Skocz do zawartości

AH - wycena dropu i inne lichwiarskie sztuczki


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Może mi brać Diablo-forumowska pomoże w dylemacie.

 

Wypadła mi Natalya's Gaze (set dla DH, hełm). Z całkiem za(pipi)istymi statami (wg przegladarki itemow na stronie Blizza).

 

 

Screen:

 

 

 

 

I teraz pytanie.

Sprzedać za golda, jak tak to za ile? Za ile wy byście wystawili taki item. Czy może poczekać i sprzedać na RMAH. Za ile tam by mogło zejść?

Odnośnik do komentarza

niestety helm jest bardzo slaby.

armor? ressist all? martwe staty na helmie dla dh i imo nikt tego nie wezmie za wiecej niz 400k (choc wiadomo nooby z kasa sie trafiaja)

jedyny dobry stat na natalya gaze to crit chance(ponad 4%) i wysoki chance to fear (w okolicach 7%)

 

to byla moja realna subiektywna ocena jako kogos z main dh. (wszyscy co streamuja i maja ponad 100k dps tez olali vit/armor/resistance. mi wystarcza 15k hp i resisty ponizej 20)

 

obiektywna ocena:

podobna wersja tego itemu jest na ah za 9kk bid i 10kk bo wiec mozesz go podciac na 8kk (jego ma wiekszy armor i strenght twoja ma 20 wiecej dexu)

co do rmah to jest to niestety nadal zagadka bo nie wiadomo niczego i rynek przezyje niezle trzesienie ziemi. kluczowe bedzie po ile ludzie zaczna tam sprzedawac gold i po ile bedzie wtedy na allegro/ebay itp kazda cena jest wiec zgadywaniem i wrozeniem z fusow

Odnośnik do komentarza

i wysoki chance to fear (w okolicach 7%)

Wg strony Blizza najwyższy możliwy Chance to Fear wynosi 5,1% (przedział to 1% do 5,1%)... to jak możesz mieć 7%? O.o

 

A dwa, mówisz o pure opłacalności statów (na której się nie znam, nie gram DH aż tak, więc wierzę na słowo) - a trza wliczyć chyba tez jakiś "pociąg" ludzi do setów. Sentyment, zamiłowanie kolekcjonerskie etc, nie?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

faktycznie z fear podalem za duzy.

na ah widze ze jest tez z 5.1 fear i 18% mf i dex czyli imo lepszy zestaw niz twoj za 1kk

 

co do skladania seta to zwykle ludzie sie decyduja na niego tylko jesli pierwsza czesc dostali z dropa bo set jest ogolnie rzecz biorac gdzies tak mid++ gdy zlote itemy plus ewentualny bardzo dobry legendary to juz high end pelna geba.

 

sentyment i zamilowanie kolekcjonerskie to mozna z czesci po 400k zlozyc :P

Odnośnik do komentarza

Wystaw za bida i już, jak nie wiesz za ile i nie chcesz sprzedać za tanio. Z jednej strony wystawianie za samego bida jest nieopłacalne, bo niektórzy bidować nie chcą, bo wtapiają kasę bez pewności na zakup, ale z drugiej jest to najlepsza opcja, jeśli sprzedajesz coś z super statami, bo jak ludzie zobaczą, to przez następne półtora dnia będą farmić, żeby wygrać. Tak jak ja dziś wstałem o 7 rano, żeby przypilnować bida na zbroje, taką, której od tygodnia nie widziałem lepszej. 12.6 miliona w plecy. xD

Choć akurat to była rarka, z legendarami jest trochę inaczej, bo ludzie znają perfect staty, to raz. A dwa, to fakt, że legendary dropią non stop, więc nikt nie ma ciśnienia, że na podobny item trzeba będzie czekać kolejny tydzień.

Odnośnik do komentarza

Nic nie warte.

 

Chociaż nie zauważyłem, że to bracersy, tam roll statsów jest niższy niż na innych częściach. Polecam poszukanie odpowiedników w AH, przecież można szybko znaleźć po statystykach.

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...