Skocz do zawartości

Mortal Kombat Vita


Gość Orzeszek87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Orzeszek87

okej, jednak nabyłem nowego mortala dzisiaj: na szybko graficznie to chyba nawet nie jest ps2... to raczej dopasione psp w grafice 0_0 nie spodziewałem się aż tak kiepskiej grafiki, masakra, tak to reszta idealny port z dużej konsoli, od groma pierdół do odblokowania sprawdze tylko wieczorem czy jednak da rade grac przez 3g :P

 

e51733336bfd9cc1gen.jpg

 

zrobiłem screena:

 

0_0

 

 

 

2012-05-01-154338.jpg

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Swoja kupilem w Saturnie w Magnolii. Pierwsze wrazenie? Gra jest brzydka. Tekstury postaci wolaja o pomste do nieba. Po cudownym Raymanie, ktory jest 1/1 jak wersja na stacjonarki, spodziewalem sie czegos innego. Druga sprawa to problem ze wsadzaniem kombosow, ktore o niebo lepiej wchodza na padzie. Reszta to miodzio.

Odnośnik do komentarza

Przeklejam z ppe.pl:

 

"..należy wejść do trybu Training/Practice, a następnie na ekranie wyboru wojownika wcisnąć trójkąt (wybór areny). Teraz należy przytrzymać oba triggery jednocześnie (jeśli wykonamy to prawidłowo to usłyszymy śmiech Shao Kahna) i wybrać dowolne postaci do walki. Dzięki temu będziemy mogli toczyć walkę na tle lokacji, w której obecnie przebywamy."

 

Link do newsa tutaj:

 

http://www.ppe.pl/news-15611-Ukryta_arena_w_Mortal_Kombat_na_PS_Vita.html

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

No i dzięki PPlus można pograć w Mortala więc w końcu to uczyniłem. Mortal jak mortal > gra się jak na dużych konsolach z tym, że rzeczywiście grafa dostała po gębie dość mocno... ale za to jest stałe 60fps. Jednak postacie wyglądają naprawdę średnio.... dobrze, że areny trzymają poziom. Bardzo fajnie wykorzystano patenty Vity jak dotyk itd.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Odpaliłem Mortala z plusa, fakt, że postacie są mega brzydkie w porównaniu do wersji z ps3 ale za to tła, aż tak mocno po głowie nie dostały. To co cieszy jednak najbardziej to super płynne 60fps - dzięki temu i dobremu krzyżakowi Vity gra się na prawdę fajnie. Zresztą myślałem, że po ograniu i odblokowaniu praktycznie wszystkiego w wersji na duże konsole MK Vita będzie mnie szybko nudził ale nowa bonusowa wieża wyzwań nie pozwala mi odejść od konsoli. Fantastyczne połączenie zalet starej wieży z unikalnymi funcjami Vity

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem Mortala z plusa, fakt, że postacie są mega brzydkie w porównaniu do wersji z ps3 ale za to tła, aż tak mocno po głowie nie dostały. To co cieszy jednak najbardziej to super płynne 60fps - dzięki temu i dobremu krzyżakowi Vity gra się na prawdę fajnie. Zresztą myślałem, że po ograniu i odblokowaniu praktycznie wszystkiego w wersji na duże konsole MK Vita będzie mnie szybko nudził ale nowa bonusowa wieża wyzwań nie pozwala mi odejść od konsoli. Fantastyczne połączenie zalet starej wieży z unikalnymi funcjami Vity

 

To MK był w plusie? No to spieprzyłem ;/ Chętnie sprawdziłbym vitowy krzyżak w akcji. 

Odnośnik do komentarza

Ehh... ja kupiłem MK (cyfrówke) jakoś chwile po premierze i szczerze żałuję wydanych pieniędzy. Raz że w grudniu rzucili ją w plusie, dwa że gra mi specjalnie nie podeszła. Szczerze mówiąc to chyba najsłabsza spośród bijatyk na Vite w które grałem - o wiele bardziej podeszły mi DoA5+ i SFxT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.