Jump to content

The Cyberpunk 2077


Keymaker

Recommended Posts

Na dzisiejszej konferencji CD Projekt RED ujawnił tytuł, nad którym pracuje od pewnego czasu:

 

 

The Cyberpunk – czas na koszmar bliskiej przyszłości

 

Dzisiejsza konferencja CD Projekt nie przyniosła zapowiedzi pierwszego Wiedźmina na obecnie panujące nam konsole, ani informacji na temat portu przepysznego sequela na maszynkę Sony. O nie, jest o wiele lepiej – warszawskie studio szykuje przysmak dla fanów dystopijnej wizji przyszłości, gdzie syntetyczne narkotyki i lewe cyberwszczepy zalewają ulice gigantycznych miast.

Link to comment
  • 7 months later...

Straszna bida widzę tu, także jakby ktoś przegapił parę istotnych informacji z ostatniej konferencji to przede wszystkim gra nazywa się Cyberpunk 2077 (przy okazji niech jakiś mod zmieni nazwę) a produkcja pójdzie trochę bardziej w stronę tworów od Bethesdy niż Wiedźminów czy produkcji Bioware tzn. większy nacisk na sandbox a nie na filmowy scenariusz. Nie wiem jeszcze czy to dobrze czy źle, mnie jara przede wszystkim developer (nie że jestem polaczkiem, oba wiedźminy to świetne tytuły, które przy okazji pokazują w jaki sposób chciałbym widzieć rpgi osadzone w świecie fantasy bo taki Skyrim to na wejściu odrzuca tym swoim cukierkowym światem) oraz tematyka. No i mega news:

 

cyberpunk-2077-trailer-tom-ohle_4bc1.jpg

 

Koleś odpowiedział na to, że trailer JUŻ W PRZYSZŁYM TYGODNIU.

Link to comment

Wedle tego co mówili na ostatniej konfie, to gra ma jakieś tam marne, ale ma szanse na wyjście już w 2013, czyli zapewne obecnie przewidują sobie premierę gdzieś na wiosnę 2014, czyli 3 lata takiego dobrego developingu (liczę od premiery W2, bo wcześniej to pewnie mały zespół się tym zajmował). Także porządny zwiastun 1,5 roku przed premierą to nie jest jakaś abstrakcja.

 

Wiadomo, że o gameplayu nie dowiesz się z tego nic, jedynie ogólna koncepcja, oraz kawałek mam nadzieję zaje.bistego soundtracku w klimatach Deus Ex i Mass Effect.

Edited by Kre3k
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...