Skocz do zawartości

AH - wycena dropu i inne lichwiarskie sztuczki


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Eq dla monka może ktoś coś kupi

 

Miecz jednoręczny

 

700dps błyski

1.4

118 dex

80 mocniejsze krytyki

gnizado

 

 

640 trucizna

Sztylet jednoręczny

1.5

219 dex

85 mocniejsze krytyki

gnizado

 

 

Naramieniki

63lvl

125 dex

48 int

56 błyski

78 wszystko

 

 

Broń naręczna

 

650 moc tajemna

loh 861

44 mocniejsze krytyki

12,2 za wydany punkt siły duchowej

gniazdo

 

 

 

karwsze

63lvl

79 dex

179 wit

5% szansa na kry

 

 

Spodnie

63lvl

52 siły

122 dex

51 błyski

57 wszystko

2 gniazda

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Biorąc pod uwagę aspekt szczęścia to równie dobrze a1 mp1. Ostatnio ledwo odpaliłem sesję, kliknąłem na jakieś ciało i wypadły lacuni z cd. Bez nv, bez jakichkolwiek mobów na ekranie.

Z tego powodu większość radzi żeby mf run robić na poziomie, który pozwala na instagib wszystkiego co się rusza czyli jeśli na mp1 run kończysz w 15 minut a na mp3 w 40 to lepiej zrobić trzy szybkie runy na mp1 niż jeden z bonusowym mf i szansą na klucz.

Odnośnik do komentarza

cena minimalna to tak mi się wydaję gdzieś 50kk, więc musisz się bardziej postarać: >

w ogóle drogo chodzi ten armor, najtańsze to z 15kk

Widziałem w miare podobne do mojego to tak właśnie po 40kk+, ale takiego jak ten, z takim regenem to nie widziałem

Tylko szkoda, że ten vit mały, ale i tak na szczęście vit to najmniej potrzebny (przynajmniej tak mi się wydaję)

Odnośnik do komentarza
No jak cena minimalna tego armoru to około 17kk, a tutaj masz wylosowane najlepsze affixy
Najlepsze afiksy to te bliskie maksimum plus wylosowany bonus dla int/vit

Twój armor ma wysoki int i maksymalny ra (chociaż o to drugie to nie jest trudno, bo Marrow zaczyna losowanie od 71) i tyle.

 

Widziałem dużo gorsze auckje bez buyout'a i ludzie już dają ponad 40kk
AH rządzi się swoimi losowymi prawami. Wystawiłem ring ias/cc/cd za 18kk i nie poszedł. Wystawiłem ten sam ring od 1kk i poszedł za 24kk.

 

Nie wiem czemu ludzie zawsze tak zaniżają ceny
Raczej bym powiedział, że po 1.0.5 ludzie nie przyzwyczaili się do nowej ekonomii. Przed patchem najsłabszy Witching Hour kosztował ok 40kk, teraz wystawisz za 20kk i możesz nie sprzedać, bo ci co chcieli go mieć już go mają a ci co ich na to nie stać to nie kupią nawet jak zejdzie do 10kk.

 

 

a na buyout patrz tylko i wyłączenie na itemach, które mają więcej niż 1d5h - to jest taka umowna granica zakupu. Jeśli item leży na AH dłużej niż te 6-7h to szansa na jego sprzedaż znacząco maleje.

 

 

edit:

jeśli chcesz wystawić za 40kk to wystaw za np. 37586234 - kwota wygląda jakby ktoś już licytował i może przyciagnąć potencjalnego nabywcę, który nie zwraca uwagi na okrągłe ceny

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

A czy właśnie więcej ludzi nie będzie omijać takiej pokombinowanej ceny myśląć, że już ktoś to licytuje i mniejsza będzie szansa w takim razie na wygranie tego?

Ja się za barzdo nie znam, ale tylko tak podejrzewam na trzeźwy umysł

 

kwestia szczęścia... nie do ogarnięcia przez ludzki rozum... ilu kupujących tyle strategii - ciężko się czasem pogodzić z faktem, że takie "cudo" nie uczyni z nas Diabelskiego bogacza ale imho warto puścić to od bańki i niech ludzie decydują - tego szrotu na aukcjach jest kilkanaście stron a szczerze powiedziawszy podobny (nie mówie, że równie dobry) pancerzyk - tyle, że żółty kupisz za 10 x mniej niż te "LEGENDARY"

Edytowane przez rob1979
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
Gość Orzeszek

ok poradnik cebulowania i polactwa w diablo 3. jak dorobić sie znośnych przedmiotów za mały hajs.

[cebula] wchodzimy rano na AH (preferuje 5 rano :D) patrze ktore aukcje kończą sie za <2minuty, znajduję aukcje źle wystawianą czyli powiedzmy item warty ponad 1kkk zł za powiedzmy 4000golda i podbijam na 5000 golda i wpada nam za tyle [/cebula] tak wiem to żerowania na czyimś niedopatrzeniu :/

cebula2 pro tip: a potem ten item wystawiasz za lekko zanizoną cene i hajs sie zgadza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...