier dolenie o tym, ze dawno temu bylo fajnie to se moze w dupe wsadzic, nawet jak jest nie wiadomo jak wybitny bo nie to o nim swiadczy tylko konkretny wystep w konkretnym programie w konkretnym czasie.

Odnośnik do komentarza

Weź relanium bo ci żyłka pęknie na (pipi)e i trzeba będzie mopem ścierać. Nic ci nie wmawiam, a najwyraźniej sam sobie coś wmawiasz. Kutz porównał język recenzentów z czasów ówczesnych i z ubiegłego wieku, wyraził opinię na temat polskiego kina i nie próbował się niczym popisywać. Nie jego wina, że go zaprosili do dyskusji o kiczowatym filmie i jego producencie. Tak gwoli ścisłości to filmy mogą wiele powiedzieć o reżyserze i jego osobowości. Jak dla mnie to opinia Kazimierza Kutza jest trafna i ciekawa. Nie musisz się z tym zgadzać, nic ci nie zarzucam więc zluzuj. Koniec dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Masz butthurta i gigantyczny przerost wyobraźni nad wiedzą.

 

No, nie do tego stopnia co ktoś kompensujący sobie wzrost pisaniem postów jedynie pod nutę "jesteś ch.ujowy" i/lub "to jest ch.ujowe".

 

Co do Tomasza Lisa - niezła strata czasu. Mogłem równie dobrze obejrzeć odcinek jakiejś chińskiej zboczonej kreskówki. Najśmieszniej było pod koniec gdy sprowadzało się już do świnek broniących miejsca przy korycie: Czarek (stary jestem, pamiętam czasy gdy jego obsada gwarantowała dobry film) pociskający, że to nic złego gdy aktor pcha się w gó.wniany film, Samojłowicz pociskający, że to nic złego gdy producent pompuje kasę w gó.wniany film.

 

Nie wiem kto to Kutz, ale z początku myślałem, że to Wajda. "Bullita" z McQueenem to on chyba nie nakręcił...

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Masz butthurta i gigantyczny przerost wyobraźni nad wiedzą.

 

No, nie do tego stopnia co ktoś kompensujący sobie wzrost pisaniem postów jedynie pod nutę "jesteś ch.ujowy" i/lub "to jest ch.ujowe".

 

Co do Tomasza Lisa - niezła strata czasu. Mogłem równie dobrze obejrzeć odcinek jakiejś chińskiej zboczonej kreskówki. Najśmieszniej było pod koniec gdy sprowadzało się już do świnek broniących miejsca przy korycie: Czarek (stary jestem, pamiętam czasy gdy jego obsada gwarantowała dobry film) pociskający, że to nic złego gdy aktor pcha się w gó.wniany film, Samojłowicz pociskający, że to nic złego gdy producent pompuje kasę w gó.wniany film.

 

Nie wiem kto to Kutz, ale z początku myślałem, że to Wajda. "Bullita" z McQueenem to on chyba nie nakręcił...

 

 

Kutz uprawuiał seks w wieku 12 lat , powinien być twym idolem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...