Skocz do zawartości

Michał Walkiewicz


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orson

najlepsze jest to, że jak nie miałem zamiaru oglądac tego filmu to teraz się zastanawiam czy tego nie zrobic......

 

 

dziwna zresztą debata, dziesiec minut rozmawiac o...jednej piosence z filmu?

 

ok, walkiewicz użył populistycznego dissu w recenzji- robi tak wielu, choc moim zdaniem to tanie, Michałowi nie przystoi bo zacny to typ.

 

Ale zrobił tak a nie inaczej, rezyserce puściły nerwy. Wprawdzie się skompromitowała ale pewnie film zyska sporo na oglądalności , moze wyjdzie jej to na zdrowie nawet

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że babka nie ma konta na naszym forumku, świetny obiekt do trollowania by był.

 

Walkiewicz kiedyś miał, to już było wystarczająco zabawne, znany krytyk przyszedł na forum konsolowe i próbował tłumaczyć konsolomaniakom o co chodzi w pisaniu o kinie. Ciekaw jestem, czy to jeszcze jest w archiwum.

 

 

Ale nie o tym miałem... Widzę, że jest teraz jakaś moda na to, żeby obrażeni twórcy uświadamiali światu, że recenzje są nieprofesjonalne:

 

http://www.youtube.com/watch?v=maLLnwK3Xqc

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że babka nie ma konta na naszym forumku, świetny obiekt do trollowania by był.

 

Walkiewicz kiedyś miał, to już było wystarczająco zabawne, znany krytyk przyszedł na forum konsolowe i próbował tłumaczyć konsolomaniakom o co chodzi w pisaniu o kinie.

FPE jest najważniejszym forum publicznym w Polskim internecie.

Odnośnik do komentarza

Nasz (już ex) Michał wydaje się zaskoczony, że "debata" poszła w tym kierunku (narzucanie przez reżyserkę interpretacji jej własnego filmu? Poważnie?) i takich głupot z ust Barbary. Poważnie irytujący typ kobiety, szacunek za zachowanie zimnej krwi, choć wyraźnie pod koniec jej zaczynało brakować (dobre miny Walkiego). W sumie zabawny filmik. Michał, nie odchodź!

Odnośnik do komentarza

Za przeproszeniem, w związku z moją kulturą osobistą, co to (pipi)a jest za TWÓR- nie wiem czy to film, czy co innego, bo sądząc po zachowaniu "reżyserki" i możliwości składniowych, wypowiadanych przez nią zdań, to będzie katastrofa- Big Love?

 

"Neguje Pan mój gust muzyczny! Tutaj jest muzyka alternatywna!". Banny, proszę Cię sprawdź to, i napisz recenzję, bo nie wiem, czy warto tracić czas :D

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

cytat z recenzji M. Walkiewicza

"Nie wiem, od czego zacząć. Jeśli od realizacyjnych pryncypiów, czyli aktorstwa, reżyserii, zdjęć i montażu, to nie starczy czasu. Jeśli od scenariuszowych i konstrukcyjnych detali, logiki wydarzeń i zachowań bohaterów, zabraknie miejsca."

 

 

komentarz reżyserki :

"miał pan ograniczoną ilość znaków w swojej recenzji ? "

 

 

 

 

Z jednej strony chwalenie się ukończeniem reżyserii i filmoznawstwa, a z drugiej objawy deficytu intelektualnego. Chciała zrobić swojemu filmowi reklamę przy okazji, a wyszła z tej rozmowy antyreklama.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony chwalenie się ukończeniem reżyserii i filmoznawstwa, a z drugiej objawy deficytu intelektualnego. Chciała zrobić swojemu filmowi reklamę przy okazji, a wyszła z tej rozmowy antyreklama.

 

A wyszła reklama Michała Walkiewicza, który doczekał się poświęconego sobie tematu na prestiżowym forum internetowym.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ale nie o tym miałem... Widzę, że jest teraz jakaś moda na to, żeby obrażeni twórcy uświadamiali światu, że recenzje są nieprofesjonalne:

 

http://www.youtube.com/watch?v=maLLnwK3Xqc

Ale du.pa boli.

Film jest dobry, bo ktoś się śmiał z wyciętej połowy dialogów - ok.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Ale nie o tym miałem... Widzę, że jest teraz jakaś moda na to, żeby obrażeni twórcy uświadamiali światu, że recenzje są nieprofesjonalne:

 

http://www.youtube.com/watch?v=maLLnwK3Xqc

Ale du.pa boli.

Film jest dobry, bo ktoś się śmiał z wyciętej połowy dialogów - ok.

 

Twórca Kac Wawa Jacek Samojłowicz pozywa Tomasza Raczka!

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/tworca-kac-wawa-jacek-samojowicz-pozywa-tomasza-raczka_244319.html

 

Lol woot?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...