Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

3DS Scena, Underground. Piraty i BM = Warn

programatory rayos nintendo R4 3DS 3DSXL Nintendo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
444 odpowiedzi w tym temacie

#441 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 20 February 2017 - 11:41

;-)

Nie wiem Grzybiarz - wydaje mi się, że oni nie mają tego tak rozwiązanego jak Sony - tam są podpisy i certyfikaty (na Vicie) i tam naprawdę nie odpalisz nowych gier na starym sofcie, 3ds jest generalnie dużo słabiej zabezpieczony. Na PS3 udało się tak ładnie wszystko rozwalić bo wyciekły jakieś certyfikaty i klucze deweloperskie, na Vicie to się nie wydarzyło.

Na razie nie słyszałem, żeby nowe gry nie działały (poza jakimiś AP Checks które miały tytuły ale to są innego rodzaju zabezpieczenia) a ludzie potrafili siedzieć od czasu Gatewaya na jakichś softach pokroju 4.5.

Przypomina mi to sytuację z iPhonem 4 - dodali tam w pewnym momencie zabepieczenie, op iOS 4.3 które miało przesuwać kod w pamięci, żeby utrudnić Jailbreaka i rozwalić już napisane programy. https://en.wikipedia...t_randomization

Problem był taki, że telefon zaczął zamulać przy najprostszych rzeczach, nawet odbieranie połączeń dłużej trwało. Co zrobisz jak nic nie zrobisz.

Użytkownik NemoKOF edytował ten post 20 February 2017 - 13:28

• 0

#442 Wieslaw

Wieslaw
  • Użytkownicy
  • 965 postów
  • SkądMysłowice
  • Nintendo IDSW-4383-7215-5812

Napisano 27 February 2017 - 15:56

Na vicie w tej chwili jest już wszystko, haxory zrobili stronkę generującą klucz deszyfrujący dla danego konta psn w konsoli.
  • 0

#443 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 01 March 2017 - 09:58

Ale chyba dalej nie odpalisz gier wymagających 3.61 na 3.60. Czy się mylę?
  • 0

#444 Wieslaw

Wieslaw
  • Użytkownicy
  • 965 postów
  • SkądMysłowice
  • Nintendo IDSW-4383-7215-5812

Napisano 01 March 2017 - 11:43

W menu VitaShell 1.51 jest firmware spoofing z wpisaniem dowolnej wersji ale nie wiem czy to działa.

• 0

#445 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3002 postów

Napisano 01 March 2017 - 13:15

Wydaje mi się, że nie działało. Coś bym słyszał chyba. Sprawdzanie firmware'u odbywa się przez certyfikaty a nie tylko przez sprawdzenie numerka gdzieś tam. Ale poczytam jeszcze. Sprawdzałem zaufane stronki i nic o tym nie piszą.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: programatory, rayos, nintendo, R4, 3DS, 3DSXL, Nintendo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1